Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tigermaus ja sporo komentarzy widziałem, że faul tam był i płacz o sędziów.
2
@kamyk_23 ale połączenie piwko + wina Arbeloi to jeszcze lepiej smakuje :D
3
@BorzyKrzys nie jest złe, ale to stare jest o wiele ładniejsze.
0
Mam takie pytanie do znawców win:
Wolicie wina Tuska czy wina Arbeloi?
8
Nie ma nic lepszego niż poczytać sobie spłakanych madryciarzy o poranku.
0
@Kozinho. Mallorca to chyba za wysokie progi dla śledzia
0
@jacobFCB u niego to musi być jakieś drugie dno tej formy, przecież chłop wygląda jak jakiś napastnik wyjęty z Las Palmas i wsadzony do Barcelony
1
@LOPEZ16 oj tak, świetny to był serial. Mi się jeszcze w tych klimatach podobał El Inmortal Gangi Madrytu.
1
@BulaKG Valencia z Celta może być ciekawym meczem, w francuskiej masz Monaco vs OM
0
@Hosh @FcPortoFan1999 zgodzisz się?
19
A co tutaj taka atmosfera jakbyśmy mieli 7 pkt przewagi nad rządowymi?
14
Cancelo usiądź mi na mordzie
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niech Barca to dopłaci nawet byleby tylko odszedł
2
Ferran ty susiaku
3
„Szaleją kibice realu Madryt ze złości”
No slychac właśnie że Olłowski się zagotował.
0
Akurat do żarcia poszedłem sobie coś wziąć i walnęli bramkę xd
1
Jebia nas rezerwy Atletico
0
Ehhh znowu to wykończenie szwankuje
0
@Szicek10 wiocha niedaleko Krakowa
8
Olmo w pojedynkę robi im z dupy jesień średniowiecza
https://zapodaj.net/plik-hWfgy3CLKm
0
@1976kol otóż nie tym razem xd
1
@Frimpong a można chłopaki do was dołączyć? W trójkę raźniej.
0
@RoberDzik chłop to jeszcze jest w roku 2024
8
Całej La Ramblie z okazji świąt życzę przede wszytkim: kasy, chlania i ruchania, a nie jakiegoś pierdol*nia o zdrowi szczęściu pomyślności. Jest kasa to jest pomyślność, jest ruchanie to jest zdrowie, a jest chlanie to jest szczęście.
P.S. te życzenia nie są skierowane do madryciakow
12
Zaraz albo strzela z dupy albo dostaną karnego.
1
@Pressinho @MateS oj po takim tekście to by chyba lepca dostała
0
@Kgorecki2500 czyli koszyk studenta xd
1
@DragonxNF właśnie o te dwa mi chodzi, mi ten pierwszy się bardzo podoba.
1
@DragonxNF ten zestaw z Messim lepszy, chyba wleci na półkę.