1

@michal26 Jak West Ham wygra to raczej zleca, szczególnie patrząc na to jaki terminarz mają

0

@Chimera dla mnie tak jak jest teraz jest dobrze.

1

@maroon bo to debilny pomysł, stąd ta krytyka. Dalej będą rysowane linie na milimetry i analiza czy jest na spalonym czy nie, to po pierwsze, po drugie obrońcy by się głębiej ustawiali, takie zespoły wysoko grającą linią obrony jak Barca to w ogóle byłyby w dupie.

3

@Kgorecki2500 Benedykt szesnasty, ale i tak przed Widzewem

27

@kanver_ japierd*le, przepisy ze spalonym są obecnie najlepsze, bo nie ma pola do interpretacji, są zero-jedynkowe, a ci zamiast zająć się zasadami kiedy jest ręka w polu karnym, a kiedy nie, będą zmieniać dobrze działające zasady.

2

@Vegeta88 zawsze i wszędzie karny podyktowany będzie

0

Sociedad teraz zagra w LE czy LKE?

3

@ZwyklyKibicBarcy04 Dla mnie to był jeden z lepszych meczów Barcy jaki widziałem

2

@kubix05 swego czasu chyba mój ulubiony piłkarz kadry, świetny gość.

1

@1LY0 oby utrzymał formę, bo u nas napastników to jak na lekarstwo

4

@KrychaFCB Lewica w Polsce to żart, oprócz Zandberga, bo on jeszcze jako tako się broni. Ale ta partia z Biedroniem, Żukowska, Czarzastym to XD

0

@marcin62 Braun i Kapela to też odklejency i też mi bardzo przeszkadzają. Zresztą nie rozumiem tego argumentu, kapela bierze kasę od ministerstwa, więc mam nie napisać postu o Kanye?

0

@Eklerek gościu, takie choroby się leczy, zresztą nie chce mi się wierzyć, że nikt nie pomaga mu w prowadzeniu social mediów, koszulki ze swastyką to ma rozumieć też własnoręcznie wykonał?

Skoro chłop co wykonał piosenkę „heil Hitler”, wypuścił koszulki ze swastyką, jakieś wpisy antysemickie zamieszczał nie jest osobą o poglądach nazistowskich to nie wiem kto taką osobą jest, zaraz będzie, że sam austriacki malarz nie był nazistą.

Skoro przeprosił to nie było tematu, Kapela niech też przeprosi za swoje wygłupy i o wszystkim zapomnimy.

0

@maroon ja go nie dostałem więc skąd mam to wziąć ;)

0

@marcin62 w sensie populistyczne, że odwołanie koncertu?

0

Ale ból dupy niektórzy mają o ten odwołany koncert Westa. Nie sądziłem, że znajdą się Polacy, którzy będą bronić gościa o poglądach nazistowskich.

7

@Kinginiesta przelew z Nowogrodzkiej przyszedł to trzeba bronić snusiarza xd

0

@marcin62 też tego zdania jestem

0

Wy Milika traktujecie jako niespełniony talent czy jako piłkarza, który wykręcił karierę ponad swoje możliwości?


0

@MichuZ44 skończy się ja z Volta

0

@JimMorrisonFCB jeśli byłby tani Sorloth to czemu nie. Jest drewniany, ale potrafi świetnie się zastawić, bardzo dobrze odnajduje się w polu karnym. Nie przez przypadek znów jest królem strzelców w Atletico. Muriqi to zdecydowanie nie, 32 lata, wcześniej jakoś dużo nie strzelał w tej Mallorce. Aslaniego nie kojarzę.

1

@JimMorrisonFCB do wyjściowej, a nie na ławkę. Na ławce będzie potężny Kosowianin.

5

Teraz to czekam na plotki o powrocie Aubameyanga.

9

Czyli od plotek o Alvarezie przechodzimy do plotek o Muriqim xddddd

Kto by się spodziewał przy szwagrach tego xd

1

@MessiForeverTheBest Ty to sie ciesz, że nie wpadli na pomysł, żeby Taylor Swift śpiewała

2

@Frimpong Pique z Shakira będzie wywijał

5

@fcbarcafan19 oni tam to nawet z pogrzebu potrafią zrobić Show, typowa hameryczka

1

@July_6_BcN zależy za ile by miał przyjść, ale raczej tak

0

@Faro tylko gdzie by ten lookman grał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?