4

Dzisiaj czas przypomnieć jedną z najpopularniejszych piosenek polskiego rocka - „Konik na biegunach” od Urszuli Kasprzak. Piosenka pochodzi z szóstego albumu studyjnego „Biała Droga” wydanego w 1996 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

@marcin62 typowy sławuś, raz dobry rynek być dobry, a kiedy sławusiowi się coś nie podoba to wolny rynek być zły

5

@Stinger_ i Athletic, który ma kilku piłkarzy, których by chciała cała premier league.

0

@AmigoBlancos raz wystrzelili z formą i fartem zdobyli mistrza, bo pod koniec sezonu to prawie roztrwonili swoją przewagę punktową, a sezon 13/14 to był przekręt sędziowski. Więc jeśli by wziąć pod uwagę sezony od sezonu 13/14 to raz Atletico zdobyło mistrza, a tak to Barca z Realem na zmianę, w Anglii były to Leicester, Chelsea, City, Live i w tym sezonie pewnie Arsenal, na przestrzeni większej ilości sezonów będzie to większa przewaga dla Anglików pod względem różnych mistrzów.

Patrząc jak ta liga jest zarządzana (zarówno Tebas jak i właściciele klubów) to sądzę, że jest na dobrym kursie do tego, żeby zostać trochę lepszą ligą francuską, Valencia i Sevilla - zaorane, Real Sociedad - kryzys. Najlepsi piłkarze z tych słabszych klubów (jak Aderete z Getafe) odchodzą za śmieszne pieniądze, więc jak te kluby mają zarabiać nawet, żeby się rozwijać.

1

@Karol145 no tak jest, ale im chyba wystarcza całkowicie to trzecie miejsce.

3

Tragiczny real i tak jest w stanie mieć 12 pkt nad Atletico i wygrywać raczej bez problemu z tymi ogórkami (czyli de facto reszta lig). La Liga to zaraz będzie na poziomie ligi francuskiej, jedynie oni mają tylko PSG, a my będziemy mieć tylko Barce i Real.

1

53 minuta i jeszcze bez penalti. Coś podejrzane.

14

Penalti a favor del real madrid

0

@RoberDzik największym problemem w życiu takich ludzi jest to, gdy jakiś klub wstawi obrazek z lgbt na X. Chciałbym takie problemy mieć.

1

@jakub1906 tutaj parodia była już od dłuższego czasu, za pana Majchrowskiego także, jednak Miszalski zamiast to jakoś ogarnąć to jeszcze tylko pogorszył sytuację.

2

@jakub1906 w Krk to nie może być normalnego prezydenta

0

@Azi zawsze jak się coś odwali, to musi być to coś związanego z BMW

0

Ahhh ta nowa jakoś mediów youtubowych, rzetelna prawda. Gość krytykuje te wszytkie telewizje, a sam zachowuje się gorzej niż jakiś TVN czy Republika.


0

Co byście woleli, syna madryciarza czy córkę onlyfansiare?

1

@Karol145 tylko, że w sumie z takim Ziobro to co mają zrobić? Chłop uciekł na Węgry i Azyl tam dostał, pojechać po niego mają tam i zgarnąć go?

0

@Gaucho a co ma „lewactwo” do tego xd

1

@norbi77 jak dla mnie ewidentny karny dla realu madryt

9

Stare hiszpańskie powiedzenie mówi: co wolno realowi madryt to nie tobie smrodzie.

2

Karny dla realu

1

@Jakchcesz dokładnie, powinien przestrzelić, a później okiwać wszystkich rywali i walnąć bramkę z przewrotki. Na pustą to ja nawet umiem wykończyć.

1

Żółty to pewnie by nurkował w tej sytuacji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Arden piękny Francuz i to cudeńko:



Edit. Filmik się nie otwiera widzę, Giroud i jego skorpion z Crystal Palace

0

@jacobFCB miodowy Jack, wprawdzie to likier, ale jeśli lubisz słodkie smaki to Ci przypadnie do gustu. A z pospolitych whisky to albo zwykły Jack albo Gentleman Jack.

6

@AlexDark00 a Braun jaki program ma? Żebyśmy trafili pod ruskiego buta?

1

@DragonxNF kurła kiedyś to był NCS nie to co teraz, a tak serio to ciężko ocenić, jest trochę fajnych piosenek, sporo średniawych, także trudno powiedzieć.

0

@Arkon kto bogatemu zabroni

3

@misterio no ostatnio to się tutaj polityczny Twitter zrobił, co piąty post tutaj to udostępnienie jakiegoś twitta.

0

@Proxi oni w ogóle nie dojeżdżają w każdym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?