1

@DragonxNF może w przyszłości, bo na razie mam listę książek na najbliższy rok XD

1

@DragonxNF długie rozdziały to jest to co mnie bardzo zniechęca :/

1

Hahahahahaha XD

300 zl za gre i jeszcze reklamy bedzie trzeba oglądać. Niby na tych wirtualnych bandach będą się wyświetlać albo jakieś turnieje z nazwą sponsora, ale jednak to żenada. I to jest jedna z pierwszych wiadomości dotyczący FC27.

https://www.ppe.pl/news/414522/reklamy-w-ea-sports-fc-i-innych-hitach-staja-sie-faktem-ea-chce-zarabiac-jeszcze-wiecej.html

1

@Encore dobra to była ekipa szkoda jedynie, że realu nie ograli w finale

1

@VamoSBarca88 ja w kurtce na zewnątrz muszę wychodzić

2

@turhiay chyba znowu oko chce mieć podbite

1

@DragonxNF a Ty nie chciałbyś porozjeżdżać ludzi w rytm Bogurodzicy? :D

1

@DragonxNF Radio Maryja mogliby dać, a nie.

15

Moje Top 5 najbardziej chamskich, podłych, śmierdzących, obrzydliwych, ohydnych klubów na tę pogodę:
1. real madryt
2. legia warszawa
3. real madryt
4. espanyol
5. real madryt

2

@Safrani wydał na alkohol, wódę i panie, a resztę jakoś bezmyślnie roztrwonił.

1

@martusiaaaa na luziku na spontanie XD

12

Moje Top 5 napojów na tę pogodę:
- schłodzone Tyskie
- schłodzony żywiec
- schłodzone kuflowe mocne
- schłodzony żubr
- schłodzony kasztelan

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@gumaz wtedy Krzysiu to się polityką nie interesował

3

@John_Doe gdyby babcia miała wąsy to byłaby dziadkiem

1

@kundee jak jest to polecam gierkę bardzo mocno

1

@kundee na PlayStation grasz? Jak tak to polecam spider man 1 i 2.

1

@DragonxNF widzę, że King nawet się znalazł :)

„Szczelina” i „droga” też mam w planach przeczytać. To sporo książek potrafisz przeczytać na miesiąc. Moje tempo to jak brzydka pogoda jest to tak z jedną na 2 tygodnie, a jak ładniejsza to jedna na miesiąc. Tylko to takie książki po 600-800 stron gdzieś.

1

@DragonxNF a jakie czytałeś? Mnie też nie straszą książkowe horrory, ale lubię to napięcie w nich.

1

@Kidd O! Ja właśnie szukałem jakiś polskich horrorów/fantasy, więc obczaję ktoras z tych książek :)

1

@DragonxNF „Diabelstwo” czytałem i nie podobało mi się, aż dziwne, bo pisane kingowskim stylem, a samego Kinga uwielbiam. Teraz czytam „Lśnienie” i fajne chociaż wolno się rozkręca, dopiero mniej więcej w połowie coś ciekawego zaczyna się dziać.

1

@draxidox najbardziej to mnie śmieszą ci co machają, co oni sobie myślą? Że maszynista od tak zatrzyma pociąg?

1

@Cule1234 Aż tak się wkurzył? XD
Przecież chłop ma dopiero 30 lat

2

@Bolton oj chyba nie dali sobie rady :/

0

@Rifek bo Tusk wszytkie komary z Niemiec przerzucił do Polski, żeby uprzykrzać życie Polakom.

1

@DiSBlaDE dlatego Pana Komara szanuje, nie kłuje, nie ma z nim problemów, w przeciwieństwie do bab, z nimi zawsze jest problem.

1

@gumaz Tusk nauczał lekarzy jak być jak dr Mengele.

0

@AmigoBlancos brakuje go bardzo :(

3

Jeśli jakiś komar mnie ugryzie to od razu zdechnie z powodu promili :D

Takze smacznego panie komarowe.

0

@joloskyy w kasynie internetowym, tylko czarnych nie obstawiaj na ruletce. Podziękujesz mi po pierwszym wygranym milionie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?