Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy winę za to co się dzieje obecnie w Meksyku wziął już na siebie Arbeloa?
1
Szykuje się kolejny piękny dzień na LR. Mecz się skończył, emocje odpadły, więc zaraz tutaj wjedzie polityka :)
0
@MirusAmisz nie no Yamal to byle kiedy ma świetne spotkanie, Rapha może nie gra tak dobrze jak sezon temu, ale też sporo daje, szczególnie w pressingu.
0
@MirusAmisz mowie tutaj o Lewym i Torresie.
12
Szkoda, że Flick nie spróbuje z Olmo na fałszywiej 9tce. W tamtym sezonie tak grał i wyglądało to dobrze. Nasi napastnicy nawet z Levante nie potrafią gola zdobyć.
8
Mecz wygrany czyli możemy wrócić do śmiania się z realu madryt
1
@europejczyk innej opcji nie widzę
4
Ale co madryciarze się nacieszyli liderem przez 5 dni to ich.
1
@Popitek12 jutro się odkujesz
2
Propozycja na dzisiaj: „Will You Love Me When I’m Dead” od Amira Elfeky. Piosenka została wydana jako singiel w 2024 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@Safrani dawać mi już ten film z PB.
19
@gumaz co ona wie o bólu, waliła kiedyś konia przy bólu głowy? No właśnie.
12
@Herbert Lewandowski czujący się jak 20latek
0
@Eto'o9 R10 Nas ledwo na Rashforda stać a tutaj już są plany na zakup napastnika, obrońcy, jakiegoś pomocnika i zmiennika dla Balde xD
0
Czytał ktoś może „Diabelstwò” od Macieja Lewandowskiego? Warto?
0
@Vegeta88 a ktoś go zmuszał do brania udziałów w uroczystościach i biegania ze wstążką świętego Jerzego? Kij z tym, że został, gość brał potem czynny udział w tej ruskiej propagandzie. Zresztą żona podobno i tak go zostawiła, a cofając się w czasie to raczej bez problemu mógłby ich tutaj wziąć ze sobą.
0
@Epean teraz już wiem, co nie zmienia faktu, że raczej Benfica nie będzie dobrymi ziomkami z prześcieradłami
1
@Arden następny klub, który będzie gardził rządowymi. Bardzo mi się to podoba :)
0
@ranger3120 aaa faktycznie, zapomniałem nawet o tym xdddd
1
@gumaz „Decyzja podjęta dla rodziny” XDDD
3
Propozycja na dzisiaj: „Tennessee Whiskey” od Chrisa Stapletona. Utwór pochodzi z albumu „Traveller” wydanego w 2015 roku.
@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq
1
@Roobo idealny opis wyborców konfederacji :D
4
@leonek160 jeszcze niedawno to z Arbeloi się śmialiśmy
1
@Luciano99 ehhh czyli Spotify Premium, argentyński kaktus, zdjęcie z wujkiem Laporta i taniec z Anką go raczej nie przekonają?
1
@Roobo czas nieokreślony czyli na jedną kolejkę
0
@RosjaninBut ja to miałem farta, że używałem tego może z kilka dni, bo na szczęście szybko udało się kogoś znaleźć.
2
Może i Barca została wczoraj bezczelnie oszukana, ale za to real dostanie dzisiaj karnego z czapy.
0
Czyli skończy się na słownym pouczeniu i tyle.
0
@clyde a co napisał, bo przegapiłem tę wiadomość?
3
@Rafalloxfcb Yamal to po jedynym słabym meczu jest do sprzedania, klasyka tutaj. Zaraz zagra ci dobry mecz to będę go tutaj te same osoby na rękach nosić.