Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mrboom prawie będzie na Jacka albo innego Balantinesa :D
8
@barcanawieki już nawet Robercik założył swój własny Januszex xd
2
@misterio ależ to był napadzior
1
@severius fajna gierka, o wiele lepsza niż F76
1
Świetnych tych napastników mamy xd
1
Penalti a favor del FC Barcelona xd
3
Jeśli Font wygra to podobno Giertych będzie domagał się ponownego przeliczenia głosów.
Źródło: no kurde mówię wam
1
@Marusek a szkoda :(
1
@Marusek można o oznaczanie prosić?
4
@Mow_mi_Douglas Bardziej obłąkani to są ci którzy to oglądają na poważnie
0
@clyde no to jeszcze jakby ta „opłata serwisowa” trafiła do nich to bym machnął ręką, ale wiadomo do kogo ona trafi.
1
@clyde ja właśnie nie rozumiem tego nawet jak jest większa grupa. Przyprowadzę więcej osób, więcej kasy zarobią i jeszcze mam za to płacić więcej?
0
@marcin62 na reddicie ostatnio właśnie widziałem taką mapę
0
@Kinginiesta to jest tak zwana pisowska młodzież xd
33
@LAMC_10 ale psychiatryk xd
1
@Kessie cieple jest najlepsze właśnie, jeszcze takie wygazowane to już w ogóle bajka
0
@Chimera teraz to powinno pasc pytanie „czy opłaca się otwierać 10te piwo”
1
@ViscaelBarca2007 zapomniałeś dodać o przedłużeniu kontraktu z Christensenem i miejscem w podstawowej 11 dla Araujo
1
@Jakchcesz ja raz 1 kwietnia taki numer wykręciłem, tylko nikt oprócz mnie się nie śmiał
5
@Frimpong o kurde, jak ja lubiłem w to grać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 a ja wtedy straciłem 10 zł na bilety do pociągu i MPK…
2
@blakkudium ja to jestem nawet w zasadzie 2:1
13
@draxidox nie, dalej jestem brzydki jak ch#j
3
@blakkudium ja w tym roku planuje pozyskać Bugatti, mieszkanie 200 m2 z pozłacanym kiblem i jacht żeby na kanale, ktory mam niedaleko domu sobie popływać.
6
@Vegeta88 z Piątnicy, no bo skąd.
1
@Kgorecki2500 to na pewno był terrorysta, zresztą to najbardziej humanitarna armia na świecie więc na pewno to był jakiś fake news.
5
Dzisiaj kolejna propozycja z kołowej kariery Saula Hudsona, szerzej znanego jako „Slash”. Utwór „Anastasia” pochodzi z albumu „Apocalyptic Love” wydanego w 2012 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@AmigoBlancos poza sezonem 22/23 to City was kiedyś ograło? Bo wy gracie z nimi co roku i mam wrażenie, że co roku ich przechodzicie.
0
@ranger3120 i dla Ter Stegena!