MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skład dzieciaków.
0
Kurde Alonso ma lagi.
0
Nie działa to.. poprzeczka Interu.. nawet w ofensywie nie cisną i sety mają.
1
@bady48 najbardziej cierpi Barca i kluby ogólnie z LaLiga, w Premier League tego nie widzę, ba, niektóre drużyny, które zawodziły grają lepiej. No, ale media, torune po USA, śmiechy, a taki Arsenal, czy City zapierdalają jak głupi w presezonie.
0
Tutaj zawsze coś nie pasuje. Wszyscy piłkarze wrócili do swoich klubów, które jeżeli przed przerwą reprezentacyjną grały dobrze, grają i teraz, nawet wiele drużyn gra lepiej, ale w Barcelonie zawsze musi być odwrotnie, bo to nie ten poziom, piłkarze samolotem lecieli, pogoda na lotnisku źle wpłynęła na samopoczucie. Kurde zaangażowania, dyscypliny. Celtą nas ciśnie a na ławce heheszki, każdemu powinno zależeć na punktach. Nie widzę u Artety piłkarzy takich zachowań. O Gatusso nie wspomnę.
0
Obrona nie jest dobra, dobry jest bramkarz.
3
Ogólnie, gdyby trenerem Barcy nie była legenda i szanowana osoba w postaci Xaviego, to połowa kibiców Barcelony zastanawiałby się nad wyrażeniem chęci zwolnienia trenera. Nie widzę pozytywów.
PS w sumie to jeden, Dembele uderzył w światło bramki.
Tomek wolny.
0
Każdy kontratak już od dłuższego czasu jest zagrożeniem, a biorąc pod uwagę ilość błędów to trochę się zbiera.
0
Lewy tylko nastawiony na bramki. On tylko po nie tu nie przyszedł, zamiast odegrać do kolegi to tylko szukać strzału mimo słabego ustawienia.
0
Czyli Barcelona potrafi wymieniać się pozycjami, nie wiedziałem.
3
I obyś Ty z kolegami trenował tak samo.
0
Jeżeli Barcelona awansuje do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, wtedy można się zastanowić.
0
Najpierw zachować spokój i oglądać jak się rozwija. Niech zacznie błyszczeć w pierwszym zespole, później można starać się go pozyskać, co nie znaczy, że robienie gruntu pod interesy jest niewskazane.
1
@HighestInTheRoom też mam taką nadzieję. Bellerin na Inter to idealny obrońca. Lubi dołączać się do ataku pomiędzy bocznego, a środkowego obrońce, a takie wejścia mogą zrobić dużo wiatru. Jak zostaniemy z Roberto jesteśmy strasznie ograniczeni.
2
Nie wiem, czy ja tylko mam takie wrażenie, ale wydaje mi się, że Xavi często nie podejmuje dobrych decyzji taktycznych. Przecież Inter się dobrze bronił, nie trzeba ciągle kutasic piłki przy nodze, niech też pograją, niech się odsłonią. Nie mamy czasu na trenera, z całą sympatią do Generała, który zbiera tak naprawdę pierwsze szlify. Człowiek uczy się całe życie, owszem, najlepsi trenerzy przegrywają taktycznie, ale za mało jest progresu z tym związanego. Nie rozwijamy stylu gry, klepiemy do najbliższego, jestem w stanie zrozumieć, że Inter zagrał świetnie w obronie, nie było za wiele miejsca, ale wpuścić ich głębiej w Lidze Mistrzów jeden mecz się liczy, gra z kontry również jest skuteczna, nie tylko wchodzenie z piłką do bramki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja tu nie widzę pomysłu. Jedyny pomysł to atak opierający się na ciągłych szarżach Dembele.
0
Nie mam słów, żenada. Jak można zostawić piłkarzom z takim strzałem tyle miejsca. Brawo
0
I jak każdy ważny mecz Dembele 10 strat kur*a.. kiedy oglądasz Sane a za chwilę Dembouza.
1
Jaki ten Dembele jest nieprzewidywalny w negatywny częściej sposób.
0
Kiedy ten Pedri wskoczy na naprawdę taki poziom All Star.. Musiala już śmiga.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Z Dembele często jest coś nie tak. Ciężko oprzeć grę o tak nieregularnego skrzydłowego.
3
Alba i Pique to już nie poziom Barcelony.
2
@Bogan nie można umniejszać Fatiemu, ale musi pokazać swój potencjał. Co z tego, że liczby są za Fatim skoro w ostatnim czasie on nie mógł biegać na 100 procent. Piłka nożna to nie tylko gole i asysty.
0
@Coutinho007 no ale w dalszym ciągu spełniona jest podstawa piłki nożnej. To, że zagrał słabo już druga sprawa. Fati nie może grać na pełnych obrotach i to jest problem.
0
@Coutinho007 który mimo wszystko może ciągle biegać.
3
@esem91 przecież ten Inter nic nie gra. Nie mówię o lekceważeniu przeciwnika, ale na ten moment 6 punktów to obowiązek. Z Realem i Bayernem może być trudniej, ale jeżeli mamy na tyle dobra kadrę, a mamy to i w czasie kontuzji trzeba wygrywać. Jeżeli odpadli byśmy z Ligi Mistrzów to znaczy, że wciąż Barca nie jest na tym poziomie, nie ze względu na kontuzje. Gdzie ci wszyscy mędrcy twierdzący, że szeroka kadra niepotrzebna. Podważanie przyszłego transferu Martineza. Odnośnie odlatywania to masz rację, trzeba patrzeć obiektywnie, a na ten moment nie wygrała Barca żadnego meczu z czołowym rywalem.
7
Czy tak ciężko jest zakończyć, zakończony etap historii? Jeżeli zarząd będzie chciał Leo, to jest to śmiech na sali i słabość, której nie ma Real i właśnie dlatego trzyma się w topce.
1
Niestety, wyjaśnione dlaczego potrzebny był ograny w LaLiga Martinez.