Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem jak Wy, ale ja wciąż mam piłkarskiego kaca po wczorajszym meczu, licząc tylko kadrę to ostatnio miałem takiego po kompromitacji w Rosji, a najbardziej mnie boli to, że my znowu sami sobie przegrywamy mecz. Utrudnialiśmy sobie mecze w przeszłości z Grecją, Słowacją, Senegalem i pewnie jeszcze jakieś by się wpadki znalazły. Trzy jakieś w ogóle absurdalne bramki, pierwszy gol to krycie na poziomie B klasy, drugiego nie widziałem, ale też coś odwalili podobno, trzeci to w ogóle porażka, beznadziejne wyprowadzenie piłki przez Batmana z Wolfsburga, a potem piłki nie potrafiliśmy nawet wybić w polu karnym, a to co zrobił ten lamus z Arsenalu z bodajże Wiśniewskim to żenada.
1
@AduŚ07 ja to się przyzwyczaiłem że podczas przerwy któryś z naszych musi się połamać.
0
Real Madryt to najlepszy klub na świecie i wcale sędziowie nie robią wałków pod nich.
9
@Cule1234 czyli mentalność Włochów nic się nie zmieniła, za 4 lata też pewnie nie pojadą.
2
@FcPortoFan1999 u mnie to zawsze Hiszpania na pierwszym, ewentualnie Argentyna z wiadomych powodów, ale bardziej ten pierwszy kraj lubię. Za Anglikami nie przepadam.
0
@severius mecz pożegnalny a za miesiąc zagrał mecz powitalny :D
1
@FcPortoFan1999 czemu akurat im?
0
@FcPortoFan1999 serio?
7
W tydzień karierę być może zakończy Lewy i zakończył Stoch.
Ehhh…
2
@GeneralXavi Loser Cup
0
@severius a to on już nie zakończył? :)
0
Nawrocki sie tam z Donaldem zna to moze jednak nam załatwi miejsce na MŚ, najwyżej kilku żołnierzy poleci do Iranu.
2
Morał z tego meczu jest taki: Tusk do dymisji. Za niego nie pojechaliśmy nigdy na MŚ, mało tego, za jego kadencji te somsiady złodzieje Niemcy (tfu) zostały mistrzem świata z dwoma farbowanymi Polakami przebranymi za Niemców. Tutaj nie ma przypadkow.
0
@Kredon powiem więcej, za Tuska Niemcy zostały mistrzem świata.
13
Mnie najbardziej boli to, że to być może byłby ostatni wielki turniej Lewego. Nawet jak za 2 lata pojedzie to będzie miał z 40 lat, teraz mu wiek doskwiera, a co dopiero na następnym Euro.
0
@FcPortoFan1999 przecież w Portugalii masz 3 sensowne drużyny, może jeszcze Braga ale to takie 4. miejsce zawsze. Nikogo sensownego tam nie ma.
1
@Tomiveb ja teraz muszę z buta zasuwać do roboty, ale przynajmniej swój honor mam.
2
@MessiForeverTheBest @Comentateiro nie lubi tego
0
@FcPortoFan1999 to jest jednym z trzech Psg w Portugalii
1
W ramach solidarności z naszymi rozjebałem stolik z Ilei. Volvo jutro też na złom jedzie.
1
Jak słyszę te pierdolenie o dobrym meczu to mnie skręca. Wjebali nam 3 bramki po wylewach i naszym świetnym bronieniu. Dodatkowo ile oni kontuzji w składzie mieli.
7
Dać sobie wjebac 3 bramki tak daremnej Szwecji to jest wyczyn
0
Jazda z Ikeowcami
1
@DragonxNF ja tam z radiowek sobie zapisywałem na playlisty, z tego roku to chyba żadnej nie zapisalem, bo wszytkie są słabe.
2
@DragonxNF wczoraj wieczorem też właśnie z @Eklerek o tym pisaliśmy. Teraz to wrzucają byle jaki szrot, którego nie da się słuchać. Z ostatnich 4/5 lat to może z 5 piosenek bym określił mianem dobrych.
1
@Aequlibre ogląda ze mną xd
2
@DragonxNF jak 14stka to tylko te dwie:
3
@Safrani „ta flage”. Niby patrioci, a robią błędy jak dziecko w przedszkolu.
1
@JimMorrisonFCB ciekawie to wyglądało jak tańczyliście xd
Moja obecna ma 154 cm gdzieś i kiedyś jak chodziła na tańce towarzyskie to dostała gościa co miał lekko ponad 190 cm xD
2
Propozycja na dzisiaj: „I Love You” od irlandzkiej grupy Fontaines D.C.
Utwor pochodzi z albumu „Skinty Fia” z 2022 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq