Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zoker szwagry to niech uderza, ale sobie w łeb.
2
Jak ja nie lubię tego okresu transferowego. Zaraz jeszcze sezon się skończy to już w ogóle, 2 msc bez meczu Barcelonki, tylko czytanie tych pierdów.
Przez ostatnie kilka dni to się naczytałem o tym Alvarezie wszystkiego, przychodzi do nas za 150 mln, jednak nie przychodzi, bo Barca nie jest 1:1, może jednak przyjdzie, ale za 70 mln, ale tylko wtedy, jeśli Rashford nie zostanie wykupiony, a ma zostać wykupiony za 30 mln, albo może trochę mniej, bo wtedy by może przyszedł Alvarez za 70 baniek, dodatkowo jeszcze Lewy nie chce zejść z pensji, więc nie wiadomo czy sam Rashford przez to zostanie. No ludzie XD
0
@Deathwing112 odkąd weszła w struktury PiS to ma ręce (i usta) pełne roboty.
4
@Szklaner
Boomerzy: ale ta dzisiejsza młodzież jest durna
Także boomerzy:
0
@clyde ja tak z tym chłopem miałem, gdy miał zły dzień to był w stanie się przeczepic, że krzywo mu jedną cyferkę napisałem. I to nie żart.
1
@michal26 @clyde u mnie szefowymi są właśnie dwie babeczki, jedna to babcia taka i bardzo w porządku są. Chyba dobrze trafiłem po prostu, bo we wcześniejszej robocie to miałem takiego szefa, że kobieta podczas okresu nie jest tak wkurzająca jak on xD
5
@Maker0 różnica jest taka, że inne drużyny mają dobrych obroncow, a my gramy Cubarsim i Uszatkiem na środku
2
Ten Griezmann to mi kogoś przypomina.
https://zapodaj.net/plik-TG8Wh0Q9oz
1
@arasz1819 z jednego pierdla do drugiego. Teraz będzie w celi z księdzem salcesonem.
2
@urbipl „siadaj bo będziesz miał szlaban na szlugi”
1
@Dari0G ja też pisze tutaj o madryciokach różne prześmiewcze rzeczy, ale w rzeczywistości dużo moich znajomych jest za realem i nie urywam kontaktu z nimi przez to, a tym bardziej nie bije ich. To co innego w ogóle niż taka akcja jak ta w Jaworznie.
4
@urbipl policja jak zwykle trzyma poziom, poziom dna i wodorostów.
0
@NeroTFP1 tak młody wiek i już tak zryty beret. Dla mnie to nie do wyobrażenia pobić kogoś, bo nosi logo klubu, którego my nie lubimy.
0
@Foton tylko, że to nie jest żadne wytłumaczenie. Okej czasem ciężko gdzieś w pobliżu celu zaparkować, ale wystarczy pojeździć poszukać, a czasem zaparkować te powiedzmy 200 metrów dalej, sam niejednokrotnie miałem taką sytuację i nie pchałem się na chodnik jak pajac tylko stanąłem nawet pół kilometra dalej. Poza tym masz inne środki transportu, rower, taksówki.
1
@draxidox a zwróć takiemu uwagę to się zacznie, że on tylko na chwilę, że przecież nic się nikomu nie stało, a ostateczny i niepodważalny argument to gdy ktoś powie, że ma dziecko, wtedy jest uprawniony do łamania wszelkich przepisów.
0
@gumaz pewnie zobaczył Alvareza w koszulce Barcelony i nie wytrzymał
2
Patrzę na to Getafe w tabeli i tak sobie myślę co tutaj tak właściwie się odbordelasowało. 29 bramek strzelonych, mniej ma tylko Oviedo (które jest ostatnie XD), Betis, który jest jedną pozycję nad nimi ma o 21 bramek strzelonych więcej, a Celta, która jest pod nimi ma o 17 bramek więcej. Sprzedali swoje największe gwiazdy, gra u nich jakiś ziomek co w tamtym sezonie był w trzeciej lidze hiszpańskiej, kadrę też mają mocno okrojoną.
Można na nich narzekać i mieć o nich jak najgorsze zdanie, ale Bordalas znowu zrobił z Getafe drużynę, która liczy się w hiszpańskiej piłce i znowu walczy o europejskie puchary, a patrząc na to jacy piłkarze tam grają to wynik jest ponad stan.
Ćwiąkalski kiedyś nagrał też interesujący odcinek o Bordalasie, polecam obejrzeć.
4
@draxidox widzę, że prześladowania kierowców nie ustają. Następne co będzie, mandat zamiast pouczenia?
2
@DragonxNF taktyka na zero z tyłu i przodu
1
@esem91 co Ty ogórkowca nie lubisz?
0
@Filipem i ochotę narobiłeś
0
@alone49 tutaj można zamiast Rafała wpisać jeszcze DPD, DHL i całą tą kurierską brygadę.
0
@esem91 byłyby kupowane
2
Podobno Rafał Brzoska przekazał także na licytację jedyną w historii InPost UoP dla kuriera!
Zróbcie spam serduszek dla naszego kochanego Rafała.
4
@norbi77 ten z 17-stka gdy podrośnie to trafi do Getafe
0
@tbas akurat jakbym siedział w pierwszym wagonie to chyba bym na zawał zszedł
0
@Karol145 to może następną lekcję zrobi o tym z czego utrzymywane są szpitale
1
@PaprykFCB a już szczytem jest taki Pasibus, który chce się jeszcze dorobić na takiej zbiórce.
2
@draxidox przejść kilka metrów? Chłopie, czego ty oczekujesz od niektórych XD
1
@Karol145 a co mówił? XD