2

@Safrani i do tego taka kanapka co leżała w plecaku 2 miesiące. Aż smaka sobie zrobiłem.

1

@jacobFCB kto to widział zimne piwo pić ;)

6

Wygazowane i ciepłe kuflowe moce w taką pogodę mmm :D

9

1 kwietnia już był

8

Propozycja na dzisiaj: „Crazy” od amerykańskiej grupy Aerosmith. Utwór pochodzi z jedenastego studyjnego albumu „Get A Grip”.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@BulaKG ciężko uwierzyć, że ta piosenka ma już 6 lat. Mi się wydaje jakby wyszła z 3 lata temu maks.

1

@Jakchcesz też uwielbiam podglądać co robi sąsiad (mieszkam obok kościoła)

1

Pewnie przez przypadek dali nie ten kod co trzeba, PiS nigdy by czegoś takiego nie zrobił.

https://zapodaj.net/plik-vfkMyNACgQ

5

@Jakchcesz solidna porcja ketchupu, dwie kromki chleba… widać, że na biednego nie trafiło

5

@majkiii ogólnie w dwumeczu: 2 bramki życia zawodników Interu, mecz życia Sommera, Marciniak nie gwizdający faulu Dumfriesa, strzał Yamala w slupek, wylewy w obronie. Idealnie podsumowanie naszej gry w fazie pucharowej LM w ostatnich latach.

1

@Luciano99 ja trochę się dziwię Benowi Białemu, że wszedł w ten herb. Teraz mu buty będą śmierdzieć gównem i frajerstwem.

6

@MessiForeverTheBest Francji nie ma, Szwecji nie ma, Niemiec nie ma, Belgii nie ma, zaraz to sama Polska w tej Europie zostanie.

1

@Karol145 czytajac Trumpa wypowiedzi to chyba cos jeszcze pili oprócz kawy xd

1

@Hektor16 słucham Disco Polo. Chce się ktoś powymieniać utworami?

0

@Karol145 o tym, że Putin jest gotowy do zakończenia wojny, odbyli bardzo dobrą rozmowę, rozejm juz niebawem czytam średnio co tydzień.

0

@Szklaner 21,37 zł za pół godziny, dla stałych klientów zniżka.

1

@PanMietek dajem dupy

0

@PanMietek daje

1

@LAMC_10 a że okazja nadarza sie codziennie po kilka razy to już inna sprawa.

2

@draxidox następny Peretti, odebrać prawko na zawsze i niech rowerem tak zapierd*la

1

@heniusss pfff ja Volvo śmigam tak po ostrzejszych zakrętach i się nie chwalę

2

@draxidox odbierzcie politykom AI proszę

1

@maroon w Multikinie grają, dodatkowo można sobie piwko kupić także super sprawa.

Byłem rok temu na meczu Interu to było swietnie, cała sala wypełniona, 90% ludzi to Barceloniarze. Jak będziesz miał możliwość to gorąco polecam się wybrać.

8

@Frimpong spotkanie w 4K: kanonierzy, KFC, kopulacja, kac

7

A pośmiejcie się ze mnie co mi tam. Kolega namówił mnie, żeby iść obejrzeć mecz Atletico-Arsenal w kinie, bo to wielkie święto dla takiego zapalonego kanoniera jak on. Nie powiem, bo 50 zł za obejrzenie takiego pazdzierza to trochę średni interes.

2

@aldewir czwartek, czwarteczek, czwartunio

27

Oby został, dał o wiele więcej niż tego oczekiwano.

1

@blakkudium tam to jest kilku ciekawych piłkarzy, ale oni to raczej mogą sobie pozwolić na nie sprzedawanie ich za grosze przez ffp

11

1-0 w pizdę u siebie, a ten wpuszcza obrońcę xddddddddddd

1

@blakkudium to tak, ale śmieszy to, że codziennie widzę nowy potencjalny transfer. Czekam kto jutro się wylosuje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?