MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro to zależy od stylu gry zawodnika i umiejętności, jakoś na Messiego i Neymara grali autobusami i często zostawali rozbici. To nie jest tłumaczenie, Fati jest ze szkółki Barcy, potrafi grać stylem Barcelony, ale ma mocny zjazd. Jest bez formy, nie ma przyspieszenia, szybkości, jest słaby fizycznie, więc nasuwa się pytanie, czy to strata szybkości przez kontuzje, czy słabe przygotowanie fizyczne - tu można szukać odpowiedzi, ale w tym, że nie potrafi zagrać dobrze piłki na parę metrów, czy dobrze uderzyć na bramkę już cieżko.
0
@Faro Sądzisz, że w Anglii ktoś by na niego czekał? Mudryk po drugim meczu, w którym zaprezentował się słabo już jest na radarach. Tam nie czasu, w Anglii musi być gotowy produkt, a jeśli wprowadzają młodych i poświęcają na to czasu to w dużej mierze są to Anglicy.
0
@El dominatore a o czym by pisały szmatławce?
0
@Arczi87 no właśnie, jako osoba oglądająca mecze powinieneś wiedzieć, że Ferran zagrał na swojej pozycji (bliżej do 9, ale mimo wszystko prawe skrzydło też leży), a Fati na lewym i to powinno cieszyć, że może Xavi zacznie ustawiać piłkarzy na swoich pozycjach. Fati zjazd, piłki na 5 metrów celnie zagrać nie potrafi, ale niech grają parę spotkań na swoich pozycjach, łapią formę i wtedy niech będą jakieś werdykty (małe, bo jednak Fati jest młody).
1
@Arczi87 część irytacji, ale ważne 3 pkt, jednak co wnosi twój komentarz. Napisz o odczuciach w stosunku do meczu.
2
Lewus bramke zdobywa, ale delikatnie mówiąc co słaby mecz rozgrywa, to jego.
1
My znowu wygrywamy indywidualnościami, nie ma żadnej większej filozofii.
1
Jak może nie być karnego, po takim kopnięciu?
0
Brak automatyzmów, Pedri z Lewym nie wiedzą jak mają grać. Ciągle wygrywają indywidualności, nie pomysły taktyczne.
0
@johny11 jestem w stanie zrozumieć ten skład, ale gramy tak samo, jak w każdym meczu, z taką linia pomocy, która gra każdy mecz nie zajedziemy daleko.
0
Lewus słabo wygląda w tym meczu, Pedri zdecydowanie musi wykorzystywać sytuację, bo jeden na jeden i strzał bezpieczny po ziemii to sorry, ale to musi być bramka.
0
Czyli jak to Xavi, niczym nie zaskoczy.
7
@Faro słuchaj, wykończenie wykończeniem, ale chłopak ma niezły drybling, jest bardzo szybki i zyskujemy jeszcze dodatkową pomoc w obronie. Zawsze można znaleźć jakiś minus, ale wrócił Lewy i niech on się skupi na wykańczaniu sytuacji.
2
Zaraz będzie 5 miesięcy.
0
@Uukasz_93 chodzi głównie o element zaskoczenia klubów, które również moga mieć chrapkę na tego samego piłkarza, a Amrabat z pewnością takim był.
0
Bajunia, my to mamy konkurencyjny skład.
0
@HypeR tylko City nie chce go wypożyczyć. To jest ich kluczowy gracz. To tak, jakbyś miał wypożyczyć Dembouza, bo tak City chce.
1
@RanDiFCB Amrabat to nie ma dyskusji, ale czy Julian.. Nie widziałem nigdy go w akcji, jednak polecam przeczytać wpis JarkaS. Mądra tezę wystawił.
0
@JarekS no, ale niestety nic z tego nie będzie.
0
No to chociaż chwilę było głośno, ale szybko wszystko zostało wyjaśnione.
0
@slayer jasne, że tak, to niepodważalne, ale nie ma co się dziwić, że przy dobrej okazji piłkarz chce odejść.
0
Niestety, jak się nie ma kasy, to trzeba grać na zwłokę do ostatnich chwil i liczyć na przyjęcie ofert.
1
No Fiorentina będzie tak odrzucała, ale co ten klub jest w stanie zapewnić zawodnikowi. 12 miejsce w tabeli?
0
@Gaz słuchaj, to działa troszkę inaczej. Masz Busiego w topowej formie i on super pasuje do Barcy na jego pozycji, a nagle chce go klub przykładowo z ligi angielskiej, który oczekuje od niego gry wyżej i skupie się głównie na kontrataku. Kto będzie lepszy? Busi? Czy jakiś szybki pomocnik, z niezłą szybkością i podaniem?
1
@JarekS to są fakty, to byłoby wielkie wzmocnienie, nawet by wyleciał z pamięci Brozović. Tak jak mówisz, rynek zaskoczony, jeżeli sam piłkarz będzie chciał to szansę się zwiększają. Łatwo nie będzie, ale zamiast szukać jakichś wyimaginowanych piłkarzy, aby tylko zrobić transfer, to nie ma to sensu. Wydaje mi się, że jeśli Xavi chce wzmocnić środek pomocy, to ma już koncepcje, bo jakby chciał skrzydłowego (były plotki, ale na razie cisza) to byłoby kontynuowanie tego, co było dotychczas, a Sofyan to gracz, który daje duży impact i więcej możliwości.
0
Ciekawy ruch, gwarantowałby wiele nowych rozwiązań taktycznych i dużo ruchu w środku pola, wiadomo, Brozovic to nie jest, ale jest do wypożyczenia.
2
@Faro ogólnie, jeżeli poprosił o wzmocnienie środka pola, to nie jest to głupi ruch, bo środek pola wygląda ubogo od początku sezonu.
0
@jampa22 w Hiszpanii okres ochronny trwa 5x dłużej, bo to legenda. Tam nie ma za wiele czystej głowy.
0
@Bogan Torre to chyba jeszcze za mały siusiek jest.
10
@Janas11224 odejdzie Bellerin, ale uspokoję Cię, żaden młody zawodnik szansy nie dostanie.