0

@JarekS a mi się wydaje, że Xavi może nie chcieć ryzykować i jeśli mecz byłby ustawiony to Alarcon dostałby szansę. Wiadomo, jeśli nie wszystko by szło po myślisz to parę zmian i pewnie gra wygląda inaczej, ale mimo wszystko niech podstawa odpocznie.

0

1

@JarekS zaczyna to wyglądać, jak szukanie kogokolwiek pasującego. Brozovic to w ogóle inna liga.

0

Nie wiem co się dzieje, ale jeżeli Xavi nie wiedział faktycznie o tym, że są prowadzone negocjacje, to nie wróży to dobrze. Dosyć konfliktów i niewyjaśnionych tematów. Muszą współpracować.

0

@QuentinTarantino Atletico w tym sezonie nie jest realnym rywalem Barcy w drodze po tytuł.

0

Oby Alarcon dostał swoją szansę, jednak to głównie zależy od szybkiego ustawienia meczu.

1

@against_modern_football chodzi głownie o sytuację Barcy. Każdy klub wie, że każde euro Duma Katalonii będzie liczyła. Memphis pobiera tygodniówkę, ale nie gra u nas, został już skreślony przez Xaviego.

0

@kamzar co mają powiedzieć kibice, widząc spadek wartości piłkarzy i porywający styl Cholo.

0

Nie wiem, czy na spawanie do ławki stać Barcelone, ale jakieś pieniądze trzeba zarobić. Memphis wie, że w jego wieku nie ma czasu na siedzenie na ławce.

0

Tak naprawdę to ostatni dzwonek dla Carrasco, żeby cokolwiek wygrać. Nie ma co się okłamywać, ale w Atletico ciężko mu będzie o cokolwiek, jeżeli mu zależy, niech naciska i obnizy pensje.

0

@ViscaBarca123 każdy narzekał, pamiętam, a jest to obrońca pasujący stylem gry do Barcelony, w świetnym wieku na obrońce i jeszcze z dużym sufitem przed sobą.

1

@rogal478 zdrowa rywalizacja. Niech Xavi obsadzi pozycję piłkarzami, których chce. Fati potrzebuje czasu, a na ten moment właśnie każdy patrzy głównie na niego, a oczekiwania rosną, a Carrasco mógłby również trochę odciągnąć te oczekiwania.

1

@agrad0 nie zgodzę się z Tobą, że Carrasco to piłkarz tylko na zmianę i robienie wiatru. Z takim zawodnikiem poziom naszych skrzydłowych poszybowały do góry, tak naprawdę na ten moment mamy obsadzone prawe skrzydło i jest to nie do ruszenia Dembouz, a lewe? Zamiany ciągle skrzydłami nie przyniosą stabilizacji, a Carrasco na spokojnie mógłby wywalczyć pierwszy skład. Weź pod uwagę, że facet zwiedził Chiny, wrócił i wydaje mi się, że poczuł ostatni moment na wygranie trofeów, a jeżeli tak jest, to taki zawodnik to jeszcze większe wzmocnienie.

37

Ogólnie robi się ciekawie, co raz więcej plotek, to wiadomo, ale jakby udało się Kessiego wymienić za Brozovicia i Carrasco za Memphisa to okienko win.

0

No i jest pół na pół na linii Barca - Kessie. Chłop chce, Barca nie.

0

@LeoKrol miało być jeden z najlepszych*.

3

Jakby to się udało, to wydaje mi się, że jest to najlepszy ruch Barcelony ostatnich lat.

0

Nie no, maestro RDP jest, więc Pedri, Gavi to max ława.

4

@JarekS taka jest prawda. Busquets wygląda naprawdę świetnie, kiedy rywal nie forsuje. Brozovicia nikt nie musi uzupełniać, jest kompletny na tej pozycji i gdyby taka wymiana się udała, to jest wielki, ale to wielki deal.

0

@Bogan pół roku w jego wieku to już sporo czasu.

2

Mecz rozegrany na świetnym poziomie, jednak Real był w naprawdę słabej dyspozycji. Niech zachowają chłodne głowy i pracują dalej. Mistrzostwo ligi będzie smakowało jeszcze lepiej, a Liga Europy nie ma co gardzić.

0

Depay chyba nie ma w sobie ambicji piłkarskiej. Widać, że nie jest w planach Xaviego, a to posiedzi sobie na ławce. Wydaje mi się, że do Interu by pasował.

1

@Chlebek23391 a przypomnij sobie, czy doświadczenie w drużynie jest ważne? Wydaje mi się, że bardzo. A pomoc mamy młoda.

0

@JarekS no wiadomo, kariera zawodowa i jednak nie można również mówić ludziom kto ma jakie problemy, ale sam fakt, czego nawet brakuje polakom, a co mają Francuzi? Czy to chęć wyjścia z biednych dzielnic? Czy trenują młodzi ponad normę, żeby osiągnąć sukces, czy po prostu robią swoje treningi i są na tyle dobrzy, że osiągną duży poziom? Wiele pytań.

2

Szczerze to Brozovic jest dużo bardziej pasującym do Barcy piłkarzem na ten moment. Muszą coś pomyśleć o wymianach, bo jest paru zawodników, których można by wymienić.

0

@JarekS prowadzisz jakieś blogi? Jak nie to szkoda, bo dużo ciekawostek mógłbyś rozwinąć z kraju, w którym moim zdaniem jest najwięcej utalentowanych zawodników (przynajmniej tych, robiących karierę).

0

@JarekS coś chyba masz wspólnego z trenowaniem młodzików, i to we Francji, fiu fiu. Czyli Xavi nie chciał Raphinhi. Nie rozumiem dlaczego ktoś się wtrąca w sprawy trenerskie, bo tak to można nazwać. Niech trener wybiera zawodników.

1

@VbamboeB jestem tego samego zdania.

0

Gdyby był wielkim nieoszlifowany diamentem to raczej by grał.

0

Dobrze, że Alonso gra na drugiej stronie obrony, bo znając Xaviego wpuściłbym go na Viniego.

PS w sumie to odliczając fałszywego skrzydłowego to 2.5 pomocnika, bo będzie musiał ktoś pracować za Busquetsa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?