0

Xavi-taka w najlepszym wydaniu :D

https://zapodaj.net/plik-u6GGVUXfJ3

1

Ten sędzia to chyba ślepy xddd

0

Oj Negreira nie będzie zadowolony z tego pajaca w żółtej koszulce

1

@Kinginiesta czyli standard jak na tę ligę

5

Od tego przystojniaka jeszcze propozycji nie było, a więc: „Burning Love” została wydana jako singiel w sierpniu 1972 roku, a następnie znalazła się na kompilacyjnym albumie Burning Love & Hits from His Movies, Volume 2, wydanym przez RCA Camden w listopadzie 1972 roku. Jest to także jeden z ostatnich hitów króla Rock And Rolla.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@StevenGastonMartin99 pytasz się jakim cudem mają 41 pkt to ci napisałem. Mają Mbappe, który ich ciągnie za jaja, dlatego tyle nazbierali.

0

Typowy Real, zawsze u nich jeden gość musi odpalić i pociągnąć te drużynę do wygranej xD

O karnym nie zapominając

1

@Luciano99 la liga to już lata świetlne za PL. 10 lat temu takie Bournemouth było na poziomie jakiegoś Levante, teraz to nie ma co porównywać.

0

@StevenGastonMartin99 mają żółwia

2

@heniusss dla mnie ewidentny karny dla realu madryt

1

@LukaszFan w sumie to już się biją bo im to bliżej do strefy spadkowej niż do pucharów

1

Williams z taką grą to nawet nie zostanie legenda Athleticu xD

0

@FcPortoFan1999 On to by został nawet gdyby spadli

1

@michaleu idealny przykład One Season Wonder’a

0

Co myślicie o serialu „Yellowstone”. Warto go obejrzeć?

1

@NeroTFP1 będzie to regularna seria? Bo fajnie się to czyta, a jeszcze lepiej sie tego słucha ;)

4

@kubix05 jemu to by się przydał obok jakiś mentor, typu Martinez. Obok niego grał o wiele lepiej i był pewniejszy.

1

@mekston żeby się potem nie okazało, że jednak będzie 2/3 msc

0

@pt9 a trzeba było tych Krzyżaków tutaj nie sprowadzać

13

@norbi77 maszyna losująca akurat wylosowała, że był spalony

1

@Toretto @madl1l3nho @DragonxNF
No to mamy trochę przesrane lekko mówiąc

0

Ile mniej więcej Pedri może pauzować?

0

Olmo, gdybyś ty tylko szklanka nie był…

1

@DragonxNF weź nie przypominaj bo się poryczę

5

Slavia przez wcześniejsze 6 meczów LM strzeliła 2 bramki, tyle ile nam w pierwszej połowie. Ta nasza obrona to się nadaje do tarcia chrzanu.

2

Ktoś tutaj przed meczem pisał, że nie strzelili gola od 5 meczów ale nam musieli walnąć xd
Pozdro kolego xd

1

@blakkudium przypominają mi te bodajże z sezonu 16/17. Jak dla mnie świetne.

10

@D10SLEO tyle było żartów z Bidena, że „hehe stary dziadek już nie myśli”. Ciekawe co powiedzą na to ludzie, którzy tak pisali xd

4

Propozycja na dzisiaj: „Yellow Submarine” od The Beatles. Piosenka pochodzi z siódmego studyjnego albumu „Revolver” z 1966 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

6

@Kgorecki2500 potwierdzam, stałem obok Boga, gdy wypowiadał te słowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?