Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Podobno startowało trzech kandydatów: Kim, Dzong i Un.
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-frekwencja-wyniosla-99-9-proc-tak-sie-glosuje-w-korei-polnoc,nId,8072481
@Kgorecki2500 @Safrani @BillyButcher @tbas @michal26
1
@LAMC_10 ludzie mieszkają w USA, nie wiem dlaczego to robią, ale mieszkają w USA
0
@vangoor o co wam chodzi z tymi nakrętkami xd
5
Propozycja na dzisiaj: „Gimme Shelter” od The Rolling Stones. Utwór znalazł się na albumie „Let It Blues” z 1969 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@Safrani dla mnie to tak odległe czasy, że hoho
1
@mrboom mój pierwszy komentarz też był w połowie humorystyczny, a w połowie nie XD
1
@Safrani to ile Ty masz lat, 70? XD
A tak serio to ja pamiętam jedynie Legię 16/17. Lech był powiedzmy „mocy” wtedy gdy zaczynałem się piłka interesować, ale nie śledziłem polskiej ligi za bardzo. Jedynie pamiętam te ostatnie mistrzostwa Wisły, ale to tak jak przez mgłę z racji, że jestem z bliskich okolic Krakowa.
0
@mrboom no to jeśli weźmiemy pod uwagę 1/2 może nawet to były tu mocne drużyny, ale na dłuższą metę nie było. Ostatnia drużyna która zasługuje na to miano to była Legia 16/17, więc 10 lat temu.
5
@mrboom a one kiedykolwiek były?
2
@mmaciass kurde dzięki, właśnie się zastanawiałem, którędy mogę dojechać do północnego Iranu. Mój drugi kłopot to jaki karabin ze sobą zabrać.
7
@kundee ja kiedyś zażartowałem z głuchoniemej koleżanki to nie odezwała się do mnie już nigdy w życiu, jeszcze całe czasy mnie ignorowała, gdy ją wolałem. Masakra z tymi babami teraz.
0
@lithotripter w klubach to ja innym podpinam po prostu, a jak się zorientują to rzucam tekst „a przepraszam, myślałem, że to moje”.
2
@D10SLEO to prawie popite będziesz miał, brakuje ci jeszcze jedynie wódeczki.
7
Może ostatnio pieniędzy nie znalazłem leżących na ulicy, ale znalazłem coś równie fajnego co poprawiło mi humor - wodeczke. Co prawda była trochę upita, ale wódka to wódka. Smakowała tak jak zawsze, czyli zajeb#ście.
0
@mrboom prawie będzie na Jacka albo innego Balantinesa :D
8
@barcanawieki już nawet Robercik założył swój własny Januszex xd
2
@misterio ależ to był napadzior
1
@severius fajna gierka, o wiele lepsza niż F76
1
Świetnych tych napastników mamy xd
1
Penalti a favor del FC Barcelona xd
3
Jeśli Font wygra to podobno Giertych będzie domagał się ponownego przeliczenia głosów.
Źródło: no kurde mówię wam
1
@Marusek a szkoda :(
1
@Marusek można o oznaczanie prosić?
4
@Mow_mi_Douglas Bardziej obłąkani to są ci którzy to oglądają na poważnie
0
@clyde no to jeszcze jakby ta „opłata serwisowa” trafiła do nich to bym machnął ręką, ale wiadomo do kogo ona trafi.
1
@clyde ja właśnie nie rozumiem tego nawet jak jest większa grupa. Przyprowadzę więcej osób, więcej kasy zarobią i jeszcze mam za to płacić więcej?
0
@marcin62 na reddicie ostatnio właśnie widziałem taką mapę
0
@Kinginiesta to jest tak zwana pisowska młodzież xd
33
@LAMC_10 ale psychiatryk xd
1
@Kessie cieple jest najlepsze właśnie, jeszcze takie wygazowane to już w ogóle bajka