MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i ludzie to kolejny słabe spotkanie. No to jest niedopuszczalne w takim klubie przepychać każdy mecz.
0
@GM90 no tak, ale za bezpośrednia nie są 2 mecze?
0
@Dejmet no to napisałem innymi słowami.
0
Kounde kolejny raz błąd.. Będzie kosztal dużo, Araujo nie zagra w klasyku.
0
No zachowanie chujowe piszecie, ale za co Fati ma dostać jedenastkę? Za numerek na koszulce?
0
1:0, jednak słaba pierwsza połowa. Kolejny mecz, którym się wygrywa mistrzostwo? Czy kibice zobaczą jeszcze pewne zwycięstwo? Przekonamy się wkrótce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Xonar co ty gadasz xD przecież on nie ma tej samej szybkości. Okej, wygląda nieco lepiej, ale to wciąż nie to samo.
0
Co ten chłopak gra.. 1/4 piłkarza po kontuzji.
0
Fatiego znowu nie widać. Żadnej indywidualnej akcji, piłki na dobieg.
0
FDJ to niech zapomni ten początek meczu.
0
Fajnie, że Ronald próbuje, ale kurde.. Glikson już lepsza skuteczność ma xD
0
Ja nie wiem, czy zawsze na początku meczu piłkarze Barcy muszą mieć amnezję jak podaje się piłkę? Niedoloty, niedokładnie.
0
@Chudini123 usuń.
0
Za gościa z Las Palmas chcą 30 mln, eee, 60 milion nawet. Przecież żaden klub nie da takich pieniędzy, a robią to tylko dlatego, że jedynym klubem jest Barcelona i myślą, że są rekinami biznesu. Moim zdaniem nie warto za 15 mln nawet. Za mało pokazał, to nie Pedri.
0
Lewy to ogólnie jest tyrany przez obrońców rywala, nikt z nim w piłkę nie gra, on tylko ciągle walczy, takie ma wsparcie w ataku.
3
Oddany, lojalny zawodnik, legenda klubu. Z Xavim trzeba się zgodzić, Sergi obrywa za dużo. Świetny zmiennik, który obsadzi parę pozycji, doświadczony, który trzyma swój poziom, gdyby chciał kasy, to znalazłyby się kluby w kolejce, które dałyby więcej.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Fatiego zrywy były fajne w meczu z Realem, był szybszy niż w ostatnich meczach, musi dostać szansę.
1
To oczywiste, że na dłuższą metę tak grając się nic nie ugra. To była mądra gra defensywna, zawiodło wyprowadzenie piłki i szybsze transportowanie jej do przodu, jednak Raphinha bardzo zaangażowany w obronę, Gavi regularnie pomagał Balde w walce z Fede. Moim zdaniem tak też trzeba umieć grać, oddać piłkę i nie stracic gola, spróbować grać z kontry, później tiki taka. Naprawdę często zdrowo jest oddać piłkę przeciwnikowi (uważam, że jeżeli Inter miałby więcej piłki przy nodze to nie wygraliby), poniewaz nie każda drużyna potrafi grać piłka.
0
@Barca4EverVeB fakty są takie, że jak wchodzi to utrudnia. Lubię chlopa, ale no to kolejny mecz.
0
Fati kolejny raz, kolejny mecz utrudnia.
5
Vini ma umiejętności, ale facet zachowuje się strasznie irytująco. Bez Lewego, Pedriego, Dembouza ciężko, ale nie wiemy jak wyjść spod pressingu. To kwestia treningu, nie ma pomysłu na dwa trzy zagrania.
3
Nie widziałem jednego podania bez przyjęcia piłki.
5
Najbardziej mnie ciekawi, czy zmienili ten sławny czip.
0
Żul i Alonso. Uuu lala.
0
@P33ck Pochettino Barcelonę skreślił że względu na relacje z Espanyolem. Zidane to legenda Realu, nie przyjmie oferty, wstyd by pytać. Enrique i Tuchel z naciskiem na Luisa - klasa.
8
@JarekS również zdejmuje presję z piłkarzy Barcelony. No Barcelona to taka delikatna paka, porażka i nagle załamka, nie ma mentala.
1
@Pawel13sz wydaje mi się, że.. do Barcelony i tak pasuje najbardziej 9 typu Suarez, Aguero.
0
@cules100pro w tamtej chwili chłopcy we mgle. W obecnej sytuacji to raczej to Napoli mogłoby Barce roznieść.
0
@cules100pro w sumie nic nie wniosło to dla mnie, ale odpowiadając na pierwsze to mówiłem, że nie zespoły z podwórka. Bo ja widzę Bayern, Inter i United xd