0

@kamyk_23 no dobra, ale czy warto przez to odpuszczać lige? Mamy 7 pkt, a to dość sporo, żeby tylko finalnie się nie skończyło, że nic nie zdobędziemy.

3

@kamyk_23 oby nie wystawił, niech dowiozą tę ligę i sezon można uznać za naprawdę udany patrząc na to co się działo podczas niego.

2

@wpwelement jeden to Maciek Miko, a drugi to Ferran Torres. Mam nadzieję, że pomogłem :)

1

@D10SLEO wiadomo dlaczego zmarł?

4

@Sinirsey a ja w 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 i w 2025

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@esem91 tylko psychiatra może Ci leki wypisać, bo jest lekarzem, psycholog i psychoterapeuta nie. Tak jak ktoś Ci wyżej napisał, u psychologia i psychoterapeuty siedzisz i rozmawiasz.

1

@NeroTFP1 a weź chłopie nawet nie przypominaj, bo na samą myśl o tamtym sezonie mam drgawki

6

@Lionel_Messi10 gdyby wszyscy byli w takie formie jak on to LM byśmy wygrali

1

@MessiForeverTheBest Ja bym go zwolnił i zatrudnił Xaviego

0

Wszyscy o tym meczu z Atletico, ale ja mam nadzieję, że też klasę pokażą w sobotę. Trzeba wypracować sobie jak największą przewagę przed mecze z realem, bo tam sedziowie znowu będą się starali nas okraść. Dodatkowo Espanyol w 2026 roku nie wygrał jeszcze meczu.

2

@Frimpong weź, teraz koszmary będę miał

1

Co roku to samo, Cubarsi ostatnio naprawdę dobrze grali i co? Znowu jakiś debilny błąd. Obrona jest tak elektryczna, że oni to sobie na takim poziomie mogą grać w jakimś Betisie, a nie w Barcelonie. Szkoda po prostu strzępić ryja. Niemniej wierzę w wygraną za tydzień, ale szanse są bardzo małe.

4

Madrycioki jakie zadowolone xd

Przez dwa lata wydali tyle kasy na transfery i ich jedyny sukces to nasza porażka w lidze mistrzów xD

2

Nie podyktowano wczoraj karnego przeciwko realowi, nie podyktowano dzisiaj karnego dla barcy.

Równowaga zachowana.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Siedlec666 obrony nie ma przede wszystkim

0

@JimMorrisonFCB mi się wydaje, że dla niego Sporting to takie idealne miejsce, Barca za wysokie progi

8

Ci jedna akcji i kurwa prowadzą i grają w przewadze jednego zawodnika xddddd

Z tą obroną ćwierćfinał to i tak dobry wynik.

0

Jeszcze Araujo brakuje

4

Frajerstwo w fazie pucharowej odcinek 2137

0

@macio_944 z jakiej racji pochettino?

3

@JimMorrisonFCB a na prawe Trincao

1

@Karol145 śmiechy śmiechami, ale ostatnio na IG pod wystąpieniem tego gościa z KO, który mówił o pracodawcach, że siedzą po nocach i rozliczają faktury (nwm czy widziałeś) były takie komentarz typu „pracodawca siedzi po nocach a idioci tylko nowe prawa pracowników chcą”. I dużo like’ów mial.

1

@Karol145 daj spokój nawet kto to widział. Kiedyś to niewolnicy za miskę ryżu robili i nieważne czy deszcz, śnieg czy upał, a teraz jakieś 5 stopni w sklepie im przeszkadza. Strach pomyśleć co potem będzie, może od razu zaczną się domagać płatnego urlopu?

2

@Karol145 a ci pracownicy to co, znowu się domagają jakiś swoich praw? Świat ładnie popi*rdoliło, kiedyś to pracownik wypłaty nie dostawał jak wielki pan władca przedsiębiorca miał zły dzień, a teraz jakieś strajki, bo im w dupę zimno.

0

@clyde @Hektor16 czyli Cuphead jednak odpada, bo przy It Takes 2 czasem juz miałem dość grania z nią XD

1

@BorzyKrzys to może chociaż Dar Pomorza wyślijmy

1

@Rupert_Haubica już widze oczami wyobraźni jak śledź po takim podbiciu sobie piłki wystrzeliwuje ją poza stadion.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?