Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karol145 @Karol145 ci panowie także top, ale jednak dla mnie trochę gorsi
0
@D10SLEO pod względem głosu to nikt lepszy chyba też nie przychodzi mi do głowy. Ja osobiście bardzo lubię też komentarz Laskowskiego, nie pod względem głosu, ale bardziej pod względem samego komentarza i tych jego powiedzonek.
0
@D10SLEO obecnie chyba najlepszy komentator w Polsce, ewentualnie ścisła czołówka
2
Tryplet realu:
- przewalić z Albacete
- przegrać Superpuchar z bankrutem
- odpaść z top 8 i w dodatku przeciwny bramkarz strzela ci bramkę
1
@Consigliere kurevsko nedobre novinky
1
@MesQueUnClub_87 też można o oznaczanie prosić?
1
@tbas ten Villareal to już w ogóle dojeb@ł do pieca, 4ta drużyna w LaLiga a w LM tylko 5 bramek strzelonych i 1 pkt xd
1
Jakby Wam jakiś Niemiec darł się tak przed twarzą po niemiecku i krzyczał „Kaput” to sami byście na tym boisku zapierdal@li za trzech XD
3
@Luciano99 @misterio a nie mówiłem? ;)
https://zapodaj.net/plik-wm8OrpUAxv
52
Opowiem Wam dowcip:
real madryt
0
@Guess pisał że nie będzie odcinka o LM
1
Ale kompromitacja hiszpańskich drużyn, dobrze, że Barcelonka uratowała honor.
0
@esem91 oby nie, te drugie połowy często są lepsze w naszym wykonaniu
3
Idę sobie jebnac pół litra, bo na trzeźwo takiej paździerzy nie da się oglądać.
3
Zatrzymywali by czas gdy piłka opuści boisko to by się skończyły te patologiczne dodatkowe minuty.
Jedna minuta xddd
2
Za to zagranie to bym gwizdnął karnego dla realu
1
@FCB_dimiC kierowca to też mądry, na czołówkę z tirem…
2
@Aragorn33 fir dojczland
1
@ifoa Cypis/Mokra Jolanta „Ogórek”
0
@MichuZ44 czyli Doda i Stanowski będą teraz odpowiadać za każdą tragedię w tym kraju
15
@Luciano99 myślałem że moje walenie kapucyna do gejowskich pornosow z karłami to już hardcore
0
@Fog_W_1899 przeczytałem to całe i żałuję, zresztą ja się odnoszę do tego głównego komentarza.
„Przykro się na to patrzy co lewa część narobiła w głowach młodych ludzi i takich do 35 roku życia”.
Wyjeżdżasz z jakimiś teoriami jakby jakieś media lewicowe (które to niby są?) i politycy narzucali ludziom jakieś zmiany płci czy orientacji. Niby co wychwytuje, skoro cały post jest o tym, że rządy nie dbają o Polaków (napisałeś lewicowe to ci napisałem kiedy ostatnio lewica rządziła) i sieją jakąś swoją propagandę wmawiając ludziom swoje bzdety XD
A jeśli ci chodzi o lewicowe postulaty to tak, najlepiej zrobić wolny rynek, zaorać wszytkie lewicowe założenia i wszytko będzie super.
5
@D10SLEO to co roku wraca, niby nowe tropy itd, a nic z tego nie wynika. Za rok o tej porze roku znów sie okaże, że coś znaleźli i tak na okrągło.
1
@ToWinaSedziego morał z tego taki, lepiej kupić Alishe, przynajmniej będzie na co popatrzeć :)
2
@Fog_W_1899 lewicowe rządy xd
Kiedy niby lewica rządziła? Bo teraz to oni za bardzo nie mają nic do gadania, w latach 15-23 też nie rządzili, wcześniej przez 8 lat też nie było żadnej lewicy w rządzie.
Ostatnio lewica to rządziła w latach 01-05. Typowa myśl prawakow, zwalić wszytko na lewice i pora na CSa XD
0
@Fog_W_1899 oh, jak dobrze, że gdy rządziła Zjednoczona Prawica to ludziom żyło się super prawda? Prawda?
1
@kubix05 idealny dzień żeby przewalić pół wypłaty na klocki :D
0
@Colon można prosić o oznaczanie?
4
@blakkudium chciał wydymac Freda, Fred wydymal jego xd
2
@misterio pierwsze połowa to pewnie będzie męczarnia i granie totalnej sraki, w drugiej połowie się rozkręci i wgramy. Czyli w sumie powtórka bedzie z meczu ze Sparta i Oviedo