Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FcPortoFan1999 bo to Arsenal XD
0
@Jurny na tych kilometrówkach to każda partia kantuje xd
0
@tomek8756 Wanna Maria Żukowska
7
Everton i West Ham musicie.
1
@Safrani udanej zabawy w takim razie ;)
1
@Barceloniarz987 Real Madryt? Zgadzam się w 100%
2
@lukaszmatusiewicz 14/15 i 24/25. Milo też wspominam 16/17, choć wtedy nie udało się wygrać ani LM ani ligi.
1
@MessiForeverTheBest człowiek orkiestra
0
@Arkon squid game
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Smutny weekend dla LaLigi. Carvajal odchodzi, Robercik odchodzi, Griezmann odchodzi.
0
@Arkon Swift, Queen, oraz za tymi wszystkimi polskimi pseudoraperami i wokalistami typu Brzozowski, Wieniawa itd
9
@FcPortoFan1999 2137*
1
@Vegeta88 za Legię to nawet Messi z Ronaldo byliby za słabi
1
@Arden Niemcy i Anglicy
1
@FcPortoFan1999 czyli w szkockiej lidze bez zmian :/
5
Dopiero pamiętam jak oglądałem te sparingi towarzyskie w wakacje 2022 roku i czekało się na pierwszą bramkę Lewego, na debiut w LaLidze, a tu już prawie 4 lata od tego momentu minęły. Piękna historia Robercika w Barcelonie, 3 mistrzostwa, król strzelców, genialne sezony 22/23 i 24/25, szczególnie ten ostatni, gdzie wraz ze Szczęsnym byli głównymi filarami nowej potężnej Barcelony. Chciałoby się jeszcze go pooglądać, ale z drugiej strony ten sezon był już mocno przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby jak na Lewego i widać, że już nie dojedza, bez sensu byłoby to ciągnąć jak swego czasu Pique.
Świetnie było oglądać przez 4 lata najlepszego polskiego piłkarza w historii w ulubionym klubie, aż łezka cieknie na myśl, że odchodzi.
1
@Giwera Gary jak zwykle TOP
0
Jaki rzutnik tak do 300/350 zł polecacie?
0
@Popitek12 chyba z tym pucharem z Lego
0
@Popitek12 i wtedy Ciebie zablokowała
0
@gumaz miesiany
0
@Kgorecki2500 wtedy była by sigma. Bardziej mnie śmieszy to, że takie pytanie zadać można Polce na konkursie muzycznym.
9
Dzisiaj na obiad: piwo i kebab.
1
@clyde Yamal z pucharem MŚ? Coś pięknego.
0
@NeroTFP1 a niby jaka wiadomość ma im przekazać xd
3
Sprzedać wszystkich, Flick i Laporta out, już liga przegrana jest.
6
Dajcie spokój z tym Yamalem, w ogóle widoczny na boisku nie jest. Do Mastrubanano to nie ma podjazdu.
1
@maroon być może by tak było, a może by został świetnym skrzydłowym i byśmy zaszli dalej dodatkowo w LM?
0
@Dankho94isback współwłaścicielem chyba jeszcze nie został