0

@lajcior misia gogo

6

@Rastafarnianin widzę, że ktoś naoglądał się tutaj dużo porad LeBrona

0

@Fog_W_1899 już napisałem, dwór to jest co najwyżej taki budynek xd

1

@lajcior taki regionalizm :D

15

Como to chyba brało trening strzelecki od rekina.

https://zapodaj.net/plik-nRfyIpKwbX

2

@lajcior dwór to moze byc taki budynek, a nie określenie jako „wyjść na zewnątrz” ;)

3

@Bolton ja też lubię ale gdy siedzę w domu, bo jak mam wyjść na pole to już nie lubię

6

@draxidox a skoro chciał na chwilę zaparkować to nie ma problemu.

Tak jakby argument „mam dzieci” i „ja tylko na chwilę” uprawniał do łamania przepisów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oczywiście doliczone 2137 minut, rzut karny w ostatnie minucie. Zajebisty jest ten klub.

0

Oczekiwane bramki 5.26 xdddd

1

Oj żeby to się nie zemściło

1

@Marusek a pierwsza solowka to „Californication” :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Marusek u mnie taki pierwszy poważny to chyba był „Son Of The Blue Sky” od Wilków

2

@Marusek House of the Rising Sun - pamiętam jak na początku to obczajałem, piosenka must learn dla każdego gitarzysty

0

@blakkudium o kurde, a pamiętam ja się mówiło o nim w kontekście transferu do Barcy. Myślałem, że jak już odejdzie to do jakiegoś wieszkego Europejskiego klubu typu Atletico albo ktoś z PL.

0

@tbas no to wiadomo, UEFA wiecznie mało kasy. Już i tak zamiast 6 meczów w fazie ligowej jest 8.

0

@Soetie nawet bym powiedział, że wtedy by było ciekawiej, bo dużo by zależało od bilansu, ale racja, że sporo większych klubów by pewnie odpadło

5

Byłem mocno sceptycznie nastawiony co do tego nowego formatu rozgrywek LM, ale jednak muszę powiedzieć, że okazało się to dobrym pomysłem, poza jednym wyjątkiem.

Imo lepiej, gdyby zrobili Top16 i od razu awans do 1/8 niż granie tych play off-ów. Drużyny juz i tak mają napięty terminarz, a tutaj dochodzą jeszcze dwa mecze, a druga to w sumie mniej ważna sprawa, ale łatwiej zawodnikowi, który gra w drużynie która rozgrywa te play off-y zgarnąć króla strzelców, ponieważ ma dwa mecze więcej od innych.

A Wy co myślicie o tym?

@Safrani @tbas @michal26 @Kgorecki2500 @DragonxNF

0

@Sysia11 chłop jest tak napompowany, że zaraz pęknie.

0

@michal26 Holandia ładnie się skompromitowała i bardzo dobrze. Teraz trzeba trzymać kciuki za każdy polski zespół. Szkoda jedynie, że Legia bawiła się w jakieś wychodzenie rezerwowym składem na mecze LK przez co odpali, nabili by trochę punktów.

1

@Kgorecki2500 z pomarańczowym średnio się dogadują to idą do komuchow. Z deszczu pod rynnę.

2

@Jakchcesz babka jakiegoś homunculusa hoduje chyba

1

@KamQiX tylko że w sumie oni ciężkich przeciwników nie mieli w LM, a pewnie sporo by zarobili gdyby weszli do Top24, zresztą pierwszy raz widzę zespół, który olewa LM.

1

Niech mi ktoś lognicznie wytłumaczy o co chodzi z tym Villarealem.

- odpadli z PK z Racingiem Santander
- w lidze mistrzów 7 meczów przegranych, bez wygranej, najmniej strzelonych bramek razem ze Slavia
- w LaLiga jedna z lepszych drużyn, bardzo dobra forma i ich najlepszy sezon od dawna

1

@mr Barca wywalił się niczym Boateng

8

Ale co wygrali 6-1 z Monaco to ich

0

@BorzyKrzys mądry Krzysiu po szkodzie, zresztą dla mnie to niepojęte, że gość nie zaprasza Braun za prorosyjskie treści, ale zaprosił tych kamratów xd

0

@Kozinho. Naszego meczu z Psg nic nie przebije

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?