Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Who_you_mam i niech mi ktoś powie, że jakiś Estevao, Endrick, Guller czy inny Mastuaono są lepsi to mu się zaśmieje prosto w twarz.
1
@gumaz po influ bym wysłał, po madryciaka nie
0
@Hosh ehhh czyli nie doczekamy się premiery GTA VI
0
@Ojciec5tkidzieci ale dojce, cała wieś można nimi wykarmić
0
@ArcziArtt gdyby ekstraklasa była lepsza liga to może, tak to pewnie by woleli ogarnąć licencję na jakąś chorwacka czy brazylijską. Zresztą żadne legitne źródła (FUT Sheriff) nie mówiły o tym nic.
5
No i PSG pewnie mistrzem Francji. Szkoda, bo Lens walczyło dzielnie, i tak to jest jedna z dłuższych walk o mistrzostwo Francji ciągu ostatnich sezonów.
2
@ArcziArtt nie będzie 1 ligi
6
Wpuśćmy kobiety z Iranu, Iraku, Libanu, Kuwejtu i tych innych piaskowych zadupiów na Bliskim Wschodzie, kim są ustali się później.
0
@bartekvisca nwm, ale na wszelki wypadek wykupiłem wszystkie piwa z lidla.
1
@Giwera @norbi77 w sumie to co on takiego zrobił, że nielubiany jest?
1
@Aragorn33 wyłoncz telewizor, włoncz myślenie, każdy kto kiedyś się zaszczepił umrze.
1
@misterio to samo miałem xd
Tylko postanowiłem na chwilę odpalić to od razu stracili bramkę.
1
@APTAPT oni to w ogóle do pucharów nie wejdą się założę
1
@JanuszKorwinMikke świetny to był turniej, ale wyniki takie to powinny być co turniej. Zachwycać się ćwierćfinałem na Euro to może Islandia, a nie Polska.
0
@Szklaner ale piękny centrostrzal, nadawalby się do Ekstraklasy.
0
@Nieznajomy Pietuszewski, racja.
0
@Herato Kozłowski to nawet w porządnym klubie nie grał, więc Pietruszewski już więcej od niego osiągnął
6
@macio_944 idziesz sobie zająć miejsce w samolocie i się okazuje, że siedzisz obok Bidena xd
0
Nie ma się czego bać, jest z@jebiście, a będzie tylko lepiej i w ogóle wszystko działa jak natura chciała.
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/infantino-nie-ma-zludzen-ws-mundialu-w-meksyku-mowi-wprost/295496
4
Co roku tutaj czytam, że mamy autostradę do finału i co roku wychodzi to samo xd
2
@MessiForeverTheBest jak to nie ma, przecież widzę, że na globusie jest :)
4
@Jakchcesz two clowns fighting
3
Tak sobie oglądam skrot PSG z Monaco, widać po Hakimim i tej jego symulce, że grał w realu madryt. Poleciał jak skoczek :)
5
@Esteban_ bo wcale gdzie indziej na świecie nie zapadają absurdalne wyroki
3
@Jakchcesz Polska dla Polaków i Hindusów.
Swoją drogą, Indie wielkim narodem, narodem bez kanalizacji, z gownem pływającym w rzekach.
1
@Jakchcesz homo nie wiadomo
2
@JacekM @kubinho1032 kwota pieniędzy pomnożona przez ilość debilnych wpisów Berkowicza na X, a potem to wszystko dzielimy przez iq viniciusa.
1
@Frimpong Vinicius to małpa?
1
@Borry myślę, że tak z 21,37 zł, chyba, że masz aplikację Lidl Plus wtedy trochę taniej.
2
@MessiForeverTheBest jak matka się też przekręci podczas aborcji wtedy masz zestaw 2for1