1

Z Busim przy stałych fragmentach jest śmieszna sprawa. Podskakuje i czeka aż mu się piłka od głowy odbije.

0

Nie no gra ala reprezentacja Polski. Przecież z przodu jest Fati i Dembele, jak grać długa piłka.

0

1:0 dla Barcy, jednak gra nie wygląda dobrze. Kotletico atakuje, a my nie mamy piłkarza, który uspokoi grę.

1

Pedri kolejna świetna akcja, jednak kolejna strata w kluczowym momencie. Z jajami panowie.

1

Początek meczu, a Busi już sabotuje.

2

Jeszcze z 20 lat to może będziemy mogli rejestrować dwóch piłkarzy jednego okienka.

0

@JarekS odnośnie sprintów odniosłem się do twojej odpowiedzi "Umtitiego w Barcelonie, niepotrzebny sprint wyłączył z gry Araujo na 3 miesiące, niepotrzebny sprint wyłączył Kounde na ponad miesiąc, niepotrzebny spring wyłączył Dembele na pół roku, niepotrzebny sprint wyłączył z gry Fatiego". Puchar króla pucharem, ale w pucharze Anglii Barca by tak nie pograła. Często trzeba patrzeć na intensywność w stolicy Katalonii, a tak naprawdę nawet do końca Xavi nie ma określonej 11.

0

@JarekS no i w sumie z tej spokojnej gry wyszła dogrywka, chyba lepiej te sprinty zrobić hah.

0

Poważny football i Marcos Alonso. Wybierz jedno. Potrafi zagrać dobrze, ale to tykającą bomba.

0

@JarekS Dembele jest najlepszym skrzydłowym naszym, ale jak sytuacja przed chwilą.. Memphis niepilnowany, oj drybluje. Którykolwiek klasowy skrzydłowy by to pewnie odegrał. No cóż, zobaczymy.

0

@JarekS wiesz, nawet w meczach o stawkę potrafi grać tak jak w tym spotkaniu. Po Dembele oczekuje 2/3 sprintów, celnego strzału w końcu i skoro gra na minimum to nie ma co holować piłki i jej tracić.

1

@JarekS jesteś w stanie odpowiedzieć co jest z Dembele? Co sądzisz o nim? Facet gra i zachowuje się, jakby grał pierwszy mecz po półrocznej kontuzji.

0

Co by nie było kolejne trofeum do gabloty. Nie przegraliście z Barcelona, remis.

2

@LatajacyHolender gość miał 3, 4 setki. Ludzie napastnika światowej klasy nie definiuje to że ma 10 szans 7 zrypie 3 bramki wbije, tylko to, że ma 3 szansę 1 zrypie 2 bramki wbije.

Edit: tak się też składa, że Real wczoraj oglądałem i wyglądał dużo gorzej od Barcelony, a nawet powinni spokojnie przegrać ten mecz, jednak przyszedł karny i sytuacja dla Benzemy i po meczu, bo ja wykorzystał.

1

Cieszą się, jakby wygrali 5 Copa Del Rey. Cóż za utytułowany klub.

1

Tragedia, punkty na konto Roberta.

0

Okej, Hiszpanie potrafią podawać, dryblować, ale jeżeli chodzi o strzały, to za strasznie lewi.

0

Świetnie xD Nie mam słów, ja oglądam Liverpool i Nuneza, czy jaki mecz w końcu?

2

Ten mecz nie ma sensu, jego się już nie da oglądać przez sędziego. Ludzie, co się dzieje.

2

On tylko kartkuje xd oni nie mają żadnych konsekwencji z sędziowania.

4

I pomyśleć sobie, że nie ma wolnego rynku sędziów i taki Marciniak sędziuje ekstraklasę, a Lahoz LaLigę.

2

Jak chuja grać przez cały mecz i zdobyć bramkę, tutorial by Espanyol.

2

Pięknie, zamiast druga bramkę gonić, to my sobie spokojnie gramy....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Długo Xavi miał zdrowa kadrę.

0

Potrzebne są zmiany. Środek pola Busi, prawa strona Dembus i środek ataku Ferran.

1

3 sytuacja Lewego, gdzie powinien, a nie mógł zachować się lepiej.

0

Pedri w tym meczu wygląda bardzo słabiutko.

0

@JarekS z całym szacunkiem, ponieważ czytając komentarze widać, że znasz się na piłce, ale Fati porusza się, jakby ważył około 100 kg. Potrzebuje czasu, ale nie zaskakuje za bardzo niczym.

0

@Rhaan ale po co mimo wszystko ryzykować, skoro jest gdzie odegrać piłkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?