0

@Foton tylko, że to nie jest żadne wytłumaczenie. Okej czasem ciężko gdzieś w pobliżu celu zaparkować, ale wystarczy pojeździć poszukać, a czasem zaparkować te powiedzmy 200 metrów dalej, sam niejednokrotnie miałem taką sytuację i nie pchałem się na chodnik jak pajac tylko stanąłem nawet pół kilometra dalej. Poza tym masz inne środki transportu, rower, taksówki.

1

@draxidox a zwróć takiemu uwagę to się zacznie, że on tylko na chwilę, że przecież nic się nikomu nie stało, a ostateczny i niepodważalny argument to gdy ktoś powie, że ma dziecko, wtedy jest uprawniony do łamania wszelkich przepisów.

0

@gumaz pewnie zobaczył Alvareza w koszulce Barcelony i nie wytrzymał

2

Patrzę na to Getafe w tabeli i tak sobie myślę co tutaj tak właściwie się odbordelasowało. 29 bramek strzelonych, mniej ma tylko Oviedo (które jest ostatnie XD), Betis, który jest jedną pozycję nad nimi ma o 21 bramek strzelonych więcej, a Celta, która jest pod nimi ma o 17 bramek więcej. Sprzedali swoje największe gwiazdy, gra u nich jakiś ziomek co w tamtym sezonie był w trzeciej lidze hiszpańskiej, kadrę też mają mocno okrojoną.

Można na nich narzekać i mieć o nich jak najgorsze zdanie, ale Bordalas znowu zrobił z Getafe drużynę, która liczy się w hiszpańskiej piłce i znowu walczy o europejskie puchary, a patrząc na to jacy piłkarze tam grają to wynik jest ponad stan.

Ćwiąkalski kiedyś nagrał też interesujący odcinek o Bordalasie, polecam obejrzeć.

4

@draxidox widzę, że prześladowania kierowców nie ustają. Następne co będzie, mandat zamiast pouczenia?

2

@DragonxNF taktyka na zero z tyłu i przodu

1

@esem91 co Ty ogórkowca nie lubisz?

0

@Filipem i ochotę narobiłeś

0

@alone49 tutaj można zamiast Rafała wpisać jeszcze DPD, DHL i całą tą kurierską brygadę.

0

@esem91 byłyby kupowane

2

Podobno Rafał Brzoska przekazał także na licytację jedyną w historii InPost UoP dla kuriera!

Zróbcie spam serduszek dla naszego kochanego Rafała.

4

@norbi77 ten z 17-stka gdy podrośnie to trafi do Getafe

0

@tbas akurat jakbym siedział w pierwszym wagonie to chyba bym na zawał zszedł

0

@Karol145 to może następną lekcję zrobi o tym z czego utrzymywane są szpitale

1

@PaprykFCB a już szczytem jest taki Pasibus, który chce się jeszcze dorobić na takiej zbiórce.

2

@draxidox przejść kilka metrów? Chłopie, czego ty oczekujesz od niektórych XD

1

@Karol145 a co mówił? XD

6

Mamy praktycznie maj, a ja musiałem skrobać dzisiaj szyby w samochodzie…

Nie mogę się już doczekać dni, gdzie będzie tak po 30 stopni :D

1

@ACMaldini3 on to chyba niezbyt chciał zapraszać polityków

2

Stream się skończył więc można wracać do codziennego kłócenia się o politykę XD

4

A tu jeb, Laporta wpłaca kilkaset milionów byleby tylko Wojtuś rzucił palenie.

2

@Adran360 Gignac to ciekawy sobie kierunek wybrał, ciekawie byłoby go zobaczyć w jakimś poważniejszym europejskim klubie.

1

@Arkon ja mam o tyle dobrze że mieszkam na wsi ale mam super połączenie z Krakowem. Dziesiątki km ścieżek rowerowych.

1

Znowu ojebani xd

1

@mmaciass -11 jest

1

@ProMILs ja już widziałem te piłkę w trybunach xd

3

@Comentateiro dzisiaj potężny Bayern taki niezbyt potężny

3

@MessiForeverTheBest słaba bo piwka brakuje do tego

1

@Safrani jak szaleć to szaleć, niech podwyższą to świadczenie do 10 tysięcy!

0

@Chimera najważniejsze to żeby nie połamali nam nikogo, bo z tymi rzeźnikami to nigdy nic nie wiadomo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?