1

Śmieszne to jest. Żaden faworyt a jedyna szansa, Xavi żadnych decyzji nie podejmuje tylko bierze co ma, a Gavi no tak.. przecież on nie czuje zmęczenia.

1

@mleczkoo Balde wprowadził Koeaman, a Kessiego Xavi nie ma w planach, z Raphinha wydaje mi się, że też jest podobnie.

1

@JarekS skoro ty to wiesz i wie to zapewne każda osoba, która profesjonalnie zajmuje się piłka, to czemu tego nie rozumie Xavi? W tym momencie sezonu jesteśmy w sytuacji, w której ciężko szukać wyjścia. Wiele spotkań wygrywały indywidualności piłkarzy, a wszystkie spotkania wyglądają jednowymiarowo. Nikt za bardzo nie wie co zrobić, kiedy coś będzie trzeba zmienić w trakcie meczu, gramy tak jak wyszliśmy i tyle. Dlatego ciekawi mnie, czy Xavi jest na pewno właściwym trenerem. Z jednej strony blamaż w LM, z drugiej lider LaLiga najmniej straconych bramek (głownie zasługa MATSa) i w pucharach również sobie radzimy. Z kolei Raphinha, który nie jest wykorzystywany dobrze (lepiej go w takim razie sprzedać, bo nie ma sensu żeby tak łatać. Nic nie jest robione pod niego, żadna zagrywka, żaden aspekt taktyczny, a gdyby zagrywać mu piłkę na wolne pole to by robił robotę), Ferran, który wygląda jak wrak piłkarza. On nie wie co ma robić, wiary zero, piłkę ma to ma (to nie jest tak, że on nic nie potrafi, ale jeśli Enrique i Pep potrafią/potrafili z niego korzystać, to coś nie tak jest z Xavim) . Fati mecze traci na 9, pomoc zajechana (Pedri z bodajże Getafe biegał po boisku na odcinie chyba, on bardziej rękoma ruszał z przemęczenia, pływał). To jak to interpretować? Facet, który był wybitnym piłkarzem, nie rozumie tego sportu? Nie podoba mi się to, a najgorsze jest to, że nic nie zapowiada zmian. Nie znam się na tym, jak się trenerzy rozwijają, ale Xavi wraz ze składem nie robią tego wcale.

0

@ViscaelBarca2007 a jeżeli tak to rozumiem. Dzięki za wyjaśnienie.

1

Ekstra. Powiem tak, nawet nie chce widzieć blamażu z United. Nie wygraliśmy z trudnym rywalem (oprócz Realu), a nadchodzi powoli czas weryfikacji, a nie czas szukania pomysłów.

0

@JarekS ciekawości tam wszedłem i wychodzi na to, że Frankie i Busi są najlepiej zarabiającymi piłkarzami Barcy. Nie wiem, czy dobrze sprawdziłem, ale jeżeli to prawda, to zastanawiam się za co.

5

Nie mamy pomysłu na mecz, nie ma założeń taktycznych, ani zamysłu. Po prostu grają, zdobędą bramkę to dobrze - 3 pkt i po raz 8 raz tekst "takimi meczami zdobywa się mistrzostwo". Owszem, ale nie aż tyloma.

1

Ciężko się ogląda tego chłopaka, rozpędza się jak czołg. Potrzebuje czasu z okej, ale go nie ma.

2

Co ten Ansu robi.. Drętwy i jeszcze Dembele schodzi, ekstra.

1

No i Dembele nie ma, rywalizacja z Arnau Martinezem. Ja rozumiem, jakby tam Cancelo był.

1

@fortunate_son no nawet nie na każdy mecz pucharu króla, ale dobrze, że kontrakt został przedłużony. Przyda się.

0

To i tak nic nie da.

3

Gdzie pieniądze na takiego zawodnika.

7

@Gaz transfery transferami, ale warsztat trenerski Pepa na ten moment przewyższa Xaviego.

3

@JarekS no fakt, a koszt nie powinien być wysoki. Takich piłkarzy nam potrzeba - zmienników, którzy prezentują odpowiednią jakość. I to na paru pozycjach.

0

@sk13 niestety tak to wygląda, kiedy zawodnicy nie czują rywalizacji, bo nie ma wartościowych zmienników.

0

@Arnokk żart żartami, ale trzeba przestać być składem nastolatków i stać się piłkarzami pełną gębą, bo czekać na wyjście z grupy 10 lat nikt w planach raczej nie ma.

0

Nie żartujmy, że zaraz nas zamkną na 30 metrze i będą atakować w 10. No czy to są kpiny, że gość dochodzi na spokojnie do setki? Mamy jednego wiecej, czy mniej?

3

Ludzie, jak my mamy grać w lidze mistrzów skoro nie ma wykończenia akcji? Kurde FDJ na linii strzału stoi, później powinna być bramka takie sytuacje trzeba kończyć. Chłodna głową i to wiele z sytuacji musi być bramka, czas na ładne wychodzenie i pokazywanie się do gry skończył się.

7

Brais Mendez - śmieci wyniosły się same.

4

Co za seria. Czapki z głów.

0

Szkoda, że Raphinha nie jest w wyjściowej 11, Dembouz mógłby odpocząć, a poza tym miałby w tym spotkaniu Rapha miejsce do popisu.

0

Trochę ciągnie się ten temat Zubimendiego, w tak naprawdę jeśli nie chce dołączyć do Barcy to niech nie dołącza. Miejmy ambicje i aspiracje w tym klubie. Jeżeli nie chce proszę bardzo, pasuje może do paru zespołów.

0

Nie wydaje mi się, że zagra Pena. Real Sociedad to ofensywny zespół, gra nogami MATSa może dla nas być często kluczowa. Należy wziąć pod uwagę również, że to kolejne trofeum, które trzeba wygrać, ponieważ aby zmazać ten blamaż w LM należy sięgnąć po 3 trofea. Liga, Puchar Króla i już zdobyty Superpuchar.

0

@xavi890 fakt faktem, w meczu z Bayernem tego nie było widać. Na hiszpańskim podwórku dosyć silna drużyna fizycznie potrafi być mocna dla przeciwnika, a w Europie średnia.

0

@Dzieniu kwiatki i logo Barcy na samolocie.

61

Jest tanio? Jest tanio
Jest dobrze? Jest tanio.

0

@Sulimo zgodzę się, że Raphinha posyła fajne piłki, jest kreatywny, jednak skrzydłowy musi potrafić mijać przeciwników, a nie tylko przekładać nogę nad piłką cofać i odgrywać.

0

Wydaje mi się, że tak czy siak do Barcy nie dołączy.

0

@AbelKabel no mimo wszystko wszystko odnosi się do tego, że nie można stwierdzić, że jest winny po wejściu z laską do kibla ani że ja ją osadzam, bo do tego kibla weszła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?