La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1004 Culés

24

Ogólnie dziwi mnie, że nikt nie wspomina o dobrej grze Ferrana. Jak go zjebać, to każdy, ale piłek nie tracił, robił przewagę, miał dobre dryblingi i spójrzcie na jego ustawienie. Gościu 3/4 razy stał niepilnowany w polu karnym i 2 razy na czysto wbiegał w pole karne, świetnie urywał się obrońcom i gubił krycie, tylko żadnej piłki, troszkę trzeba bardziej to wykorzystywać. Ferran na +, udowodnił, że jak najbardziej zasługuje na dawanie mu szansy. Facet przy dobrych podaniach miałby realne szanse na easy hattrick (no, jak to z Ferranem bywa, nie wszystko siądzie, ale udowodnił, że nie można go skreślać).

konto usunięte

0

@MajkiYB Przeczytałem tutaj wiele komentarzy chwalących Torresa. Może na inne strony zaglądałeś.

0

@tristan87 proporcjonalnie do negatywnych po złym meczu? Bo z zawodników wymienionych w wielu nagłówkach, nie widzę jego nazwiska.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?