2

Kiedy oglądasz ciągle LaLige, włączasz Ligę Mistrzów i uświadamiasz sobie nagle, że są sędziowie, którzy potrafią sędziować.

0

Groźne te straty Dembusa.

0

@Survier a co chcesz od Tenasa?

0

Jeżeli on jest warty 60 milionów, to ja nie rozumiem dokąd zmierza rynek.

1

@pasquda to wyobraź sobie, że gramy z Bayernem jest 90 minuta, idzie taka akcja, a Dembele kończy w taki sposób. Tryb hero?

0

@Darkin nie no faktycznie, dlugość posiadania konta na platformie jest wyznacznikiem kibicowania danemu klubowi.

2

@Matix90 dokładnie.. dziury w obronę i straty piłek, trzeba to poprawić. Bayern nie będzie miał braków umiejętności.

1

Ważne 3 punkty, pozytywów wiele, jednak obaw też parę. Obrona potrafi się zagubić, Pedri gra w kratkę, potrzeba pomocnika takiego jak on, finezyjnego, z nienaganną technika, jednak regularnego. Dlatego Bernardo był bardzo potrzebny.

4

Dembele to pojebało czy coś w tym stylu?

0

Kiedy cofasz się parę grubych lat i wiesz, że oni by piłki w środku pola nie dotknęli.

0

Czy będąc piłkarzem Barcelony naprawdę ciezko jest spokojnie wyprowadzić piłkę z obrony?

0

@cracker w jakim innym wypadku trzymaliby gościa, który przez tyle lat zdobył dwa wartościowe tytuły? I ten bajeczny styl gry. Chociaż już nawet on odbiega ostatnio, bo obrona Atletico przecieka.

3

@LaRoja to fakt Mingueza może jest średniakiem, ale starał się i doskonale o tym wiedział. Przeszkód nie robił z odejściem. Duński Nazario w sumie też, jeżeli już grał to zostawiał całe serce i swoje umiejętności, które jednak były za małe.

1

@Nope ogólnie to porównując obu zawodników to Bellerin jest znacznie lepszy w obronie. W ataku nie drybluje tak jak Dest, co za tym idzie nie traci ciągle piłki, bo ilość dryblingów Desta do ilości dryblingów udanych to jest przepaść.

0

@JarekS więc go zatrzymać. Barcelona nie traci nic, ma bardzo dobrego zmiennika, którego nie było od x lat.

0

Nie wiem co oni się uwzięli na tego Alonso. Saga jakby był gwiazdą światowego formatu. Aubameyang jest wart dużo więcej, żeby się nie okazało zaraz, że jeszcze Barca dopłaci i będzie opłacała przez pół roku połowy pensji.

0

Cieszy to, że Balde gra. Idealny mecz do wypracowywania automatyzmów.

1

Jeżeli mamy walczyć o wszystkie trofea, jak zapowiadał zarząd, trener, piłkarze, to i z takiej grupy trzeba wyjść. Z szacunkiem dla Generała, ale Xavi chcieć piłkarzy, Xavi dostać, Xavi wygrywać. VeB!

3

@Messner a no taki sens, że w takim Lecce ma szansę na odbudowanie się lub po prostu zagranie większej ilości spotkań, a wtedy jest większa szansa na sprzedaż Umtitiego.

41

Oby zdrowie Fatiemu sprzyjało, to jest piep****y Golden Boy.

3

Czyli wychodzi na to, żeby nie wymyślać na siłę, tylko wpuszczać piłkarzy, którzy potrafią grać technicznie na małym dystansie.

2

Przecież tu nie ma przyjęcia piłki, a co dopiero debatować i wymianie pozycji i graniu na raz.

0

@kinioo ja tiki taki nie widzę od dwóch meczów.

5

To ten.. może.. Riki Puć ( ͡° ͜ʖ ͡°).

3

Jak to Xavi mówił football się zmienia. My też zmieniamy styl gry na angielskiego średniaka, który przerzuca piłkę i ciągle robi wrzutki. Tymek Puchacz może na lewą.

4

Miałobyc pięknie wyszło, jak zawsze. Gavi też widzę, że idiotyczne tracenie piłki nie jest obce. Po co Bernardo Silva xd nie wiem, odsyłam do Man City vs Newcastle.

4

Czemu ta obrona jest taka dziurawa xd żeby nie było, że któryś raz z rzędu taktycznie Xavi zostanie zjedzony.

13

Nie no De Jong podwyżka jak chuj.

0

@JustMlody fakt faktem piłka go dalej szuka, ma to coś. Cóż, zobaczymy.

3

@sevs tydzień temu cała drużyna zagrała słabo. Nie dyskredytujmy Gaviego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?