1

Nie wiem jak Wy, ale ja wciąż mam piłkarskiego kaca po wczorajszym meczu, licząc tylko kadrę to ostatnio miałem takiego po kompromitacji w Rosji, a najbardziej mnie boli to, że my znowu sami sobie przegrywamy mecz. Utrudnialiśmy sobie mecze w przeszłości z Grecją, Słowacją, Senegalem i pewnie jeszcze jakieś by się wpadki znalazły. Trzy jakieś w ogóle absurdalne bramki, pierwszy gol to krycie na poziomie B klasy, drugiego nie widziałem, ale też coś odwalili podobno, trzeci to w ogóle porażka, beznadziejne wyprowadzenie piłki przez Batmana z Wolfsburga, a potem piłki nie potrafiliśmy nawet wybić w polu karnym, a to co zrobił ten lamus z Arsenalu z bodajże Wiśniewskim to żenada.

1

@AduŚ07 ja to się przyzwyczaiłem że podczas przerwy któryś z naszych musi się połamać.

0

Real Madryt to najlepszy klub na świecie i wcale sędziowie nie robią wałków pod nich.

9

@Cule1234 czyli mentalność Włochów nic się nie zmieniła, za 4 lata też pewnie nie pojadą.

2

@FcPortoFan1999 u mnie to zawsze Hiszpania na pierwszym, ewentualnie Argentyna z wiadomych powodów, ale bardziej ten pierwszy kraj lubię. Za Anglikami nie przepadam.

0

@severius mecz pożegnalny a za miesiąc zagrał mecz powitalny :D

1

@FcPortoFan1999 czemu akurat im?

0

7

W tydzień karierę być może zakończy Lewy i zakończył Stoch.

Ehhh…

2

@GeneralXavi Loser Cup

0

@severius a to on już nie zakończył? :)

0

Nawrocki sie tam z Donaldem zna to moze jednak nam załatwi miejsce na MŚ, najwyżej kilku żołnierzy poleci do Iranu.

2

Morał z tego meczu jest taki: Tusk do dymisji. Za niego nie pojechaliśmy nigdy na MŚ, mało tego, za jego kadencji te somsiady złodzieje Niemcy (tfu) zostały mistrzem świata z dwoma farbowanymi Polakami przebranymi za Niemców. Tutaj nie ma przypadkow.

0

@Kredon powiem więcej, za Tuska Niemcy zostały mistrzem świata.

13

Mnie najbardziej boli to, że to być może byłby ostatni wielki turniej Lewego. Nawet jak za 2 lata pojedzie to będzie miał z 40 lat, teraz mu wiek doskwiera, a co dopiero na następnym Euro.

0

@FcPortoFan1999 przecież w Portugalii masz 3 sensowne drużyny, może jeszcze Braga ale to takie 4. miejsce zawsze. Nikogo sensownego tam nie ma.

1

@Tomiveb ja teraz muszę z buta zasuwać do roboty, ale przynajmniej swój honor mam.

2

0

@FcPortoFan1999 to jest jednym z trzech Psg w Portugalii

1

W ramach solidarności z naszymi rozjebałem stolik z Ilei. Volvo jutro też na złom jedzie.

1

Jak słyszę te pierdolenie o dobrym meczu to mnie skręca. Wjebali nam 3 bramki po wylewach i naszym świetnym bronieniu. Dodatkowo ile oni kontuzji w składzie mieli.

7

Dać sobie wjebac 3 bramki tak daremnej Szwecji to jest wyczyn

0

Jazda z Ikeowcami

1

@DragonxNF ja tam z radiowek sobie zapisywałem na playlisty, z tego roku to chyba żadnej nie zapisalem, bo wszytkie są słabe.

2

@DragonxNF wczoraj wieczorem też właśnie z @Eklerek o tym pisaliśmy. Teraz to wrzucają byle jaki szrot, którego nie da się słuchać. Z ostatnich 4/5 lat to może z 5 piosenek bym określił mianem dobrych.

1

@Aequlibre ogląda ze mną xd

2

@DragonxNF jak 14stka to tylko te dwie:




3

@Safrani „ta flage”. Niby patrioci, a robią błędy jak dziecko w przedszkolu.

1

@JimMorrisonFCB ciekawie to wyglądało jak tańczyliście xd

Moja obecna ma 154 cm gdzieś i kiedyś jak chodziła na tańce towarzyskie to dostała gościa co miał lekko ponad 190 cm xD

2

Propozycja na dzisiaj: „I Love You” od irlandzkiej grupy Fontaines D.C.
Utwor pochodzi z albumu „Skinty Fia” z 2022 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?