Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DragonxNF może w przyszłości, bo na razie mam listę książek na najbliższy rok XD
1
@DragonxNF długie rozdziały to jest to co mnie bardzo zniechęca :/
1
Hahahahahaha XD
300 zl za gre i jeszcze reklamy bedzie trzeba oglądać. Niby na tych wirtualnych bandach będą się wyświetlać albo jakieś turnieje z nazwą sponsora, ale jednak to żenada. I to jest jedna z pierwszych wiadomości dotyczący FC27.
https://www.ppe.pl/news/414522/reklamy-w-ea-sports-fc-i-innych-hitach-staja-sie-faktem-ea-chce-zarabiac-jeszcze-wiecej.html
1
@Encore dobra to była ekipa szkoda jedynie, że realu nie ograli w finale
1
@VamoSBarca88 ja w kurtce na zewnątrz muszę wychodzić
2
@turhiay chyba znowu oko chce mieć podbite
1
@DragonxNF a Ty nie chciałbyś porozjeżdżać ludzi w rytm Bogurodzicy? :D
1
@DragonxNF Radio Maryja mogliby dać, a nie.
15
Moje Top 5 najbardziej chamskich, podłych, śmierdzących, obrzydliwych, ohydnych klubów na tę pogodę:
1. real madryt
2. legia warszawa
3. real madryt
4. espanyol
5. real madryt
2
@Safrani wydał na alkohol, wódę i panie, a resztę jakoś bezmyślnie roztrwonił.
1
@martusiaaaa na luziku na spontanie XD
12
Moje Top 5 napojów na tę pogodę:
- schłodzone Tyskie
- schłodzony żywiec
- schłodzone kuflowe mocne
- schłodzony żubr
- schłodzony kasztelan
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@gumaz wtedy Krzysiu to się polityką nie interesował
3
@John_Doe gdyby babcia miała wąsy to byłaby dziadkiem
1
@kundee jak jest to polecam gierkę bardzo mocno
1
@kundee na PlayStation grasz? Jak tak to polecam spider man 1 i 2.
1
@DragonxNF widzę, że King nawet się znalazł :)
„Szczelina” i „droga” też mam w planach przeczytać. To sporo książek potrafisz przeczytać na miesiąc. Moje tempo to jak brzydka pogoda jest to tak z jedną na 2 tygodnie, a jak ładniejsza to jedna na miesiąc. Tylko to takie książki po 600-800 stron gdzieś.
1
@DragonxNF a jakie czytałeś? Mnie też nie straszą książkowe horrory, ale lubię to napięcie w nich.
1
@Kidd O! Ja właśnie szukałem jakiś polskich horrorów/fantasy, więc obczaję ktoras z tych książek :)
1
@DragonxNF „Diabelstwo” czytałem i nie podobało mi się, aż dziwne, bo pisane kingowskim stylem, a samego Kinga uwielbiam. Teraz czytam „Lśnienie” i fajne chociaż wolno się rozkręca, dopiero mniej więcej w połowie coś ciekawego zaczyna się dziać.
1
@draxidox najbardziej to mnie śmieszą ci co machają, co oni sobie myślą? Że maszynista od tak zatrzyma pociąg?
1
@Cule1234 Aż tak się wkurzył? XD
Przecież chłop ma dopiero 30 lat
2
@Bolton oj chyba nie dali sobie rady :/
0
@Rifek bo Tusk wszytkie komary z Niemiec przerzucił do Polski, żeby uprzykrzać życie Polakom.
1
@DiSBlaDE dlatego Pana Komara szanuje, nie kłuje, nie ma z nim problemów, w przeciwieństwie do bab, z nimi zawsze jest problem.
1
@gumaz Tusk nauczał lekarzy jak być jak dr Mengele.
0
@AmigoBlancos brakuje go bardzo :(
3
Jeśli jakiś komar mnie ugryzie to od razu zdechnie z powodu promili :D
Takze smacznego panie komarowe.
0
@joloskyy w kasynie internetowym, tylko czarnych nie obstawiaj na ruletce. Podziękujesz mi po pierwszym wygranym milionie.