1

@Deviler może Benzema wtedy by dogonił Lewego.

2

Wystarczą dobrze zgrane ogóry i ciężko spod pressingu wyjść. Dużo więcej trzeba oczekiwać od pomocników, Pedri troszkę więcej spokoju i regulacji gry dorzucić.

1

Kurwa druga strata Busquetsa gość odjebał 3 błędy do 15 minuty, ile jeszcze?

0

I krycie gubi chyba Busquets.

0

Sergio Busquets.

0

@Simon1777 ja nie wiem, czy to kwestia formy, czy kwestia ograniczeń po kontuzji. Mecz z Osasuną jest meczem bardzo ważnym i nie jest to rywal, który odda łatwo 3 punkty. Nie można rzucać zawodnika na takie mecze, żeby łapał formę, a ci którzy ją mają w nagrodę siedzieli na ławce, bo to, żeby on sobie postrzelał na bramkę nie jest warte 3 punktów. Ansu dostaje szansę regularnie, ostatnio notorycznie ich nie wykorzystuje, niech coś od siebie da. Mi się wydaje, że sztab powoli zaczyna przeczuwać, że ten Ansu może już nie wrócić. Oby Ansu się odbudował.

1

@Simon1777 za co Ansu miałby grać w podstawowym składzie? Za to, że przed kontuzjami grał świetnie, czy za ostatnie 2/3 setki popsute?

0

@ini_barca ale chcą powołać piłkarza Barcelony. Jest to bezsensu, ponieważ klub ma więcej danych na temat zawodnika niż kadra. Jak mówiłem, reprezentacji nie można zabronić powołać zdrowego piłkarza, ale ryzykując jego zdrowiem nie powinno byc powołań.

0

@ini_barca no a jak lekarz Barcelony stwierdzi, że nie? Klub nie może zabraniać piłkarzowi wyjazdu na reprezentację, oczywiste to jest, ale jeśli istnieje ryzyko nawrotu kontuzji, to jednak głównym pracodawca jest Barcelona. Sam piłkarz musi to zrozumieć. Nikt mu na złość nie robi.


1

Okej, jednak Barca mówi, że piłkarz nie jest gotowy i nie puszcza go na mundial. Jeżeli istnieje minimalne ryzyko, nie powinni go puscic.

0

@LatajacyHolender Ferran bardzo się poprawił, nie ma na ten moment Fati polotu do niego, dorzucić musi wykończenie i będzie baja, a widząc chęć doskonalenia się Ferrana to kwestia czasu i do tego pracuje po obu stronach boiska i jest wszędzie. Z Fatim jest ten problem, że on porusza się jak Messi, czyli spokojnie czekając na piłkę, tylko Messi jak piłkę dostawał, to robił z nią co chciał, a on albo odda, albo po wypracowanej przez kolegów sytuacji zrypie sete. W Barcelonie muszą zadać sobie pytanie, czy Fati będzie w stanie wrócić do sprawności sprzed kontuzji.

1

Pique wróci, to jest pewne. Skoro taki jest jego cel, to znając Geriego będzie do niego dążył uparcie.

0

@LatajacyHolender no nie trafiłeś, teraz już zapewne się domyslisz. Więc nie mów, że ktoś nie kibicuje danemu klubowi, bo wyraża krytykę. Tak Fati jest cieniem samego siebie i dobry prezes powinien podjąć decyzję najlepsza dla klubu. Liczę na Laporte i Mateu.

0

@LatajacyHolender a no to w sumie logiczne, wygrał nam parę meczy to nie ma co patrzeć na aktualna dyspozycję. Do loży honorowej. A odnośnie ostatniego zdania to taka mała andegdotka. Kiedy byłem gnojem, oglądałem Rai Sport, chyba włoski program, tam często puszczali Real Madryt. Pamiętam Gutiego, Raula itp. (dużo tam było Realu) aż kiedyś zobaczyłem mecz wyżej wspomnianych vs Barcelona (wtedy nie wiedzialem o takim klubie) i zobaczyłem pewnego sympatycznego Brazylijczyka. Resztę już dopiszcie sami. VeB!

1

Mnie to ciekawi, gdzie są wszyscy zwolennicy Fatiego, którzy sądzili, że jest naszym najlepszym skrzydłowym. No to naprawdę lekkie zarty. 80 mln i ręce uścisnąć.

4

Ansu wchodzi ma dwie sety, dwie zjebał, a w jego sytuacji to troszkę xD nie no spoko więcej strzałów w środek bramki. Wydaje mi się, że zawodnicy co raz bardziej pokazują swoje niezadowolenie, kiedy zostają zmieniani.

2

Kurwa tyle sytuacji i zero bramek. Ludzie do cholery jasnej przecież jesteście zawodowcami.

0

Kurde ta sytuacja Dembele. Ale to pokazuje, że Barca nie jest gotowa na LM. Przykładowo nawet Vazquez by to wykończył.

2

No Pedri odpoczął, ale te podania i tak trochę takie.. No bezsensu.

0

No Real taka rękę dostał z Celtami.

0

@th@les ja o jednym ty o drugim. Tylko nie zauważyłeś, że w starciu z fizycznymi ekipami, albo głęboko broniącymi się zawsze są problemy? Więc w meczu z takim Interem można oddać czasami piłkę i szukać kontrataku. Liczy się sukces i zwycięstwo na koniec. Uniwersalność słowo klucz.

0

@JarekS no i podobnie u obu nie działa.

0

Dobra, warunków nie stawiaj byku. 15 latek, który zadebiutował w dorosłym zespole. Bić to można było się o Neymara, który jadł całą ligę brazylijska.

2

@talizmo "w takiej sytuacji" napisałem. Jeżeli piłkarz nie ma kontuzji nie ma prawa klub zabronić wyjazdu, ale jeśli powrót jest późniejszy, a zawodnik według lekarzy ryzykuje zdrowiem, to sorry Amigo, drzwi zamknięte.

11

Nie chcę nic mówić, ale Barcelona jako główny pracodawca powinna w takiej sytuacji również zadecydować o wyjeździe piłkarza na mundial. No sorry, ale przez lekkomyślność pogłębić uraz i klub musi tak czy siak płacić to nie na rękę.

0

Taki piłkarz, tylko za darmo.

0

@Krystian1588 jasne, że interesy można robić tylko trzeba umieć.

0

@Bogan ale nie interesuje nikogo to że kiedyś grał na wysokim poziomie. Mnie interesuje aktualny poziom, który jest bardzo słaby. Jezeli jakiś klub chciałby zapłacić dobra kwotę za Ansu to brać i nie zastanawiać się.

1

Może w końcu te pomysły spalą na panewce? Piłka nożna idzie do przodu, tikitaka może być w dalszym ciągu dominującą i zabójcza, ale wszystko trzeba ulepszać. Już nie wystarczy zawodnik, który potrafi podać piłkę na 5 metrów celnie.

0

Ta.. A tak naprawdę obniżenie klauzuli wykupu Grieza xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?