0

Czy winę za to co się dzieje obecnie w Meksyku wziął już na siebie Arbeloa?

1

Szykuje się kolejny piękny dzień na LR. Mecz się skończył, emocje odpadły, więc zaraz tutaj wjedzie polityka :)

0

@MirusAmisz nie no Yamal to byle kiedy ma świetne spotkanie, Rapha może nie gra tak dobrze jak sezon temu, ale też sporo daje, szczególnie w pressingu.

0

@MirusAmisz mowie tutaj o Lewym i Torresie.

12

Szkoda, że Flick nie spróbuje z Olmo na fałszywiej 9tce. W tamtym sezonie tak grał i wyglądało to dobrze. Nasi napastnicy nawet z Levante nie potrafią gola zdobyć.

8

Mecz wygrany czyli możemy wrócić do śmiania się z realu madryt

1

@europejczyk innej opcji nie widzę

4

Ale co madryciarze się nacieszyli liderem przez 5 dni to ich.

1

@Popitek12 jutro się odkujesz

2

Propozycja na dzisiaj: „Will You Love Me When I’m Dead” od Amira Elfeky. Piosenka została wydana jako singiel w 2024 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

@Safrani dawać mi już ten film z PB.

19

@gumaz co ona wie o bólu, waliła kiedyś konia przy bólu głowy? No właśnie.

12

@Herbert Lewandowski czujący się jak 20latek

0

@Eto'o9 R10 Nas ledwo na Rashforda stać a tutaj już są plany na zakup napastnika, obrońcy, jakiegoś pomocnika i zmiennika dla Balde xD

0

Czytał ktoś może „Diabelstwò” od Macieja Lewandowskiego? Warto?

0

@Vegeta88 a ktoś go zmuszał do brania udziałów w uroczystościach i biegania ze wstążką świętego Jerzego? Kij z tym, że został, gość brał potem czynny udział w tej ruskiej propagandzie. Zresztą żona podobno i tak go zostawiła, a cofając się w czasie to raczej bez problemu mógłby ich tutaj wziąć ze sobą.

0

@Epean teraz już wiem, co nie zmienia faktu, że raczej Benfica nie będzie dobrymi ziomkami z prześcieradłami

1

@Arden następny klub, który będzie gardził rządowymi. Bardzo mi się to podoba :)

0

@ranger3120 aaa faktycznie, zapomniałem nawet o tym xdddd

1

@gumaz „Decyzja podjęta dla rodziny” XDDD

3

Propozycja na dzisiaj: „Tennessee Whiskey” od Chrisa Stapletona. Utwór pochodzi z albumu „Traveller” wydanego w 2015 roku.



@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq

1

@Roobo idealny opis wyborców konfederacji :D

4

@leonek160 jeszcze niedawno to z Arbeloi się śmialiśmy

1

@Luciano99 ehhh czyli Spotify Premium, argentyński kaktus, zdjęcie z wujkiem Laporta i taniec z Anką go raczej nie przekonają?

1

@Roobo czas nieokreślony czyli na jedną kolejkę

0

@RosjaninBut ja to miałem farta, że używałem tego może z kilka dni, bo na szczęście szybko udało się kogoś znaleźć.

2

Może i Barca została wczoraj bezczelnie oszukana, ale za to real dostanie dzisiaj karnego z czapy.

0

Czyli skończy się na słownym pouczeniu i tyle.

0

@clyde a co napisał, bo przegapiłem tę wiadomość?

3

@Rafalloxfcb Yamal to po jedynym słabym meczu jest do sprzedania, klasyka tutaj. Zaraz zagra ci dobry mecz to będę go tutaj te same osoby na rękach nosić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?