Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bolton to kiedy na jaką randkę wyskoczymy?
4
Propozycja na dzisiaj: „Depending On You” od The Rolling Stones. Piosenka pochodzi z albumu „Hackney Diamonds” z 2023 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
5
@jakub1906 ta skrajna lewica jest z Tobą w pokoju?
9
@Arden ooo widzę chlopskorozumski psycholog
1
@misterio żarty żartami, ale ten ból po tym meczu to nawet nie ma podjazdu do tego jakiego wkur@a miałem po meczu z Live. W sumie do dzisiaj mnie to piecze, a minęło 7 lat.
2
@Gibbon_FCB sędzia sędzia, ale nasi odwalili taką kaszanę, że szkoda gadać.
1
@Hosh jeszcze w tym sezonie to pewnie z dwa razy będzie okazja, żeby coś takiego napisać xD
2
@Eric_Abidal_22 mnie już żaden mecz nie zaboli tak jak ten Liverpool. Liga mistrzów była na wyciągnięcie ręki.
0
@Krzyniu nie no, był Martinez, był Umtiti, Lenglet też spoko grał. Jedynie u nas jest taki problem, że obrońca zagra z 2 dobre sezony, a później jest spadek formy. Jeszcze pewnie by się ktoś znalazł tego typu.
1
@Ignareks dokładnie, niemożliwe nie istnieje.
38
Widziałem wpierd%l od Bayernu, od Liverpoolu, od Romy, więc jakieś śmieszne 4-0 od Atletico mnie w ogóle nie rusza. My kibice Barcy zahartowani jesteśmy już przez nasz ukochany klub.
4
W lidze mistrzów to z taką obrona nie mamy czego szukać skoro nas Atletico tak jedzie
4
Takiego grzmocenia to nawet na PH nie ma
18
Sezon bez kompromitacji to sezon stracony
0
Ale w następnym meczu to ta wysoko postawiona obrona na pewno wypali
0
Obrona na poziomie jakiegoś jebanego Oviedo
0
@LAMC_10 bo Kolonko był w pewnym momencie ogarnięty, później też odleciał na całego
1
Gościowi to już dawno peron odjechał i pomyśleć, że za dzieciaka się uważało go za ogarniętego gościa.
https://www.donald.pl/artykuly/3qs4i9HG/wojciech-cejrowski-podejrzewa-ze-jednak-ziemia-moze-nie-byc-kula-bo-znalazl-cos-w-sieci
1
@Luciano99 który z nich byłby gejem albo trans?
1
@xvcWinterSoldier trzymamy za słowo
1
@Marusek teraz ten riff ciągle po głowie będzie mi chodził
7
Propozycja na dzisiaj: „Revolution” od brytyjskiej grupy The Beatles. Wydali w 1968 roku dwie wersje tego utworu. Wersja hardrockowa została wydana jako strona B na singlu Hey Jude/Revolution i druga wolniejsza, zatytułowana „Revolution 1” wydana na albumie zespołu pt. The Beatles. Trzeci utwór związany z dwoma opisanymi powyżej piosenkami to eksperymentalny utwór Revolution 9 również wydany na „białym albumie”.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@DragonxNF pewnie
1
@DragonxNF a to akurat na playliście mam zapisane xd
2
@Ryoumen a Nawrocki to by wyleciał w pierwszy dzień kadencji xd
2
@Safrani to w Polsce kto by rządził xd
0
@LOPEZ16 mi ojciec dziewczyny który lekarzem jest mówił, że lepiej taki napój wypić, mama jej też robiła jako pielęgniarka i też tak mówiła. Witaminę C, potas, B6, magnez i dużo innych witamin masz w takim napoju co ja robię z kurkumy, cytryny, imbiru, jeszcze jakieś przyprawy wrzucam do tego
5
@draxidox no i tutaj racji nie mają, bo z wywiadu poniżej da się wyczytać, że jednak przeprosił za te błędy.
Ale czego oczekiwać od konfiarskiego portalu.
https://www.money.pl/gospodarka/morawiecki-bije-sie-w-piers-przepraszam-za-wszystkie-zle-rzeczy-6983897423194656a.html
1
@LOPEZ16 te wszystkie saszetki typu gripex to pic na wodę, lepiej sobie jakiś napój wzmacniający zrobić z imbirem czy kurkuma.
0
@kamiVeB fir dojczland