MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
FDJ pożera metry, w szybkich atakach po odbiorze piłki jest istnym maestro. Tylko my ciągle chcemy ta piłkę klepać na 30 metrze i po dwóch kontrach wychodzi 0-2 dla przeciwnika. Nie mówię o odchodzeniu od stylu, ale styl trzeba ulepszać. Powinniśmy dazyc do tego aby być zespołem kompletnym. Widzimy, że gramy z Interem, który jak ma piłkę to cierpi (chyba, że już się odpowiednio nakręcił), niech grają tą piłka, nam nie odkopią, a z tyłu skała. FDJ, Pedri, Raphinha, Dembele potrafią pożerać metry i cholernie szybko przetransportować piłkę pod pole karne rywala. Z tego też trzeba korzystać, ale Xavi mówił, że to nie styl Barcy. Prawda taka, że jakbysmy odbiegli od stylu na mecze z Interem, nie sądzę, że by z nami choćby zremisował.
0
@SeWo77 Z Busquetsem jest to samo, tylko porównać co daje Busi przy szybkich atakach, bądź w ogóle w ofensywnie to nie ma o czym dyskutować.
1
@Casphoo ale czy kibice będą chcieli, którzy są głównym sponsorem i motorem finansowym klubu oglądać bezproduktywny i słabo grający zespół? Bo trenerzy z DNA, którzy wypalili na dobre to tak naprawdę Guardiola. Cholera jasna, masz Ferrari i dajesz niedoświadczonemu kierowcy.
0
@Veysel do roszad musi przyjść trener z czystym i jasnym przekazem, który nie jest naznaczony bezsensownym klepaniem.
1
Ja nie wiem, jaka my mamy taktykę, jaki pomysł i sposób na ten mecz. My tylko kopiemy piłkę. Tomek wolny.
0
"Pierwsza połowa była dobra". Pamiętajmy, przed nami druga.
0
@Barca2022 widzisz Benzeme? Widzisz Lewego?
0
Valverde widzę, że kozak, ciekawi mnie jego bark w bark z Araujo.
1
"W pierwszej połowie graliśmy dobrze". Pamiętajcie o drugiej.
0
Na stojąco gramy, Real po meczach z Interem zobaczył, że kutaszenie się w 11 na połówce działa i jadą.
0
Mnie to tak cholernie wkurza, jak idzie akcja a oni rozkładają ręce..
1
Roberto, Busquets, to nie poziom Barcy.
0
@JarekS jest opcja na polepszenie finansów. Nazywa się ona Leo Messi. Sam do końca nie jestem przekonany, czy uzależnienie zespołu od Leo to dobry pomysł, (chyba, że Xavi będzie miał pomysł jak nie uzależniać zespołu od Leo, o ile będzie trenerem) ale w sytuacji problemów finansowych i odpadnięciem z Ligi Mistrzów wpływy z takiej transakcji są ogromne. A nawet powrót może być z rekordową ilością koszulek. Nie wspominając o stuprocentowym zapełnieniu stadionu. Jeżeli dogadać się z Messim na dobrych warunkach, bo nie ma co się oszukiwać, Barca przyciąga, a tam jest dom Leo, to powrót jest wskazany.
4
Robisz remont, zaczynasz od piwnicy. Pique, Alba, Busi,
0
@FrankliN7 ale brak techniczne u Brazylijczyka są rzadko spotykane.
2
Zrozumieli, że nie mamy fizycznej kadry i każdy nas zabiega, dlatego chcą, żeby Nico wrócił. Gra twardo, jest silny i nie odpuszcza. Słowo klucz, jest graczem silnym.
0
@Rust_Cohle ciężko o wygranie nawet LE. Tam grają zespoły, które jeżdżą dupą po murawie. Nasz finezyjny futbol nie do końca się sprawdza, ponieważ.. brakuje finezyjnych zawodników xd
5
Kurde bardzo lubię Busquetsa, ale nie może tak mówić kapitan, nie może miec wczorajszy mecz na to wpływu, bo zaraz Barca zostanie bez niczego. Dać FDJ na środek, więcej miejscu do kreowania akcji, jeśli FDJ się podłącza Gavi zostaje.
1
@ArcziArtt walczy biega, ale nie potrafi posłać prostopadłej piłki, nie mówię o dobrym przerzucie xd
0
@Norbi2021 co to za porównanie.
2
@Jurij no okej, dwie bramki są, ale niedokładność Lewego podań to masakra xd Nie mówcie, że lepszy od Benzemy.
3
@kakusus przecież FDJ ciągnął cały zespół.
0
@seba444 skończ gadać takie rzeczy, kibicuje od wielu lat, ale to co odpierdalaja to przesada.
0
Zakały jak chuj wstyd im kibicować.
3
To nie jest drużyna. Jebać to. Pique i Busquets brawo.
2
Już kurwa się zamulił, psychika 15 latków wita.
1
Pique xd kim my gramy xd Lewy lepszy xd
2
Wpuśćcie Balde.
0
Gavi tylko biegania się nadaje xd
0
Alonso ma serio trzaski. Jedno podanie dwie minuty.