MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
@Comentateiro ale tam jest napisane źródło, więc musisz do Gerarda uderzać. Jak już się dodzwonisz daj znać na forum.
1
@Ramek w sumie spojrzałem dzięki tobie na to z innej strony.. przecież on na kontrakt Alvesa zachowaniem nie zasłużył porównując obu panów.
1
@Ramek słuchaj, ale masz swój mózg, otaczasz się pewnymi ludźmi. Agentowi (którego Ousmane wybrał i którego może zwolnić) chodzi o interes najlepszy dla klienta, bo na tym zarabia, jeżeli czujesz, że chcesz zostać w danym klubie, znasz sytuacje musisz podjąć decyzję. Bronisz piłkarza, ale wielu piłkarzy potrafi zmienić agenta, tylko to zależy od celów jakie sobie stawiają, bądź od tego jak bardzo są rozgarnięci.
2
Absolutnie za taką samą ofertę nie przedłużać, pokazał swoim zachowaniem, że nie zależy mu na Barcelonie. Teraz już nie 40 procent mniej pensji, tylko 50-65 procent.
0
@cyron1 z tego co widzę to akurat to są potwierdzone transfery i dyrekcja robi zajebista robotę, ale naprawdę nie rozumiem jak można tego nie widzieć. Ja nie mówię, że to wypali, ale Alemany i spółka robią dosłownie ponad normę.
1
@dariooo czyli ma powiedzieć tak, chcemy sprzedać Frenkiego, który po tych słowach sam chciałby odejść i cena jego mogłaby ulec obnizeniu.
0
@lukasz222 no, prawda. Odnośnie Sergio to on nie do końca nadaje się już grać w podstawowym składzie, ale kiedy trzeba przetrzymać piłkę, uspokoić grę, to jest to maestro. Gracze z takim doświadczeniem i stażem też są wartosciowi dla młodych.
28
Ja nie wiem już naprawdę jak wam dogodzić. Zrobili najmądrzejsze ruchy transferowe, budżetowe jakie mogli, budują rozbity zespół, nie wszyscy wypalą, ale to nie są piłkarze za 50/70 mln, więc trzeba dać im się wykazać. Duńczyka bym nie skreślał, jest to kawał solidnego obrońcy, a w ataku nieobliczalny, pracuś jakich Barca potrzebuje. W końcu przychodzą zawodnicy, którzy potrafią ciągle biegać jak Kessie.
0
Po tych słowach to z dychę trzeba dopłacić. Mają swoje pięć minut, niedługo będzie o nich cicho, w championship za sezon to już w ogóle ślad zaginie.
0
@mateusz395 no tak, ale w sumie sprzedają swoją gwiazdę, do ligowego rywala, tylko że to jest Leeds.
1
@JarekS dzięki Fabrizio.
1
@rk no troszkę jestem obeznany, więc tym bardziej bym nie inwestował 60 mln w piłkarza, który utrzymał się z Leeds. Kwota jest podbita, bo walczą o niego angielskie kluby, więc jak jesteś taki obeznany, to odpowiedz sobie sam, czy Barcelone stać na grę w ciemno, za piłkarza który może się rozwinąć, ale nie musi i nowym Neymarem raczej nie jest. Jestem za tym transferem, ale niech Barca nie rywalizuje z angielskimi klubami, one po nietrafionym transferze porusza ramionami i przeprowadza kolejny, a kwota transferu Raphinhi, gdyby nie Chelsea i Arsenal i gdyby wyraźnie wyraził chęć odejścia oscyluje około 35-45 mln.
0
60 mln za piłkarza, który utrzymał się z Leeds, faktycznie super interes.
0
@HypeR w końcu zawodnik, który będzie ciągle biegał.
0
Może nie przyjdą, ale czy ktokolwiek z zarządu, bądź sam Laporta powiedział, że przyjdą?
0
@Magicc89PL tzn w sumie na lewym, czy prawym skrzydle często ogólnie oglądanie Ferrana było bolesne, zobaczymy jak będzie w nowym sezonie.
