3

Komentarz usunięty

0

@LAMC_10 niech gruby odpala streama i wpłacamy

1

@TR3YWAY bic się nie umiem to trzeba sobie jakoś radzić, a ostatnio miałem taką sytuację, że ręka na gazie już była XD

1

@TR3YWAY ja jak idę na Kraków to też gaz ze soba biorę xd

0

@FcPortoFan1999 eliminacje do LKE wtedy grali za wygranie pucharu.

3

@Bolton a co dopiero jak ma tak samo na imię jak twoja mama.

2

@FcPortoFan1999 Takie rarytasy tylko za wygranie Fortuna 1 Liga.

1

@MessiForeverTheBest takiego świętowania to nie było nawet jak wygrali PP w 2024 r.

2

@cchesterr43 @draxidox chora kobieta mająca dziecko to niepodważalna przepustka do łamania prawa

4

@draxidox ja mam Wielkanoc i mnie tu nie wk*rwiaj XD

7

@semafor my już jesteśmy 2:1

0

@Derpowsky Dimarco się jeszcze imo jakoś broni, bo mvp sezonu serie A.

1

@KrychaFCB dlaczego George Floyd nie może zjeść hamburgera?

0

@chavez tak jak kolega wyżej napisał, jeśli jest to 11-stka z meczów transmitowanych w eleven to ten wybór jeszcze sens.

0

@Derpowsky ale PSG transmitują, a brak jakiegokolwiek piłkarza stamtąd to żart.

3

@DragonxNF brak kogokolwiek z PSG i Arsenalu, Vinicius, który kopał się ponad połowę sezonu po czole, Vuskovic z Hamburgera to juz w ogóle hit.

6

@MessiForeverTheBest Yamal to w siatkówkę gra?

4

@gumaz Bakiewicz to zaraz odpali zbiórkę na potrzebny mu sprzęt, a potem znowu magicznie zniknie.

2

Ale frajerstwo Milanu.

1

@mordini123 a gdyby Sportong wygrał to z kim by polskie kluby grały?

3

Propozycja na dzisiaj: „Planet Caravan” od Black Sabbath. Piosenka znalazła się na albumie „Paranoid” z 1970 roku. Lubicie ten numer?



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

1

@TaughtMule w sumie cała taka wyjazdowka w te barwy Katalonii byłaby fajna.

0

@Criss18Barca bardzo fajna

1

@qbsonFCBarca cudowna to jest piosenka.

1

@MessiForeverTheBest niestety za brzydkie słowa tutaj idzie się do więzienia na tydzień.

1

@Kgorecki2500 no i elegancko

3

Czytam sobie dyskusję o artystach w gorących i mam takie pytanie, mogę nazwać siebie artystą jeśli namalowałem koledze w zeszycie susiaka? To nie byle jaki susiak tylko taki dorodny na całą stronę, oczywiście o detalach takich jak owłosienie nie zapomniałem. Tak patrzę na to arcydzieło i sobie myślę, że takiego malowidła to Van Gogh by się nie powstydził.

0

@paweldunajecfcb Fender cd60. Mam i polecam.

2

Pep odchodzi, bo usłyszał, że w Arce Gdynia szukają nowego trenera.

0

@maroon wojska sojusznika to inna sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?