Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jimmydeska @JanuszKorwinMikke ja dalej twierdzę że prędzej czy później ją zgarnie
1
@RoberDzik też najbardziej lubię Arsenal, ale patrząc na to jak grają to chyba nie chce, żeby zgarnęli LM.
4
Propozycja na dzisiaj: „Walking On The Moon” od policjantów. Utwór znalazł się na drugim studyjnym albumie „Reggatta De Blanc” wydanym w 1979 roku.
@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq
1
@macio_944 ja niby też, ale narobili nadziei po pierwszej połowie xd
1
@macio_944 dla mnie średni, bo jeszcze mnie trzyma po wczoraj :|
0
@AmigoBlancos no niestety jak się marnuje setki to odpada się z takim Atletico. Obstawiam, że na półfinale ich przygoda się zakończy.
0
@AduŚ07 On sam chciał odejść
1
Z jednej strony spoko, że real odpadł , z drugiej strony zajebiscie.
2
@Epean @Kuchar i w tym fanklubie jest pewnie jedna osoba xd
0
@macio_944 piękny to byłby gdybyśmy wczoraj awansowali
1
A już za chwilę: „przegrana z Bayernem to moja wina”
3
Ale co się wczoraj madrycioki pośmiały z nas to ich, 2 sezony bez trofeum to nawet Barca będąca w kryzysie i grająca jakimiś Destami, Moribami, Minguezami czy innymi dziwadłami nie miała.
A to wszytko po stworzeniu dream teamu i kupieniu najlepszego piłkarza na świecie :)
0
Arsenal 0-0 xd
Boli mnie ta wczorajsza porażka jeszcze bardziej patrząc na to jak spuchła ta drużna od jesieni/zimy, znowu mamy łatwą drabinkę i znowu nie potrafimy tego wykorzystać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Ale hala niedojeby i tak zaraz przyjdą i powiedzą, że super sędziuje, poza tym Barcelona kupowała sędziów i będą płakać bo im karnego nie dali w meczu z Girona
7
@Comentateiro to chyba psychicznie się wykończy po tych dwóch meczach
1
@Safrani Akurat tego numeru nie wstawiałem tutaj
2
Aż mi się ten wałek przypomniał:
Ciekawe co dzisiaj się wylosuje, wylew Neura, czerwona kartka dla gracza Bayernu czy może karniaczek z kapelusza dla śmietankowych.
2
@Krzysztof1987 a to Ramsey’a nie dotyczyło?
1
@MessiForeverTheBest idealnie pasuje do całego tego towarzystwa
0
@Faro spokojnie, dzisiaj to my się pośmiejemy z jego byłego gówno-klubu
0
@kanver_ ile mniej więcej się pauzuje przy tym urazie?
11
@GeneralXavi dlatego powinno być, że chociaż raz w mecz zespół może się domagać VARu
4
Ktoś tutaj dobrze napisał kiedyś, że my musimy mieć genialny sezon na miarę MSN z 14/15, czy Barcelony Guardioli, żeby wygrać ligę mistrzów. Ja realowi zazdroszczę tego, że oni mogą mieć sporo kłopotów, a i tak się liczą w Europie i potrafią wygrywać, weźmy pod uwagę taki sezon 23/24, gdzie Courtois miał cały sezon kontuzje, na napadzie grał Joselu, Militao też był ciągle w szpitalu, Bellingham był w świetnej formie wtedy, ale gdy on nie strzelał to problemy ze skutecznością mieli. My mając tak mocny zespół jak rok temu nie potrafimy do finału zajść.
0
@mmaciass bardziej wybrałem, bo zasugerowałeś, że istniejemy tylko przez 10 lat, więc wzialem moment zdobycia pierwszej ligi mistrzów i okres tych ok. 30 lat w których Barca coś znaczyła w lidze mistrzów, więc chciałem pokazać, że tak nie jest i tyle.
Porównywania do realu trochę nie rozumiem, bo nigdzie nie napisałem, że jesteśmy lepsi od nich, wiem ile lig mistrzów mają ;)
0
@mmaciass no i jesteśmy na 5-tym miejscu pod tym względem, zresztą w latach 1992-2015 wygraliśmy ja najwięcej razy ze wszystkich klubów.
0
@mmaciass słabszy okres, za to wcześniej to co chwilę wygrywaliśmy LM.
0
@MessiForeverTheBest no raczej nie, ale dla mnie śmieszna jest ta radość jakby już wygrali ligę mistrzów i ten PK.
2
Niesamowite jest to Atletico, po wydaniu pierdyliard euro, po 10 latach bez półfinału w końcu wyszedł im jeden sezon i od razu cwaniakują, a finalnie i tak się skończy pewnie na tym, że wygrają tylko puchar króla - gratulacje.
https://zapodaj.net/plik-a8QwwLvL92
0
@Kubajnos345 pytanie powinno brzmieć w której minucie dostaną karniaczka, a nie czy w ogóle go dostaną.