2

@Who_you_mam i niech mi ktoś powie, że jakiś Estevao, Endrick, Guller czy inny Mastuaono są lepsi to mu się zaśmieje prosto w twarz.

1

@gumaz po influ bym wysłał, po madryciaka nie

0

@Hosh ehhh czyli nie doczekamy się premiery GTA VI

0

@Ojciec5tkidzieci ale dojce, cała wieś można nimi wykarmić

0

@ArcziArtt gdyby ekstraklasa była lepsza liga to może, tak to pewnie by woleli ogarnąć licencję na jakąś chorwacka czy brazylijską. Zresztą żadne legitne źródła (FUT Sheriff) nie mówiły o tym nic.

5

No i PSG pewnie mistrzem Francji. Szkoda, bo Lens walczyło dzielnie, i tak to jest jedna z dłuższych walk o mistrzostwo Francji ciągu ostatnich sezonów.

2

@ArcziArtt nie będzie 1 ligi

6

Wpuśćmy kobiety z Iranu, Iraku, Libanu, Kuwejtu i tych innych piaskowych zadupiów na Bliskim Wschodzie, kim są ustali się później.

0

@bartekvisca nwm, ale na wszelki wypadek wykupiłem wszystkie piwa z lidla.

1

@Giwera @norbi77 w sumie to co on takiego zrobił, że nielubiany jest?

1

@Aragorn33 wyłoncz telewizor, włoncz myślenie, każdy kto kiedyś się zaszczepił umrze.

1

@misterio to samo miałem xd
Tylko postanowiłem na chwilę odpalić to od razu stracili bramkę.

1

@APTAPT oni to w ogóle do pucharów nie wejdą się założę

1

@JanuszKorwinMikke świetny to był turniej, ale wyniki takie to powinny być co turniej. Zachwycać się ćwierćfinałem na Euro to może Islandia, a nie Polska.

0

@Szklaner ale piękny centrostrzal, nadawalby się do Ekstraklasy.

0

@Nieznajomy Pietuszewski, racja.

0

@Herato Kozłowski to nawet w porządnym klubie nie grał, więc Pietruszewski już więcej od niego osiągnął

6

@macio_944 idziesz sobie zająć miejsce w samolocie i się okazuje, że siedzisz obok Bidena xd

0

Nie ma się czego bać, jest z@jebiście, a będzie tylko lepiej i w ogóle wszystko działa jak natura chciała.

https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/infantino-nie-ma-zludzen-ws-mundialu-w-meksyku-mowi-wprost/295496

4

Co roku tutaj czytam, że mamy autostradę do finału i co roku wychodzi to samo xd

2

@MessiForeverTheBest jak to nie ma, przecież widzę, że na globusie jest :)

4

@Jakchcesz two clowns fighting

3

Tak sobie oglądam skrot PSG z Monaco, widać po Hakimim i tej jego symulce, że grał w realu madryt. Poleciał jak skoczek :)

5

@Esteban_ bo wcale gdzie indziej na świecie nie zapadają absurdalne wyroki

3

@Jakchcesz Polska dla Polaków i Hindusów.

Swoją drogą, Indie wielkim narodem, narodem bez kanalizacji, z gownem pływającym w rzekach.

1

@Jakchcesz homo nie wiadomo

2

@JacekM @kubinho1032 kwota pieniędzy pomnożona przez ilość debilnych wpisów Berkowicza na X, a potem to wszystko dzielimy przez iq viniciusa.

1

@Frimpong Vinicius to małpa?

1

@Borry myślę, że tak z 21,37 zł, chyba, że masz aplikację Lidl Plus wtedy trochę taniej.

2

@MessiForeverTheBest jak matka się też przekręci podczas aborcji wtedy masz zestaw 2for1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?