0

Duża fala krytyki idzie na FDJ, ale powiedzcie mi w czym on gorszy jest od Pedriego. Powodzenia.

2

Oni są naprawdę fatalni xd

0

Flashbacki z czasów Koemana. Xavi nie ma łatwego zadania, mam nadzieję, że poradzi sobie, kontuzje, sytuacja z Dembele, nic mu nie pomaga.

0

@Vaven no właśnie sprawdziłem i Messi miał kontuzje, tylko problem polega na tym, że zliczając wszystkie kontuzje Messiego z trzech sezonów, nadal nie ma szans równać się z Fatim, a odnoszę się tylko do jednej kontuzji trwającej 305 dni. Nie ma co patrzeć się na Fatiego, jak na wielka nadzieję klubu, liczę na chłopaka, trzymam kciuki za niego, ale trzeba kopać dalej i szukać talentów, nie opierać się na zawodniku, który tak często jest poza grą.

0

Można mówić o talencie wiele, ale bez zdrowia nic z tego nie będzie. Jakiś czas temu porównania były na linii Vini - Ansu, wskazujące na to, że Fati jest lepszy, teraz nie ma o czym rozmawiać.

1

@kakusus ale jaka nonszalancja? Pedri, Fati uczestniczą w treningach, na pewno dostali zielone światło od sztabu medycznego, z Realem nie grali pełnego meczu, to, że Pedri sam siebie zajechał w poprzednim sezonie to nie wina Xaviego, jak i to, że Fati na ten moment jest podatny na urazy.

0

@krzymat2004 mimo wszystko Pedri już w pierwszym składzie, też po kontuzji, oby Fati nie był szklanka.

0

Z Ansu już chyba wszystko w porządku, więc nie wiem, czemu nie gra, jeżeli będzie tak oszczędzany, to ciężko mu będzie się rozwinac grając pół sezonu.

1

@Sulimo Perez to w dalszym ciągu Perez.

0

@equwesta pełną świadomość wyobrażam sobie w sposób, kiedy zespół w pełni kontroluje mecz, kiedy jednak dopuszczasz do tak wielu groźnych ataków, sytuacji bramkowych jak ze strony przeciwnika (Barcelona), nie masz pełnej świadomości tego co robisz, tak samo jak kontroli nad tym. Można dać się zdominować i mieć żelazna obronę, nie pozwalać przeciwnikowi tworzyć sytuacji, jak i też dać się zdominować w sposób który przeciwnik regularnie zagraża bramce. Rozmawiamy w tym momencie o pierwszej sile LaLigi, z którą trener przerobił cały okres przygotowawczy, obejmując drużynę po Zidanie (nie zastał jej w ruinie), która nie jest w kompletnej przebudowie kadry, która ma swoje gwiazdy i doświadczonych zawodników, którzy są wyjadaczami na poziomie światowym i rozmawiamy również o drużynie, która była zarządzana przez Koemana, którą Xavi objął w środku sezonu dostając mało czasu na wdrożenie swoich pomysłów, którą co chwilę prześladowały kontuzje, a największe talenty nie były w stanie grać razem meczy i grają zawodnicy po dłuższych urazach. No jednak coś więcej można oczekiwać od Realu, byli lepsi, ale argumenty Barcelona miała, to idzie dobrą stronę, za poprzednika nie wyobrażam sobie nawiązania walki z Realem, tylko właśnie takiego rozwoju spraw o którym wspomniałeś ty. Pozdrawiam.

0

Dembele strasznie rozregulowany, wszystko nad poprzeczką.

1

Jesteśmy zajebiscie żałośni xd

0

5 groźna sytuacja Realu? Naprawdę, żeby piłkarze Barcy doświadczeni nie mieli ułożonej nogi do podań, to ciężka sprawa, druga sprawa, że my nie mamy żadnej gwiazdy, zawodnicy, którzy mieli się rozwijać, kontuzjowany większość sezonu.

0

Ancelotti: Panowie, jak zawsze, laga na Viniego!

1

Komentarz usunięty

0

@Wychowanek ogólnie to fajna dyskusja wyszła, co raz to mądrzejsze wpisy, co mógłby Mats zrobić, tylko liczy się efekt. Mecz uratował, piłka do siatki nie trafiła. A tak na koniec tej co raz większej ilości komentarzy ekspertów, w których ligach bronicie? ???? W okręgówce są trenerzy bramkarzy, czy raczej na jedno kopyto?

