5

@FcPortoFan1999 bo to Arsenal XD

0

@Jurny na tych kilometrówkach to każda partia kantuje xd

0

@tomek8756 Wanna Maria Żukowska

7

Everton i West Ham musicie.

1

@Safrani udanej zabawy w takim razie ;)

1

@Barceloniarz987 Real Madryt? Zgadzam się w 100%

2

@lukaszmatusiewicz 14/15 i 24/25. Milo też wspominam 16/17, choć wtedy nie udało się wygrać ani LM ani ligi.

1

@MessiForeverTheBest człowiek orkiestra

0

@Arkon squid game

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Smutny weekend dla LaLigi. Carvajal odchodzi, Robercik odchodzi, Griezmann odchodzi.

0

@Arkon Swift, Queen, oraz za tymi wszystkimi polskimi pseudoraperami i wokalistami typu Brzozowski, Wieniawa itd

9

1

@Vegeta88 za Legię to nawet Messi z Ronaldo byliby za słabi

1

@Arden Niemcy i Anglicy

1

@FcPortoFan1999 czyli w szkockiej lidze bez zmian :/

5

Dopiero pamiętam jak oglądałem te sparingi towarzyskie w wakacje 2022 roku i czekało się na pierwszą bramkę Lewego, na debiut w LaLidze, a tu już prawie 4 lata od tego momentu minęły. Piękna historia Robercika w Barcelonie, 3 mistrzostwa, król strzelców, genialne sezony 22/23 i 24/25, szczególnie ten ostatni, gdzie wraz ze Szczęsnym byli głównymi filarami nowej potężnej Barcelony. Chciałoby się jeszcze go pooglądać, ale z drugiej strony ten sezon był już mocno przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby jak na Lewego i widać, że już nie dojedza, bez sensu byłoby to ciągnąć jak swego czasu Pique.

Świetnie było oglądać przez 4 lata najlepszego polskiego piłkarza w historii w ulubionym klubie, aż łezka cieknie na myśl, że odchodzi.

1

@Giwera Gary jak zwykle TOP

0

Jaki rzutnik tak do 300/350 zł polecacie?

0

@Popitek12 chyba z tym pucharem z Lego

0

@Popitek12 i wtedy Ciebie zablokowała

0

@gumaz miesiany

0

@Kgorecki2500 wtedy była by sigma. Bardziej mnie śmieszy to, że takie pytanie zadać można Polce na konkursie muzycznym.

9

Dzisiaj na obiad: piwo i kebab.

1

@clyde Yamal z pucharem MŚ? Coś pięknego.

0

@NeroTFP1 a niby jaka wiadomość ma im przekazać xd

3

Sprzedać wszystkich, Flick i Laporta out, już liga przegrana jest.

6

Dajcie spokój z tym Yamalem, w ogóle widoczny na boisku nie jest. Do Mastrubanano to nie ma podjazdu.

1

@maroon być może by tak było, a może by został świetnym skrzydłowym i byśmy zaszli dalej dodatkowo w LM?

0

@Dankho94isback współwłaścicielem chyba jeszcze nie został

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?