MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z Busim przy stałych fragmentach jest śmieszna sprawa. Podskakuje i czeka aż mu się piłka od głowy odbije.
0
Nie no gra ala reprezentacja Polski. Przecież z przodu jest Fati i Dembele, jak grać długa piłka.
0
1:0 dla Barcy, jednak gra nie wygląda dobrze. Kotletico atakuje, a my nie mamy piłkarza, który uspokoi grę.
1
Pedri kolejna świetna akcja, jednak kolejna strata w kluczowym momencie. Z jajami panowie.
1
Początek meczu, a Busi już sabotuje.
2
Jeszcze z 20 lat to może będziemy mogli rejestrować dwóch piłkarzy jednego okienka.
0
@JarekS odnośnie sprintów odniosłem się do twojej odpowiedzi "Umtitiego w Barcelonie, niepotrzebny sprint wyłączył z gry Araujo na 3 miesiące, niepotrzebny sprint wyłączył Kounde na ponad miesiąc, niepotrzebny spring wyłączył Dembele na pół roku, niepotrzebny sprint wyłączył z gry Fatiego". Puchar króla pucharem, ale w pucharze Anglii Barca by tak nie pograła. Często trzeba patrzeć na intensywność w stolicy Katalonii, a tak naprawdę nawet do końca Xavi nie ma określonej 11.
0
@JarekS no i w sumie z tej spokojnej gry wyszła dogrywka, chyba lepiej te sprinty zrobić hah.
0
Poważny football i Marcos Alonso. Wybierz jedno. Potrafi zagrać dobrze, ale to tykającą bomba.
0
@JarekS Dembele jest najlepszym skrzydłowym naszym, ale jak sytuacja przed chwilą.. Memphis niepilnowany, oj drybluje. Którykolwiek klasowy skrzydłowy by to pewnie odegrał. No cóż, zobaczymy.
0
@JarekS wiesz, nawet w meczach o stawkę potrafi grać tak jak w tym spotkaniu. Po Dembele oczekuje 2/3 sprintów, celnego strzału w końcu i skoro gra na minimum to nie ma co holować piłki i jej tracić.
1
@JarekS jesteś w stanie odpowiedzieć co jest z Dembele? Co sądzisz o nim? Facet gra i zachowuje się, jakby grał pierwszy mecz po półrocznej kontuzji.
0
Co by nie było kolejne trofeum do gabloty. Nie przegraliście z Barcelona, remis.
2
@LatajacyHolender gość miał 3, 4 setki. Ludzie napastnika światowej klasy nie definiuje to że ma 10 szans 7 zrypie 3 bramki wbije, tylko to, że ma 3 szansę 1 zrypie 2 bramki wbije.
Edit: tak się też składa, że Real wczoraj oglądałem i wyglądał dużo gorzej od Barcelony, a nawet powinni spokojnie przegrać ten mecz, jednak przyszedł karny i sytuacja dla Benzemy i po meczu, bo ja wykorzystał.
1
Cieszą się, jakby wygrali 5 Copa Del Rey. Cóż za utytułowany klub.
1
Tragedia, punkty na konto Roberta.
0
Okej, Hiszpanie potrafią podawać, dryblować, ale jeżeli chodzi o strzały, to za strasznie lewi.
0
Świetnie xD Nie mam słów, ja oglądam Liverpool i Nuneza, czy jaki mecz w końcu?
2
Ten mecz nie ma sensu, jego się już nie da oglądać przez sędziego. Ludzie, co się dzieje.
2
On tylko kartkuje xd oni nie mają żadnych konsekwencji z sędziowania.
4
I pomyśleć sobie, że nie ma wolnego rynku sędziów i taki Marciniak sędziuje ekstraklasę, a Lahoz LaLigę.
2
Jak chuja grać przez cały mecz i zdobyć bramkę, tutorial by Espanyol.
2
Pięknie, zamiast druga bramkę gonić, to my sobie spokojnie gramy....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Długo Xavi miał zdrowa kadrę.
0
Potrzebne są zmiany. Środek pola Busi, prawa strona Dembus i środek ataku Ferran.
1
3 sytuacja Lewego, gdzie powinien, a nie mógł zachować się lepiej.
0
Pedri w tym meczu wygląda bardzo słabiutko.
0
@JarekS z całym szacunkiem, ponieważ czytając komentarze widać, że znasz się na piłce, ale Fati porusza się, jakby ważył około 100 kg. Potrzebuje czasu, ale nie zaskakuje za bardzo niczym.
0
@Rhaan ale po co mimo wszystko ryzykować, skoro jest gdzie odegrać piłkę?