1

@LAMC_10 ludzie mieszkają w USA, nie wiem dlaczego to robią, ale mieszkają w USA

0

@vangoor o co wam chodzi z tymi nakrętkami xd

5

Propozycja na dzisiaj: „Gimme Shelter” od The Rolling Stones. Utwór znalazł się na albumie „Let It Blues” z 1969 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

@Safrani dla mnie to tak odległe czasy, że hoho

1

@mrboom mój pierwszy komentarz też był w połowie humorystyczny, a w połowie nie XD

1

@Safrani to ile Ty masz lat, 70? XD

A tak serio to ja pamiętam jedynie Legię 16/17. Lech był powiedzmy „mocy” wtedy gdy zaczynałem się piłka interesować, ale nie śledziłem polskiej ligi za bardzo. Jedynie pamiętam te ostatnie mistrzostwa Wisły, ale to tak jak przez mgłę z racji, że jestem z bliskich okolic Krakowa.

0

@mrboom no to jeśli weźmiemy pod uwagę 1/2 może nawet to były tu mocne drużyny, ale na dłuższą metę nie było. Ostatnia drużyna która zasługuje na to miano to była Legia 16/17, więc 10 lat temu.

5

@mrboom a one kiedykolwiek były?

2

@mmaciass kurde dzięki, właśnie się zastanawiałem, którędy mogę dojechać do północnego Iranu. Mój drugi kłopot to jaki karabin ze sobą zabrać.

7

@kundee ja kiedyś zażartowałem z głuchoniemej koleżanki to nie odezwała się do mnie już nigdy w życiu, jeszcze całe czasy mnie ignorowała, gdy ją wolałem. Masakra z tymi babami teraz.

0

@lithotripter w klubach to ja innym podpinam po prostu, a jak się zorientują to rzucam tekst „a przepraszam, myślałem, że to moje”.

2

@D10SLEO to prawie popite będziesz miał, brakuje ci jeszcze jedynie wódeczki.

7

Może ostatnio pieniędzy nie znalazłem leżących na ulicy, ale znalazłem coś równie fajnego co poprawiło mi humor - wodeczke. Co prawda była trochę upita, ale wódka to wódka. Smakowała tak jak zawsze, czyli zajeb#ście.

0

@mrboom prawie będzie na Jacka albo innego Balantinesa :D

8

@barcanawieki już nawet Robercik założył swój własny Januszex xd

2

@misterio ależ to był napadzior

1

@severius fajna gierka, o wiele lepsza niż F76

1

Świetnych tych napastników mamy xd

1

Penalti a favor del FC Barcelona xd

3

Jeśli Font wygra to podobno Giertych będzie domagał się ponownego przeliczenia głosów.

Źródło: no kurde mówię wam

1

@Marusek a szkoda :(

1

@Marusek można o oznaczanie prosić?

4

@Mow_mi_Douglas Bardziej obłąkani to są ci którzy to oglądają na poważnie

0

@clyde no to jeszcze jakby ta „opłata serwisowa” trafiła do nich to bym machnął ręką, ale wiadomo do kogo ona trafi.

1

@clyde ja właśnie nie rozumiem tego nawet jak jest większa grupa. Przyprowadzę więcej osób, więcej kasy zarobią i jeszcze mam za to płacić więcej?

0

@marcin62 na reddicie ostatnio właśnie widziałem taką mapę

0

@Kinginiesta to jest tak zwana pisowska młodzież xd

33

@LAMC_10 ale psychiatryk xd

1

@Kessie cieple jest najlepsze właśnie, jeszcze takie wygazowane to już w ogóle bajka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?