Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Foton tylko, że to nie jest żadne wytłumaczenie. Okej czasem ciężko gdzieś w pobliżu celu zaparkować, ale wystarczy pojeździć poszukać, a czasem zaparkować te powiedzmy 200 metrów dalej, sam niejednokrotnie miałem taką sytuację i nie pchałem się na chodnik jak pajac tylko stanąłem nawet pół kilometra dalej. Poza tym masz inne środki transportu, rower, taksówki.
1
@draxidox a zwróć takiemu uwagę to się zacznie, że on tylko na chwilę, że przecież nic się nikomu nie stało, a ostateczny i niepodważalny argument to gdy ktoś powie, że ma dziecko, wtedy jest uprawniony do łamania wszelkich przepisów.
0
@gumaz pewnie zobaczył Alvareza w koszulce Barcelony i nie wytrzymał
2
Patrzę na to Getafe w tabeli i tak sobie myślę co tutaj tak właściwie się odbordelasowało. 29 bramek strzelonych, mniej ma tylko Oviedo (które jest ostatnie XD), Betis, który jest jedną pozycję nad nimi ma o 21 bramek strzelonych więcej, a Celta, która jest pod nimi ma o 17 bramek więcej. Sprzedali swoje największe gwiazdy, gra u nich jakiś ziomek co w tamtym sezonie był w trzeciej lidze hiszpańskiej, kadrę też mają mocno okrojoną.
Można na nich narzekać i mieć o nich jak najgorsze zdanie, ale Bordalas znowu zrobił z Getafe drużynę, która liczy się w hiszpańskiej piłce i znowu walczy o europejskie puchary, a patrząc na to jacy piłkarze tam grają to wynik jest ponad stan.
Ćwiąkalski kiedyś nagrał też interesujący odcinek o Bordalasie, polecam obejrzeć.
4
@draxidox widzę, że prześladowania kierowców nie ustają. Następne co będzie, mandat zamiast pouczenia?
2
@DragonxNF taktyka na zero z tyłu i przodu
1
@esem91 co Ty ogórkowca nie lubisz?
0
@Filipem i ochotę narobiłeś
0
@alone49 tutaj można zamiast Rafała wpisać jeszcze DPD, DHL i całą tą kurierską brygadę.
0
@esem91 byłyby kupowane
2
Podobno Rafał Brzoska przekazał także na licytację jedyną w historii InPost UoP dla kuriera!
Zróbcie spam serduszek dla naszego kochanego Rafała.
4
@norbi77 ten z 17-stka gdy podrośnie to trafi do Getafe
0
@tbas akurat jakbym siedział w pierwszym wagonie to chyba bym na zawał zszedł
0
@Karol145 to może następną lekcję zrobi o tym z czego utrzymywane są szpitale
1
@PaprykFCB a już szczytem jest taki Pasibus, który chce się jeszcze dorobić na takiej zbiórce.
2
@draxidox przejść kilka metrów? Chłopie, czego ty oczekujesz od niektórych XD
1
@Karol145 a co mówił? XD
6
Mamy praktycznie maj, a ja musiałem skrobać dzisiaj szyby w samochodzie…
Nie mogę się już doczekać dni, gdzie będzie tak po 30 stopni :D
1
@ACMaldini3 on to chyba niezbyt chciał zapraszać polityków
2
Stream się skończył więc można wracać do codziennego kłócenia się o politykę XD
4
A tu jeb, Laporta wpłaca kilkaset milionów byleby tylko Wojtuś rzucił palenie.
2
@Adran360 Gignac to ciekawy sobie kierunek wybrał, ciekawie byłoby go zobaczyć w jakimś poważniejszym europejskim klubie.
1
@Arkon ja mam o tyle dobrze że mieszkam na wsi ale mam super połączenie z Krakowem. Dziesiątki km ścieżek rowerowych.
1
Znowu ojebani xd
1
@mmaciass -11 jest
1
@ProMILs ja już widziałem te piłkę w trybunach xd
3
@Comentateiro dzisiaj potężny Bayern taki niezbyt potężny
3
@MessiForeverTheBest słaba bo piwka brakuje do tego
1
@Safrani jak szaleć to szaleć, niech podwyższą to świadczenie do 10 tysięcy!
0
@Chimera najważniejsze to żeby nie połamali nam nikogo, bo z tymi rzeźnikami to nigdy nic nie wiadomo