MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Raphinha widać, że chce, ale brakuje regularności. A młodzi łapią głupie żółte kartki.
2
Po co Fati prowokuje takie sytuacje? Żółta kartka za darmo, a piłkę było gdzie oddać. Głupie młode siłowanie się, nie skupia się na grze.
0
Czyli Lewy mimo innych planów na mecz musi zagrać.
0
@4Fabregas4 Lewy nie psuje żadnej gry xD nasz zespół nie jest na odpowiednim etapie, żeby potrafić grać z klasyczną 9tka. Pomocnicy młode chłopaki, których rozwój jest wstrzymany, skrzydłowi bez ciągłości gry i na nie swoich pozycjach.
0
@4Fabregas4 prosta decyzja Xaviego. Niech gra tak, jak przygotowywał się od początku na Espanyol, nikt mu nie każdy nic zmieniać.
0
@kakusus no co.. Xavi jak coś powie, że Barcelona łapie zadyszkę po turniejach (mimo, że większość drużyn normalnie wraca na swoje tory) i że trzeba iść dalej.
1
Ciężko wierzyć powoli w Fatiego. Nie ma w sobie za wiele z zawodnika przed kontuzją. Zwinność, szybkość na pierwszym kroku, nie ma.
0
Zanim ten klub wyjdzie z dołka to będzie z 20 lat... Rządy bezsensowne i wszystko w rękach socios, którzy wybrali na prezydenta Bartomeu, ale trzeba podkreślać, że nic nie jest ich wina.
0
@Pedri16Future no nie sądzę, żeby ktoś z niego tyle zapłacił. Chyba, że wystrzeli, ale to nie ma sensu wtedy go sprzedawać.
0
@LatajacyHolender Francuzi głównie potrafią grać z kontry, jeżeli da się im piłkę i dobrego rywala to no nie porywają.
1
@Hasszz tylko za parę lat nikt Leo nie będzie kojarzył z PSG tylko z Barcelona. W sumie tak jest nawet i teraz, to ikona Barcy i najlepszy zawodnik w historii futbolu, zasłużył na złoto.
0
No idealnie z punktu widzenia Barcelony. Xavi ma określone cele i spełnienie ich to istny mus, ale jeśli coś się popsuje, jest idealny zastępca.
0
@JarekS no i co najważniejsze, pokorą i ciężka praca.
0
Będziemy tak jechali na piłkarzach, którzy prime mają za sobą. Ryzyk, fizyk. Kasy nie ma na porządnych, zaraz znikną z rynku, to kogoś trzeba przytulić.
0
@Emhyr bo są malutkie.
1
@cris2706 przy deklasacji taki taniec moim zdaniem to brak szacunku do rywala. Rozumiem właśnie chwilowy taniec zdobywcy bramki i najbliżej znajdujących się kolegów, albo nie wiem zwycięska bramkę niech się każdy cieszy, ale jeśli przeciwnik jest rozbity i radowanie się z bramki na 4 to jest to niesmaczne.
0
@Faro okej, to przypomnij sobie gościa przed kontuzją i po kontuzji. Każdy drybling Fatiego kończy się fiaskiem.
1
Fati jest fatalny żądnych postępów po kontuzji.
0
@Fake69 no troszkę przesadziłeś z porównaniem do Portugalii, ale zgadzam się, że Urugwaj to raczej reprezentacja, której jako czarnego konia postrzegać się nie powinno.
0
Rok to dobry wybór.
1
Okej, czyli dalej kręcenie a wcześniej zapewnianie że wzmocnienia kwestia czasu. Ehh.
0
Ja bym za wiele sobie nadziei nie robił. Zaraz znowu pojawią się astronomiczne kwoty.
0
@JarekS nie nie, chodziło mi o klasowych obrońców, gwiazdy światowego formatu, których jest ciezko kupic, dlatego odpisałem, że z tym jest biednie i ciężko. A z prospektami jest w czym wybierać.
0
@JarekS chodziło o klasowych bocznych obrońców, tutaj już jest biednie i ciężko ich wyciągnąć. Pasowałby Arnau do nas. Dzięki za odpowiedź. Pozdro.
0
@Bartek22 mnie zastanawia co z Riadem. Bardzo powoli jest wprowadzany, a talent podobno wielki. Fakt faktem nie było za wiele spotkań, które można było przespacerować i raczej długo nie będzie.
0
@JarekS dobre argumenty i ciężko nie przyznać Ci racji. Mam nadzieję, że Barca ruszy po niego, bo rynek bocznych obrońców jest strasznie ubogi, a wyróżniający się gracze na tych pozycjach już mają swoje miejsca w najlepszych klubach.
0
@robsons23 dobrze napisał, bo jeżeli Arnau nie będzie wywierał presji na transfer do Barcy i będzie chciał dać zarobić swojemu klubowi to będzie licytacja.
1
@JarekS jeżeli piłkarzowi będzie zależało na dołączeniu do Barcelony, a sama Barca wyda stanowisko, że nie stać ją na licytację, to ich nie będzie. Kwota 20 mln i negocjacje z piłkarzem.
0
A statystyka udanych dryblingów? Wypatrując Dembele z lornetka?
1
Ale za co? Dostał druga żółtą kartkę.