2
Takie pieniądze.. szacun dla Busquetsa za karierę, ale w ogarniętym klubie w tym czasie zarabiałby max 5 mln rocznie xD
4
Ogólnie sam do pewnego momentu nie wyobrażałem sobie tego, ale chyba trzeba będzie sprzedać Barcelonę. Klub, w którym rządy mają socios ociera się o włos od bankructwa, a co sami wyprawiają to szkoda gadać. Bilety dla kibiców Eintrachtu? Czy przy podpisywaniu umowy ze Spotify jedno z pierwszych pytań to, czy będzie darmowy dla Socios? Żarty? Bartomeu sam siebie nie wybrał.
0
@ViscaelBarca2007 musiał stawiać na doświadczenie, żeby załapać się do Ligi Mistrzów.
1
Manipulacja ładna, tylko czy jakieś argumenty są? Projekt sportowy, gablotka, czy Neapol ładniejszy od stolicy Katalonii?
1
@AbelKabel masz rację, ale finał wygrał Courtois. Nie ma takiej taktyki, która oddaje swój los w rękawice bramkarza. Real to drużyna z genem zwycięzców, doświadczona, walcząca do końca i nie ma przed nią rzeczy niemożliwych, to trzeba oddać, jednak szczęście im również sprzyjało, jakby (tak tak, gdybanie wiem, ale jednak wyraźnie widoczne) City wykorzystało okazję z pierwszego meczu to z 5 bramek minimum tak łatwo się nie wraca. Nie wliczając drugiego meczu.
1
@miladi ogólnie zadać sobie można pytanie, w którym miejscu jest dziś Football, kiedy laga na Viniego można wygrać Ligę Mistrzów.
0
@PatrykBarca yyy... Tak, wielu zawodników w Anglii są silni, szybko biegają, bądź bardzo szybko biegają. No i ten.. wrzutki potrenować xD ahh ta techniczna wyspiarska piłka.
0
W sumie, jeżeli Dembele dogadałby się z Chelsea i doszłoby do jego przenosin, to faktycznie, zależy mu na projekcie sportowym w lidze, która słynie z twardej gry, a przy zdrowiu Ousmane to rzeczywiście marzy o zagraniu wielu meczy.
0
Ogólnie coś schodzi z tym kontraktem dla Gaviego. Araujo, Pedri przedłużyli, ale wielokrotnie mówili, że chcą zostać, a Gavi jakoś tak cicho. I need $$$?
2
@VbamboeB czyli jaki? Bo w PSG z tymi projektami sportowymi to różnie bywa. Poza tym klub, który weźmie Dembele i da mu pieniądze, które oczekuje, za to co w ostatnich latach dawał nie przekona projektem sportowym, tylko kasą, a jak ta kasa w ostatnich latach w PSG działa, to w sumie każdy widzi. PSG musi ogarnąć jedną sprawę. Pieniądze pomagają bardzo, ale nawet w piłce nie zawsze są wszystkim. Zawodnik musi chcieć osiągnąć coś z klubem, reprezentować go, nie najpierw patrzeć na kontrakt i iść reprezentować klub.
1
@Symson naprawdę porównujcie Ronaldo/Messiego do Lewego? I jeszcze może realnie sądzicie, że kariery tych zawodników i to co zrobili w piłce to ten sam poziom?
0
Dla PSG tylko i wyłącznie +100 mln.
0
@karolup tzn.. Jedna rzeczą jest to, że mówią o walce o trofea, a drugą, czy faktycznie Barcelona będzie walczyła o trofea. Radzę się nikomu nie nastawiać. Co ma mówić Xavi, jeżeli chodzi o umowy sponsorskie, kontrakty z zawodnikami, jak nie o zdobywaniu trofeów? Odnośnie Kounde, a Lewego.. Sam zwolennikiem Roberta nie jestem wielkim, ale chodzi o marketing, przekaz do sponsorów, przykład dla młodzieży, głowę projektu.
0
@karolup ale wiesz, że piłkarze się rozwijają, a Christensen ma 26 lat, a to nie jest duży wiek na jego pozycję? Jest solidnym, dobrym obrońcą, a może ma zadatki na bardzo dobrego. Już pisałem kiedyś, nie jesteśmy klubem z topu kadrowo, ani ekonomicznie, więc nie ma co oczekiwać na piłkarzy z topu. Przecież to proste.