Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Weź mi daj Małopolskę, Areczkowi dajmy Wielkopolskę, a Bogusia weźmie Podlasie.
https://zapodaj.net/plik-GPO0f5OAeI
0
@Azazel_Pazuzu Żeby napić się wodeczki z pomarańczowym
6
@MessiForeverTheBest wolnościowcy xd
No chyba że wyznajesz swoją religię, to wtedy to nie.
1
@Eto'o9 R10 rozumiem, że kobiet nie dotyczy prawo? Zresztą to ona blokuje pieszym przejście xd
1
@Eto'o9 R10 u mnie w mieście też jest problem zaparkować, staje sobie wtedy dalej i podchodzę ten kilometr ponad. Jak ktoś niema siły, albo jest z dzieckiem to niech zamówi taksówkę, podjedzie busem/tramwajem albo rowerem. Sposobów jest wiele, ale prawda jest taka, że niektórym to się 10 metrów przejść nie chce, a co dopiero kilkaset metrów.
2
@Faro jechał szybko ale bezpiecznie
2
@Batys Policja trzyma poziom, niski, ale jednak trzyma xd
1
@maroon bo to ja byłem tym myśliwym, który strzelał ;)
2
@kundee Ania L.
0
@Who_you_mam a gdzie taka można dostać?
7
Myśliwy pomylił człowieka z dzikiem odcinek 2137
https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/graniczna-wies-tragedia-na-polowaniu-nie-zyje-mysliwy
2
@MessiForeverTheBest Ohyda
2
Jaka jest wasza ulubiona pizza? U mnie to jest pelargonia.
0
Ci to zawsze rozłożą nogi przed nimi, ale przyjdzie Barca to zagrają mecz życia znowu.
1
Zaczynamy nurkowanie
7
Ale bym se obejrzał takiego Inieste w środku pola
5
Ciekawa sytuacja jest w lidze szkockiej, Hearts 66 pkt, Rangers 63, Celtic 61 (jeden mecz do tyłu). Ostatni raz mistrzem nie z dwójki Celtic/Rangers było Aberdeen FC w sezonie 84/85.
0
@FcPortoFan1999 oby
0
Myślicie, ze Kane zdoła pobić rekord Lewego w Bayernie?
3
@Kgorecki2500 mogli dać Polska 2137
0
@Eto'o9 R10 taka Hertha Berlin też gra na olimpijskim i jakoś doping tam jest, Roma, Lazio, West Ham to samo. Ostatnio oglądając mecze to miałem wrażenie, że zawodnikom brakowało takiego dopingu przez ultrasów, Yamal pamiętam, że pokazywał im, żeby jeszcze głośniej dopingowali.
25
Mój ulubiony piłkarz wówczas, świetnie się go oglądało. Szkoda, że tak to się potoczyło, bo z nim pewnie byśmy z jeszcze jedną ligę mistrzów dołożyli.
1
@Kubsoleon na Montjuic też można było fajną atmosferę zrobić, mały stadion to to nie jest, a atmosfera była tam jak na meczu jakiegoś tenisa. Nawet nie mówię o takiej atmosferze jak na filmikach, ale chociaż gdyby to wyglądało tak jak wygląda to w ostatnich meczach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mam nadzieję, że ten sektor ultrasów na CN będzie jeszcze większy, bo to aż wsytd, że jeden z najlepszych klubów świata miał taką piknikową atmosferę zwłaszcza, że 10 lat temu potrafiło to wyglądać tak:
A tu to już w ogóle kosmos:
0
@draxidox dla mnie najładniejsze polskie miasto
5
@Safrani kibol wyklęty w prezydenta zaklęty
5
@Luciano99 dla mnie i tak najlepsze było to jak Cracovia przegrała dwa mecze a i tak awansowała jedno miejsce w tabeli xdddddddd
3
@gumaz w sumie co to za ziomek ze zdjęcia?
1
@Pawel13sz łezka poleciała