16

Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości dlaczego Riqui nie gra, to polecam zobaczyć te dwie epickie straty w ciągu 2 min.

1

Mingueza udowadnia kolejny raz, że nie nadaje się do gry w Barcelonie, Akhomacha już nie widać.

1

Nie uważam, że Morata będzie najlepszym wyborem, ba, nie chciałbym go w Barcy, ale to Xavi buduje zespół, trzeba mu zaufać, ma pomysł, widać progres, opinia opinią, ale o Neymarze, jak odchodził z Santosu można było się naczytać, że ze słabej ligii, nie podoła. Coutinho za to miał być nowym Iniesta. Xavi buduje swoją ekipę, zasługuje na kredyt zaufania, oceniać można wyniki.

0

Bezsensowny transfer. Nero zasługuje na gre, na dodatek parę milionów można zarobić, więc nie lepiej dać szansę Peni?

0

@LatajacyHolender jasne, że nie znam, więc nie piszę, to tylko przykłady.

1

@trolownik kiedy masz jakąkolwiek gwarancję? Taką samą, jak to, że Countinho to zawodnik stworzony dla Barcelony?

0

@LatajacyHolender dobrze, że znasz plany Guardioli, ruchy Manchesteru, które na pewno planuje i ogólnie też fajnie, że wiesz jak przebiegają prywatne rozmowy pomiędzy Ferranem, a Guardiola, może chce do Barcelony wrócić i pokojowo się dogadał, że nie będzie mu to utrudniane.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Headliner9 o to właśnie mi też chodziło, jakby nawet ta rywalizację przegrywał, to nie z byle grajkami, to klub naszpikowany gwiazdami, a sam prezentuje ten poziom.

59

Chłopak jest młody, w reprezentacji Hiszpanii gra kapitalnie, w City grał przed kontuzją, a wy piszecie, że przegrywał rywalizację. Jakby nawet tak było, to czego oczekujecie? Topki, skoro my nią nie jesteśmy? Trzeba zaczynać od takich zawodników, sufit on ma bardzo wysoko, plus jest ograny zarówno w LaLidze, jak i fizycznej Premier League.

0

@FCBurnley ale nie ma, i to są słowa klucz.

1

Ludzie no brakuje jakości w ataku, skoro atak tworzy dwóch juniorów i Dembele bez rytmu meczowego. Sevilla to kapitalnie zbudowana ekipa, poukładana taktycznie, każdy ma swoją role, Barca to zespół w przebudowie, ludzie mimo, że to nie jest przyjemne przegrywać mecze, nie jesteście kibicami np. United, od których trzeba oczekiwać, bo mają wielomilionowy budżet, wiele gwiazd.

1

@Reden jasne, nie był to jego najlepszy mecz, ale troszkę idąc takim tokiem myślenia, że ma wywiązywać się ze swoich obowiązków tam gdzie gra, to wrzucmy Ibre na skrzydło, ma tam mierzyć się szybkościowo z danym zawodnikiem i wrzucać piłkę. Jasne, spróbuje, ale jak to wyjdzie? Po to gracze grają na danych pozycjach, aby.. na nich grać, zagrał jak zagrał, nie nadaje się tam najlepiej, zapychają nim dziurę i to trzeba powiedzieć otwarcie, nie ma dymu bez ognia, a ogień jest tym, że nie mamy dobrego nominalnego prawego obrońcy.

0

@MessiIniestaRonnie masz dużo racji, przy takim piłkarzu każdy wiele się uczy, to piłkarski geniusz, ale nie nauczyli by się brać gry na swoje barki, wszystko by szło na Messiego. Teraz chociaż widać ile znaczył ten "hamulcowy", Leo nie ma, drugiego takiego zawodnika nie będzie, ale piłka toczy się dalej i są świetni zawodnicy, którzy mogą osiągnąć wielki poziom, Gavi co raz więcej bierze na swoje barki, stopniowo, ale to robi, Abde również, co tu porównywać, ale mają świadomość, że nie podzadza piłki do Leo, a on z niczego wbije bramkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?