Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Safrani i do tego taka kanapka co leżała w plecaku 2 miesiące. Aż smaka sobie zrobiłem.
1
@jacobFCB kto to widział zimne piwo pić ;)
6
Wygazowane i ciepłe kuflowe moce w taką pogodę mmm :D
9
1 kwietnia już był
8
Propozycja na dzisiaj: „Crazy” od amerykańskiej grupy Aerosmith. Utwór pochodzi z jedenastego studyjnego albumu „Get A Grip”.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@BulaKG ciężko uwierzyć, że ta piosenka ma już 6 lat. Mi się wydaje jakby wyszła z 3 lata temu maks.
1
@Jakchcesz też uwielbiam podglądać co robi sąsiad (mieszkam obok kościoła)
1
Pewnie przez przypadek dali nie ten kod co trzeba, PiS nigdy by czegoś takiego nie zrobił.
https://zapodaj.net/plik-vfkMyNACgQ
5
@Jakchcesz solidna porcja ketchupu, dwie kromki chleba… widać, że na biednego nie trafiło
5
@majkiii ogólnie w dwumeczu: 2 bramki życia zawodników Interu, mecz życia Sommera, Marciniak nie gwizdający faulu Dumfriesa, strzał Yamala w slupek, wylewy w obronie. Idealnie podsumowanie naszej gry w fazie pucharowej LM w ostatnich latach.
1
@Luciano99 ja trochę się dziwię Benowi Białemu, że wszedł w ten herb. Teraz mu buty będą śmierdzieć gównem i frajerstwem.
6
@MessiForeverTheBest Francji nie ma, Szwecji nie ma, Niemiec nie ma, Belgii nie ma, zaraz to sama Polska w tej Europie zostanie.
1
@Karol145 czytajac Trumpa wypowiedzi to chyba cos jeszcze pili oprócz kawy xd
1
@Hektor16 słucham Disco Polo. Chce się ktoś powymieniać utworami?
0
@Karol145 o tym, że Putin jest gotowy do zakończenia wojny, odbyli bardzo dobrą rozmowę, rozejm juz niebawem czytam średnio co tydzień.
0
@Szklaner 21,37 zł za pół godziny, dla stałych klientów zniżka.
1
@PanMietek dajem dupy
0
@PanMietek daje
1
@LAMC_10 a że okazja nadarza sie codziennie po kilka razy to już inna sprawa.
2
@draxidox następny Peretti, odebrać prawko na zawsze i niech rowerem tak zapierd*la
1
@heniusss pfff ja Volvo śmigam tak po ostrzejszych zakrętach i się nie chwalę
2
@draxidox odbierzcie politykom AI proszę
1
@maroon w Multikinie grają, dodatkowo można sobie piwko kupić także super sprawa.
Byłem rok temu na meczu Interu to było swietnie, cała sala wypełniona, 90% ludzi to Barceloniarze. Jak będziesz miał możliwość to gorąco polecam się wybrać.
8
@Frimpong spotkanie w 4K: kanonierzy, KFC, kopulacja, kac
7
A pośmiejcie się ze mnie co mi tam. Kolega namówił mnie, żeby iść obejrzeć mecz Atletico-Arsenal w kinie, bo to wielkie święto dla takiego zapalonego kanoniera jak on. Nie powiem, bo 50 zł za obejrzenie takiego pazdzierza to trochę średni interes.
2
@aldewir czwartek, czwarteczek, czwartunio
27
Oby został, dał o wiele więcej niż tego oczekiwano.
1
@blakkudium tam to jest kilku ciekawych piłkarzy, ale oni to raczej mogą sobie pozwolić na nie sprzedawanie ich za grosze przez ffp
11
1-0 w pizdę u siebie, a ten wpuszcza obrońcę xddddddddddd
1
@blakkudium to tak, ale śmieszy to, że codziennie widzę nowy potencjalny transfer. Czekam kto jutro się wylosuje xD