1

@Safrani się śmiej, a już na instagramie widziałem komentarz, że niemiecki trener to i niemieckie koszulki muszą być.

4

Wszyscy w tej lidze typerów typowali po 4:0, 5:0, ktoś nawet dał 9:0, a tu taki ch*j XD

2

Z jednej strony lepiej go sprzedać, a z drugiej strony to lepiej go sprzedać.

2

@Lucerfi też na nich kiedyś głosowałem, więc wydaje mi się, że dość dobrze to środowisko znam.

2

Zieloni Przyladkowie do ataku!

7

@Lucerfi nie mówiąc nic o rozwijaniu państwa przy jednoczesnym obniżaniu podatków. Tego to nigdy się od konfederatów nie dowiedziałem jak chcą to zrobić.

0

Simon w bramce XD

4

@Lucerfi taka konfederacja ciekawe jak by sobie poradziła, bo w opozycji to sobie mogą zmieniać zdania co chwilę i krytykować wszystko, ale jak przyjdzie co do czego to zobaczymy ile osób tam jest dla dobra obywateli.

7

@Roobo Konfa nie lepsza tylko, że oni nie mieli okazji dorwać się jeszcze do koryta, ale dla niektórych tutaj to byłby niesamowity szok, gdyby się okazało, że konfederacja zbytnio się nie różni od PIS-PO, ani nie są wybawicielami Polski.

https://zapodaj.net/plik-lP5mMnpoNb

11

@xvcWinterSoldier Obstawiam, że wyborcy PL2050 i lewicy się przerzucili na KO

21

@Roobo chroń nas Boże od konfederacji

0

@MesQueUnClub_87 a za co go nie lubisz? Mi się w miarę obiektywny wydaje i sporo wiedzy ma na temat piłki.

0

@Dari0G wychowywanie w nienawiści do madryciokow to obowiązek każdego szanującego się Barceloniarza.

0

@Pawel13sz on skończył już karierę?

0

@FcPortoFan1999 oj tak i jakieś dobre występy w LM

1

@FcPortoFan1999 wszystkiego najlepszego i kolejnego mistrzostwa Porto!

5

Są tutaj jacyś fani OZ? Propozycja na dzisiaj pochodzi z roku 1983 roku z debiutanckiego albumu o nazwie „Oddział zamknięty”.



@Safrani @Pedri16Future @misterio @barteq

2

Jakoś innej reakcji się nie spodziewałem od niego. Typowy dzban schrödingera.

https://www.donald.pl/artykuly/SpYg9aoC/stanowski-ostro-wyjasnia-ze-z-ta-urzedniczka-to-byla-metafora-taka

5

Oby wygrał football, a nie jakiś soccer.

1

@tribo weź tak nie mów nawet

5

Co jak co ale stadion dowalony.

0

@Zoker uwolnić Barabasza!

2

Dawno nic od naszych włoskich kolegów nie było, więc proszę:



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@Vegeta88 to ja się Ciebie powinienem zapytać czy przeczytałeś. Gość dostał karę za odpalenie racy pomimo zakazu, dostał karę, a teraz płacze, że to wina Tuska i rządu. Czy jaki niby kontekst szerszy jest i co tutaj jest wyrwane z kontekstu? Takie transparent pojawiają się byle kiedy na protestach i jakoś nikt karany nie jest za to o ile nie są to jakieś wyzwiska czy inne groźby. I średnio trochę mnie interesuje co kto tutaj sobie o mnie myśli. I niby w których dyskusjach nie podaje argumentów co?

Mentzen przed głosowaniem podkreślał, że w przeszłości „wielokrotnie” odpalał race i zamieszczał fotografie w internecie, ale „nigdy nikt z tym nie miał problemu. Tym razem - dodał - stał jednak na tle baneru „Polska dziś się upomina, zwrócić Tuska do Berlina”. - I w tym jest cały problem. Chcecie ukarać posła opozycji za wyrażanie swojej opinii na temat rządu. Czasy się zmieniły, Tusk się nie zmienił - podkreślił Mentzen. Dodał, że może zapłacić mandat w wysokości 500 zł, ale chodzi tu o zasadę, że „nie można karać opozycji za krytykę rządu”.

Skoro ja walę głupoty to jak nazwać to?:

Odpalając racę nie zrobiłem nikomu krzywdy, nie stworzyłem dla nikogo żadnego zagrożenia, nic się nie wydarzyło. (...) Z tego powodu składamy projekt ustawy, mającej legalizować użycie rac na tego rodzaju wydarzeniach i to jest właśnie powód, dla którego nie zrzekłem się immunitetu. Nie zrzekłem się dlatego, żeby nagłośnić problem absurdalnego karania za używanie rac na imprezach masowych - powiedział poseł.


0

@Vegeta88 to niby jaki jest szerszy kontekst i kto niby się splakal tutaj? Wiadomo, że jak się coś napisze złego na sławcie to kuce przylecą bronić swojego bożka.

1

@Faro kreatywne i beznadziejne jednocześnie

0

@BorzyKrzys cały rok by tak mogło być

0

@Vegeta88 wyjęte z kontekstu - klasyka

0

@Vegeta88 bo wcale wydźwięk nie był taki, że rząd z Tuskiem na czele chce go ukarać, bo ten się wyraził negatywnie o nich.

4

Odpalanie racy: jest zabronione przez policję

Sławuś: odpala race

Policja: będzie mandat w takim razie

Sławuś: uga buga zły Tusk.

Aha

https://www.rp.pl/prawo-karne/art44607391-slawomir-mentzen-nie-odpowie-karnie-za-race-na-marszu-niepodleglosci-sejm-sie-nie-zgodzil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?