1

W ramach solidarności z naszymi rozjebałem stolik z Ilei. Volvo jutro też na złom jedzie.

1

Jak słyszę te pierdolenie o dobrym meczu to mnie skręca. Wjebali nam 3 bramki po wylewach i naszym świetnym bronieniu. Dodatkowo ile oni kontuzji w składzie mieli.

7

Dać sobie wjebac 3 bramki tak daremnej Szwecji to jest wyczyn

0

Jazda z Ikeowcami

1

@DragonxNF ja tam z radiowek sobie zapisywałem na playlisty, z tego roku to chyba żadnej nie zapisalem, bo wszytkie są słabe.

2

@DragonxNF wczoraj wieczorem też właśnie z @Eklerek o tym pisaliśmy. Teraz to wrzucają byle jaki szrot, którego nie da się słuchać. Z ostatnich 4/5 lat to może z 5 piosenek bym określił mianem dobrych.

1

@Aequlibre ogląda ze mną xd

2

@DragonxNF jak 14stka to tylko te dwie:




3

@Safrani „ta flage”. Niby patrioci, a robią błędy jak dziecko w przedszkolu.

1

@JimMorrisonFCB ciekawie to wyglądało jak tańczyliście xd

Moja obecna ma 154 cm gdzieś i kiedyś jak chodziła na tańce towarzyskie to dostała gościa co miał lekko ponad 190 cm xD

2

Propozycja na dzisiaj: „I Love You” od irlandzkiej grupy Fontaines D.C.
Utwor pochodzi z albumu „Skinty Fia” z 2022 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

@JBgomeS możesz mi oddać

0

@pt9 ja 11 średnio pamiętam, bardziej tak 14stke i wzwyż, niemniej czuć w tych piosenkach ten klimat tych starych FIF.

2

@Eklerek kiedyś to potrafili w muzykę, teraz to chyba sami głusi ludzie tam pracują, bo nie chce mi się wierzyć, że po wysłuchaniu playlisty z 26 ktoś stwierdził, że to dobre jest.

Dla mnie chyba najlepszy numer ze wszystkich FIF to chyba to:




0

@RosjaninBut i dlaczego w horrorach się przyjęło że to kościotrupy są straszne, ja bym się bardziej bał gdybym zobaczył taki układ nerwowy.

2

@Eklerek soundtrack z 15 słucham sobie do dzisiaj, cudowne były to gierki.

Swoją drogą to niesamowite, że EA nawet w tych nowych edycjach potrafiło spieprzyć tak prostą rzecz jak ścieżka dźwiękowa.

0

@daniel32778 no tak, ale mi chodzi, że kiedyś to przychodzili tam piłkarze z wielkimi nazwiskami, ale wypaleni i wiekowi. Teraz przychodzą też piłkarze z większymi nazwiskami, ale tacy, którzy nadają się jeszcze na ten topowy poziom.

Odpowiadając na pytanie, raczej sobie poradził skoro rozegrał 4 sezony tam, z tego co pamiętam mial też chyba ofertę z Interu i Galaty.

0

@TR3YWAY takie akcje to zawsze przytrafiają się tylko milionerom

2

@Roobo @Luciano99 i jak, znalazłeś już kogoś?

0

@daniel32778 a w jakiej formie byli gdy przychodzili do MLS. Cała ta trójka to ledwo biegała, pograła 2/3 sezony i koniec kariery, też w jakim wieku byli wtedy. De Paul przyszedł z czołowego klubu w którym piłkarzem pierwszej XI, nawet teraz jest powoływany do kadry.

1

@FCB_dimiC MDMA

A tak serio to nie, więc poobserwuję co inni polecają.

0

@Ptasior ale dalej mniejsze niż Messi, Suarez, Alba czy Busquets. Zresztą ci piłkarze, których wymieniłeś to szli tam, gdy byli już na skraju kariery, taki Son to pewnie dalej grałby w Totkach, Messi też znalazł by miejsce w jakimś topowym klubie, de Paul pewnie to samo.

0

@PatrychoO nie no, teraz masz Messiego, Suareza, miałeś jeszcze Albę i Busquetsa. W innych klubach Reus, Llorisa, Zahe i jeszcze by się ktoś znalazł.

2

@Mow_mi_Douglas jest w pisowskim interesie*

2

@TR3YWAY albo piwko niech wypije

2

@Bolton nie oglądajcie dzieci meczow kadry, bo was zmiotą z planszy.

2

@majkiii dla mnie bardziej do Bayernu by HB pasował

https://zapodaj.net/plik-VskiqoqwMZ

2

@blakkudium ale gówno, stare było zdecydowanie lepsze.

3

@LAMC_10 brakuje pewnego symbolu

6

Ale z tym Hugo bossem to dajcie spokój

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?