0

real madryt wystosował już oficjalną skargę w sprawie fatalnego sędziowania? No chyba nie powiecie, że jeśli sędziowie robią wałki pod nich to siedzą cicho?

1

@Lionel_Messi10 ja też nie narzekam, bo mega dobre zapiekanki są nie niedaleko ode mnie i też w dodatku nie jakieś drogie. Tyle lat są, a praktycznie nic się nie zmieniły.

0

@Rupert_Haubica tylko, że Yamal i Rapha w ostatnich meczach dużo dawali, a Lewy już niestety nie dociąga od początku sezonu. Fermin to też swoją drogą od kilku spotkań ubrał pelerynę niewidkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jak na moje eksperckie oko, to po tym stemplu na Kunde powinien być karny dla r#alu madryt.

1

@ProMILs sędziowie to jedno, nasza fatalna gra to drugie. W pierwszej połowie mecz powinien być zamknięty i żaden agent madrycki z gwizdkiem by już tego nie popsul.

1

Madryciarze to widzę już świętują jakby mistrza zdobyli xd

Przyjdzie mecz z nami i znowu na pzide dostaną.

0

@JimMorrisonFCB Do tego napastnicy w bramkę trafić sobie nie potrafią

0

Symulanci na pierwszym miejscu

1

@DragonxNF podczas mecz nie wchodzić bo szambo wybija, poza meczami też lepiej nie wchodzić, bo same polityczne kłótnie xd

3

Wszyscy na sprzedaż, Flick out, Laporta out, Deco out, Yamala sprzedać póki mu nie odbiło, zwolniłbym nawet sprzątaczki czyszczące kible na Camp Nou.

1

@escarabajo oni obydwaj powinni siedzieć na ławie xd

4

3 bardzo dobre okazje i 0 bramek. Obrona przecieka niczym baba podczas okresu, napastnicy to chyba wychodzą na mecz po pieciu piwach, bo w światło bramki kopnąć nie potrafią.

4

Propozycja na dzisiaj: „Supersonic” od Oasis. Utwór znalazł się na albumie „Definitely Maybe” z 1994 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@gumaz ale eksperci xd

1

@kubix05 przeczytałem „listonosza i dręczyciela” i przez chwilę miałem laga xd

2

@Who_you_mam liga Negreiry

0

Atletico 3-0 w dupę od Rayo xddddd
A z nami się odpalili i zagrali mecz życia.

0

@damian16161212 patrząc na to co Lazio gra to bym powiedział, że tłumy przyszły

0

Idziemy całe czasy w górę, wcześniej dostawali po jednym karnym, teraz dwa, to co, w następnym meczu dostaną trzy?

9

@Aragorn33 „i tak by go sfaulował więc przewrócił się za wczasu żeby uniknąć ewentualnej kontuzji”

0

@Dankho94isback z czym przesadzam?

1

@TR3YWAY CR7 byłby dumny z tych symulek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

O co chodzi z tym realem kurde. Ja jakimś fanem teorii spiskowych nie jestem i nie chce mi się wierzyć, że sędziowie są przez nich jakoś opłaceni, ale kurde, oni za każde położenie się w polu karnym dostają karniaczka. Moje wytłumaczenie jest takie, że ta presja stosowana przez Real względem sędziów działa i oni się boją im nic nie podyktować, bo będzie gadanie. Przeciez te niektóre karne to są tak naciągane, że podchodzą pod symulke i to jeszcze w erze VARu.

0

Czyżby hat trick z karnych? W sumie przez ostatnie 2/3 mecze nie mieli karnego więc trzeba nadrobić w tym meczu.

0

Dawno penalty było, ale spokojnie, za wcześniejsze mecze jeszcze coś gwizdnie pewnie.

2

Penalty a favor del Real Madrid

1

@MirusAmisz gdy spotkasz Flicka to powiedz mu, żeby obniżył linię obrony, bo eksperci z LR powiedzieli, że to nie działa.

1

@Criss18Barca oby wygrali majstra, przyda się różnorodność w tej francuskiej lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?