MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fetta no masz niestety rację. Z tego co widzę go nie pasują nam ani nisko broniące się zespoły.. ani atakujące. Najlepiej takie, które ani nie atakują, ani nie bronią.
3
@meg23 tylko, żeby jeszcze kasa szła w parze.
0
Powiem tak, jako osoba, dzięki której płynie część, choćby niezauważalna waszej gaży, tak chce oglądać drużynie która zapierdala.
6
Że im jest kurwa nie wstyd. Nie miałem żadnych oczekiwań oprócz zaangażowania i używania mózgu. Kibice przychodzą oglądać ich mimo, że są świadomi ostatniego meczu w Lidze Mistrzów ma Camp Nou, dopingują ich do końca, a te kaciały patrzą na piłkę i lag. Wstyd, żenada. Nie mówię, że nie zależy, ale kurde.. wpuśćcie MSN na 30 min tego meczu xD
0
Jakby ktoś jeszcze zastanawiał się, dlaczego jedynką na mundialu będzie Neuer.
1
Czy oni myślą, że grają mecz w LaLiga? Przyjmiesz, przymierzasz na spokojnie.
0
@xavi890 mówi komentator i strzałach z dystansu. Tylko zanim on nogę rozbuja to każdy go blokuje.
7
Ojebcie tego Raphinhe.. dopóki jest cokolwiek wart.
2
Ja nie lubię ubliżać, ale to są dzbany xd piłkarze Barcelony nie umieją podać piłki na 5 metrów. Wyjebać ich, zainwestować w młodość, bo to są dzbany.
0
Raphinha vs Davies xd ani to Neymar w 1/10, ani Ronaldinho w 1/30, ani.. Antony w 1/3 xd
0
@StrengthAndHonor bo my gramy jak wirtuozi xd Bellerin gra tak lekko, że jego podania nie dochodzą.
1
Jesteśmy tak, czy siak dziadami.
0
@KibicBarcy84 daj spokój.
5
Ee no już wiem chociaż dlaczego Arsenal pozbył się Bellerina.
1
@Koziol333 człowiek wiedzioł, a się łudził. Ważna jest wygrana w dobrym stylu z Bayernem, może to być krok milowy mentalności piłkarzy.
1
Ta Viktoria to większe ogóry niż rodzimy Raków, Lech, czy Legia.
11
Jedno nie wyklucza drugiego, ale okej.
2
@Dzieniu no Balde ma na to potencjał, jeżeli nie Alex to nie wiem kto.
1
Xavi wygrał w końcu taktycznie.
1
Pedri musi robić to samo, tylko dwa razy szybciej.
0
Skład mocno eksperymentalny, na Xavim jest duża odpowiedzialność za wynik tym bardziej. Szkoda, że Bellerina nie ma w wyjściowej jedenastce.
0
To nie jest tak, że on jest słaby.. On po prostu nie ma pomysłu co z tą piłka zrobić. Spójrzcie nawet na młodego Abde. Drybling musi być z zamysłem, jeżeli nie, to lepiej nie dryblować, musisz wiedzieć co chcesz zrobić, jak ominiesz rywala, bo to nic nie da, jeżeli nie masz planu na dalszą akcje.
0
@tristan87 proporcjonalnie do negatywnych po złym meczu? Bo z zawodników wymienionych w wielu nagłówkach, nie widzę jego nazwiska.
24
Ogólnie dziwi mnie, że nikt nie wspomina o dobrej grze Ferrana. Jak go zjebać, to każdy, ale piłek nie tracił, robił przewagę, miał dobre dryblingi i spójrzcie na jego ustawienie. Gościu 3/4 razy stał niepilnowany w polu karnym i 2 razy na czysto wbiegał w pole karne, świetnie urywał się obrońcom i gubił krycie, tylko żadnej piłki, troszkę trzeba bardziej to wykorzystywać. Ferran na +, udowodnił, że jak najbardziej zasługuje na dawanie mu szansy. Facet przy dobrych podaniach miałby realne szanse na easy hattrick (no, jak to z Ferranem bywa, nie wszystko siądzie, ale udowodnił, że nie można go skreślać).
12
Ciekawi mnie, co powiedział FDJ Xaviemu po zmianie. Wydaje mi się, że Pedri powinien odpocząć. FDJ dla mnie MVP.
0
@AbelKabel co byś zmienił?
0
@Kubsoleon racja, ale przy naszych założeniach taktycznych w obronie, porównując jakość piłkarzy Realu do pilkarzy Interu, to gdyby sie otworzyli mogłoby być jeszcze gorzej.
2
@ACRAB95 ja bym się cieszył choćby wyjściem z grupy na ten moment.
0
Co jest tym złotym dzieckiem tureckiej piłki Demirem.
0
@pawel_was FDJ i z wypożyczenia Nico ściągnąć .