2

Oni się kopią po głowie, mecz jest tragedia, regres od 3 spotkań, to są europejskie puchary, tutaj trzeba zapierdzielać, tego nie ma.

1

Gavi głowa w chmurach, jak i połowa, najs.

1

@Lukakrak ale co z tego, skoro oni nic nie graja? Nie ma sensu siebie oszukiwać, przecież taka Chelsea by ich zmiotła.

1

0 pomysłu, Xavi znowu zmielony taktycznie.

1

@Herbert no tak, tylko jednak z logicznego punktu widzenia, to więcej racji maja założyciele Superligi, bo to oni zarabiają większość pieniędzy i to ich pieniądze idą do kieszeni niszowych klubów.

0

@Tomix_83 no okej tylko ten najlepszy napastnik świata ma 33 lata.

1

Po 3 karne w każdym meczu do końca sezonu to i się może utrzymają.

1

......... Żałosne. Ktoś chce Real gonić? Ktoś tu jest?

0

Dobrze przygotowane Levante, ale to nie jest główny powód ich dobrej gry, to po prostu Barcelona gra fatalną piłkę, okropne flaki z olejem, jak za Koemana, oby tylko przejściowo. Xavi niestety nie miał presezonu, żeby wyćwiczyć pewne schematy, pyknąć sparing, musi robić to ,,w praniu", zobaczymy druga połow.

4

Nie ma rozegrania, szybkiej akcji, Nico cofa się za linię akcji, pewnie żeby dostać piłkę i wycofać do obrony.

1

Ogólnie Auba dobry start w drużynie, ale nie daje czegoś więcej, bramki zdobywa/zdobywał, ale z jego szybkością i niezła techniką..

0

Halo, Nico mecz grasz, jesteś na boisku. Na ten moment co następny mecz wygląda gorzej od poprzedniego.

0

@YeastMoss pressing zachowawczy, to nie pressing Barcelony, poza tym w takim ustawieniu Eintrachtu ciężko było tak cokolwiek zdziałać, oni zawsze mieli gdzie zagrać.

6

1. Sędziowanie fatalne, nie potrafię zrozumieć skąd oni sędziów biorą, to nie B klasa.
2. Ten mecz, to złe wybory Xaviego. Eintracht się nakręcał, bo nie było pressingu, nikt im nie przeszkadzał, Pedri nie grał na swojej pozycji, przejął nie swoje obowiązki, zespół grał strasznie zachowawczo, nakręcili się, bo na to im pozwolili, taktycznie porażka Xaviego, jednak oczywiście nie ma co wieszać na nim psów, próbuje czegoś więcej, musi szukać rozwiązań i mieć pole manewru, jednak dzisiaj nie wyszło.

0

Tu nie ma dokładnego podania jednego xd Barcelona z ostatnich tygodni zdominowałaby Eintracht, to nie ten klub, przestraszony bez wiary w swoje umiejętności, bez spokoju, cierpliwości.

0

Nie ogarniam jak oni nie potrafią przypilnować zawodników Eintrachtu Frankfurt, powtarzam Eintracht, tam nie zawodnika typu Benzema.

0

No Xavi ma ból głowy, musi poustawiać parę rzeczy w szatni, za dużo Eintracht może w tym meczu.

2

Sędziowanie fatalne, co do Kosticia.. no Serbia co tu dużo mówić.

8

Teraz wolny, ale jak Albę rękoma odpycha to nie ma faulu. Ja rozumiem, pozwolić grać, ale przepisy są po to, żeby sędzia je respektował, a nie pozwólmy grać spoko mecz będzie.

0

No Eintracht wybiegany, wściekly, nasi troszkę muszą szybciej wracać, dla Eintrachtu to mecze najważniejsze w sezonie, trzeba będzie szybko półka operować, bardzo skrzydeł pilnują.

0

@Filip1234 kontrakt, w sumie tylko to i oczywiście, żeby już na stałe wyzbył się nieprofesjonalnych zachowań, sportowo w dalszym ciągu pracował, kiedy spełniłyby się te warunki, wydaje mi się, że w najbliższym czasie byłby jeszcze ważniejszym zawodnikiem.

0

@Filip1234 Tak, ja.

3

To tak typowa Sevilla, kutiasić się w 11 na połowie i jakoś kontrować.

2

Cały Dembele, wkład duży, ale również jak on potrafi utrudniać.

3

@KmN sukcesem jest żyć tak, jak Ci odpowiada, nie zerkając w kieszenie innych.

1

@Zbyszard jeszcze rzecznik rzecznika musi być po prowizje i mogą robić interesy.

0

@Kamil689 wszystko zależy od zainteresowania innych klubow, Arsenal wyszedł z ofertą podobno, ale Arsenal wychodzi z ofertami za każdego prawie według mediów i co sezon rozbija bank. Przy dużych chęciach samego piłkarza byłoby to możliwe w mniejszej cenie sądzę. Pozostaje kwestia prowizji dla agenta, nie jak w przypadku Erlinga rodziny, przyjaciół, znajomych i pare tam jeszcze przez niego wspomnianych osób.

0

No i w takich piłkarzy trzeba celować, na środku może by się odnalazł, Haaland dla ubogich.

3

Świetny mecz, ale nie można pozwolić na błędy i straty, nawet przy takim prowadzeniu.

4

Dembele potrafi zrobić coś super, dac od siebie coś więcej, ale jest tak niedbały, niedokładny czasami, jakby mu się nie chciało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?