1

@FcPortoFan1999 po tym meczu to jednak chyba zasłużył na ich koszulke.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@gumaz spiewam barkę i popijam sobie warkę

1

@kamyk_23 panie, ja nie pamiętam lat 90-tych, a co dopiero 70-tych XD

Rocznik 01 pozdrawia.

3

A to nie czasem on wił się z bólu przy tym bezdotykowym faulu Piątka? XD

Skoro sędzia sędziował przeciwko Szwecji to nie chce wiedzieć jak by to wyglądało, gdyby siedziowal jednak pod Szwecję :)

https://pilkanozna.pl/reprezentant-szwecji-o-sedziowaniu-w-barazu-sedzia-byl-nieco-przeciwko-nam/

1

@FcPortoFan1999 a no tak XD

1

@matirix20 poczekaj aż przyjdzie ważny mecz i odetnie mu prąd, z Newcastle też w pierwszym meczu ładnie odwalił.

2

Czyli teraz przesiadamy się z trybu „co ty odwalasz Bednarek w tej obronie” do „co ty odwalasz Araujo w tej obronie”.

1

@kamyk_23 widze, ze mocny zawodnik sie trafił :D

Skąd się wzięła taka wielka miłość do tego zespołu?

2

@kamyk_23 od Zeppelinów mam jeszcze kilka ciekawych nutek, jutro też (o ile nie zapomnę) będzie propozycja od nich .

4

Dawno nie było od tych panów propozycji więc proszę: „Over the Hills and Far Away” z albumu „House of the Hoły” z 1973 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

@Gieswu bez sensu pomysł, są słabi teraz to nie pojechali - proste, czemu mają korzystać Włosi, że 20 lat temu wygrali MŚ skoro teraz są za słabi, żeby pojechać.

1

@JoeBlack do Bednarka to tez sie nie przekonam juz nigdy, kiwiorowi bym dal szanse. Mam nadzieje, ze Urban przetestuje kilku młodych obrońców przez eliminacje i LN , choćby Ziółkowskiego czy Potulskiego.

1

@JoeBlack racja, Urban też nawalił, wpuszcza ludzi w doliczonym czasie, gdzie liczy się każda sekunda, Cash od 60/70 minuty to dupa oddychał, a ten go nie ściągnął. Dodatkowo na ratunek ten Grosicki…

1

@DragonxNF bardziej chodziło o coś w klimatach: grupka dzieci musi pokonać jakieś zło tak jak jest w „TO”. Polecasz coś?

10

Napisałem Lewemu na insta, żeby nie kończył kariery, bo inaczej meczów kadry oglądać nie będę. Jak zostanie to już wiecie komu podziękować.

1

@DragonxNF szczelinę właśnie też mam w liście „do przeczytania”, reszty nie znam ale obczaję o czym są :)

0

@MesQueUnClub_87 miasteczko stoi na półce i też czeka na przeczytanie :)

Bardziej mi tak może chodziło o jakieś książki nie od Stefana Króla, w jego klimatach, ale nie od niego.

1

@FcPortoFan1999 też liczyłem na dużo więcej od nich, bo sporo się naczytałem i nasłuchałem w jakiej formie byli, „profesor Bednarek”. Dodatkowo Cash grający w jednym z najlepszych zespołów w Anglii, kędziora który dość dobrze sobie w paok radzi. Co do Betoniarka to ja się chyba nigdy do niego nie przekonam, gość jest odwrotnością Shaqiriego, w klubie może grać dobrze, ale przyjeżdża na kadrę i staje się drewniakiem.

0

Czytał ktoś jakiś ciekawy horror w klimatach „TO”? Jesli tak, to jaki?

1

@FcPortoFan1999 tylko my na papierze mamy silną reprezentację, nie mówię, że na poziomie takiej choćby Holandii, ale na poziomie takiej Szwajcarii to jak najbardziej, zresztą oni nigdy nie mieli wielkich gwiazd, co najwyżej dobrych piłkarzy, a kadrę mają bardzo dobrą, Szwecja zresztą to samo, był tam może Ibra kiedyś, ale nawet po jego erze potrafili być solidna kadra. Przecież my mamy piłkarzy, którzy grają i grają naprawdę solidnie w takich klubach ja Porto, Inter, Atalanta, Stade Rennes, czy nawet jakieś średniaki niemieckie ja Koln czy ten Wolfsburg. Lewy nawet bez formy to wciąż Lewy i potrafi dorzucić tej kadrze coś ekstra, gol w meczu z Albanią, gdzie wywalczył fajnie pozycję, wczoraj też dobrze zagrał mimo, że bez bramki. Ja tam nie oczekuję od nich grania jak Hiszpania i wygrywania wszystkiego, ale mając takich zawodników to jednak chciałbym, żeby grali o wiele lepiej niż to co prezentują teraz.

0

@Lanosss szkoda, że Skorupski się wykruszył ale coś zrobić, Grabara wcale jakiś złych baraży nie zagrał, z Albanią zagrał bym powiedział dobrze.

1

@FcPortoFan1999 dla mnie wina Tuska

0

@FcPortoFan1999 najgorsze jest to, że to są tak dziecinne błędy za które płacimy naprawdę wysoką cenę. Zraziłem się do nich po kwalifikacjach i samym Euro 2024, ale jakoś te baraże obejrzałem i serio im kibicowałem, szczególnie, że nasi w klubach prezentują naprawdę wysoką formę, więc dziwne, że takie głupie błędy im się trafiają.

1

Nie wiem jak Wy, ale ja wciąż mam piłkarskiego kaca po wczorajszym meczu, licząc tylko kadrę to ostatnio miałem takiego po kompromitacji w Rosji, a najbardziej mnie boli to, że my znowu sami sobie przegrywamy mecz. Utrudnialiśmy sobie mecze w przeszłości z Grecją, Słowacją, Senegalem i pewnie jeszcze jakieś by się wpadki znalazły. Trzy jakieś w ogóle absurdalne bramki, pierwszy gol to krycie na poziomie B klasy, drugiego nie widziałem, ale też coś odwalili podobno, trzeci to w ogóle porażka, beznadziejne wyprowadzenie piłki przez Batmana z Wolfsburga, a potem piłki nie potrafiliśmy nawet wybić w polu karnym, a to co zrobił ten lamus z Arsenalu z bodajże Wiśniewskim to żenada.

1

@AduŚ07 ja to się przyzwyczaiłem że podczas przerwy któryś z naszych musi się połamać.

0

Real Madryt to najlepszy klub na świecie i wcale sędziowie nie robią wałków pod nich.

9

@Cule1234 czyli mentalność Włochów nic się nie zmieniła, za 4 lata też pewnie nie pojadą.

2

@FcPortoFan1999 u mnie to zawsze Hiszpania na pierwszym, ewentualnie Argentyna z wiadomych powodów, ale bardziej ten pierwszy kraj lubię. Za Anglikami nie przepadam.

0

@severius mecz pożegnalny a za miesiąc zagrał mecz powitalny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?