0

@Tigermaus ja sporo komentarzy widziałem, że faul tam był i płacz o sędziów.

2

@kamyk_23 ale połączenie piwko + wina Arbeloi to jeszcze lepiej smakuje :D

3

@BorzyKrzys nie jest złe, ale to stare jest o wiele ładniejsze.

0

Mam takie pytanie do znawców win:

Wolicie wina Tuska czy wina Arbeloi?

8

Nie ma nic lepszego niż poczytać sobie spłakanych madryciarzy o poranku.

0

@Kozinho. Mallorca to chyba za wysokie progi dla śledzia

0

@jacobFCB u niego to musi być jakieś drugie dno tej formy, przecież chłop wygląda jak jakiś napastnik wyjęty z Las Palmas i wsadzony do Barcelony

1

@LOPEZ16 oj tak, świetny to był serial. Mi się jeszcze w tych klimatach podobał El Inmortal Gangi Madrytu.

1

@BulaKG Valencia z Celta może być ciekawym meczem, w francuskiej masz Monaco vs OM

0

@Hosh @FcPortoFan1999 zgodzisz się?

19

A co tutaj taka atmosfera jakbyśmy mieli 7 pkt przewagi nad rządowymi?

14

Cancelo usiądź mi na mordzie

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niech Barca to dopłaci nawet byleby tylko odszedł

2

Ferran ty susiaku

3

„Szaleją kibice realu Madryt ze złości”

No slychac właśnie że Olłowski się zagotował.

0

Akurat do żarcia poszedłem sobie coś wziąć i walnęli bramkę xd

1

Jebia nas rezerwy Atletico

0

Ehhh znowu to wykończenie szwankuje

0

@Szicek10 wiocha niedaleko Krakowa

8

Olmo w pojedynkę robi im z dupy jesień średniowiecza

https://zapodaj.net/plik-hWfgy3CLKm

0

@1976kol otóż nie tym razem xd

1

@Frimpong a można chłopaki do was dołączyć? W trójkę raźniej.

0

@RoberDzik chłop to jeszcze jest w roku 2024

8

Całej La Ramblie z okazji świąt życzę przede wszytkim: kasy, chlania i ruchania, a nie jakiegoś pierdol*nia o zdrowi szczęściu pomyślności. Jest kasa to jest pomyślność, jest ruchanie to jest zdrowie, a jest chlanie to jest szczęście.

P.S. te życzenia nie są skierowane do madryciakow

12

Zaraz albo strzela z dupy albo dostaną karnego.

1

@Pressinho @MateS oj po takim tekście to by chyba lepca dostała

0

@Kgorecki2500 czyli koszyk studenta xd

1

@DragonxNF właśnie o te dwa mi chodzi, mi ten pierwszy się bardzo podoba.

1

@DragonxNF ten zestaw z Messim lepszy, chyba wleci na półkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?