MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kiedy oglądasz ciągle LaLige, włączasz Ligę Mistrzów i uświadamiasz sobie nagle, że są sędziowie, którzy potrafią sędziować.
0
Groźne te straty Dembusa.
0
@Survier a co chcesz od Tenasa?
0
Jeżeli on jest warty 60 milionów, to ja nie rozumiem dokąd zmierza rynek.
1
@pasquda to wyobraź sobie, że gramy z Bayernem jest 90 minuta, idzie taka akcja, a Dembele kończy w taki sposób. Tryb hero?
0
@Darkin nie no faktycznie, dlugość posiadania konta na platformie jest wyznacznikiem kibicowania danemu klubowi.
2
@Matix90 dokładnie.. dziury w obronę i straty piłek, trzeba to poprawić. Bayern nie będzie miał braków umiejętności.
1
Ważne 3 punkty, pozytywów wiele, jednak obaw też parę. Obrona potrafi się zagubić, Pedri gra w kratkę, potrzeba pomocnika takiego jak on, finezyjnego, z nienaganną technika, jednak regularnego. Dlatego Bernardo był bardzo potrzebny.
4
Dembele to pojebało czy coś w tym stylu?
0
Kiedy cofasz się parę grubych lat i wiesz, że oni by piłki w środku pola nie dotknęli.
0
Czy będąc piłkarzem Barcelony naprawdę ciezko jest spokojnie wyprowadzić piłkę z obrony?
0
@cracker w jakim innym wypadku trzymaliby gościa, który przez tyle lat zdobył dwa wartościowe tytuły? I ten bajeczny styl gry. Chociaż już nawet on odbiega ostatnio, bo obrona Atletico przecieka.
3
@LaRoja to fakt Mingueza może jest średniakiem, ale starał się i doskonale o tym wiedział. Przeszkód nie robił z odejściem. Duński Nazario w sumie też, jeżeli już grał to zostawiał całe serce i swoje umiejętności, które jednak były za małe.
1
@Nope ogólnie to porównując obu zawodników to Bellerin jest znacznie lepszy w obronie. W ataku nie drybluje tak jak Dest, co za tym idzie nie traci ciągle piłki, bo ilość dryblingów Desta do ilości dryblingów udanych to jest przepaść.
0
@JarekS więc go zatrzymać. Barcelona nie traci nic, ma bardzo dobrego zmiennika, którego nie było od x lat.
0
Nie wiem co oni się uwzięli na tego Alonso. Saga jakby był gwiazdą światowego formatu. Aubameyang jest wart dużo więcej, żeby się nie okazało zaraz, że jeszcze Barca dopłaci i będzie opłacała przez pół roku połowy pensji.
0
Cieszy to, że Balde gra. Idealny mecz do wypracowywania automatyzmów.
1
Jeżeli mamy walczyć o wszystkie trofea, jak zapowiadał zarząd, trener, piłkarze, to i z takiej grupy trzeba wyjść. Z szacunkiem dla Generała, ale Xavi chcieć piłkarzy, Xavi dostać, Xavi wygrywać. VeB!
3
@Messner a no taki sens, że w takim Lecce ma szansę na odbudowanie się lub po prostu zagranie większej ilości spotkań, a wtedy jest większa szansa na sprzedaż Umtitiego.
41
Oby zdrowie Fatiemu sprzyjało, to jest piep****y Golden Boy.
3
Czyli wychodzi na to, żeby nie wymyślać na siłę, tylko wpuszczać piłkarzy, którzy potrafią grać technicznie na małym dystansie.
2
Przecież tu nie ma przyjęcia piłki, a co dopiero debatować i wymianie pozycji i graniu na raz.
0
@kinioo ja tiki taki nie widzę od dwóch meczów.
5
To ten.. może.. Riki Puć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
3
Jak to Xavi mówił football się zmienia. My też zmieniamy styl gry na angielskiego średniaka, który przerzuca piłkę i ciągle robi wrzutki. Tymek Puchacz może na lewą.
4
Miałobyc pięknie wyszło, jak zawsze. Gavi też widzę, że idiotyczne tracenie piłki nie jest obce. Po co Bernardo Silva xd nie wiem, odsyłam do Man City vs Newcastle.
4
Czemu ta obrona jest taka dziurawa xd żeby nie było, że któryś raz z rzędu taktycznie Xavi zostanie zjedzony.
13
Nie no De Jong podwyżka jak chuj.
0
@JustMlody fakt faktem piłka go dalej szuka, ma to coś. Cóż, zobaczymy.
3
@sevs tydzień temu cała drużyna zagrała słabo. Nie dyskredytujmy Gaviego.