Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
0
@LAMC_10 niech gruby odpala streama i wpłacamy
1
@TR3YWAY bic się nie umiem to trzeba sobie jakoś radzić, a ostatnio miałem taką sytuację, że ręka na gazie już była XD
1
@TR3YWAY ja jak idę na Kraków to też gaz ze soba biorę xd
0
@FcPortoFan1999 eliminacje do LKE wtedy grali za wygranie pucharu.
3
@Bolton a co dopiero jak ma tak samo na imię jak twoja mama.
2
@FcPortoFan1999 Takie rarytasy tylko za wygranie Fortuna 1 Liga.
1
@MessiForeverTheBest takiego świętowania to nie było nawet jak wygrali PP w 2024 r.
2
@cchesterr43 @draxidox chora kobieta mająca dziecko to niepodważalna przepustka do łamania prawa
4
@draxidox ja mam Wielkanoc i mnie tu nie wk*rwiaj XD
7
@semafor my już jesteśmy 2:1
0
@Derpowsky Dimarco się jeszcze imo jakoś broni, bo mvp sezonu serie A.
1
@KrychaFCB dlaczego George Floyd nie może zjeść hamburgera?
0
@chavez tak jak kolega wyżej napisał, jeśli jest to 11-stka z meczów transmitowanych w eleven to ten wybór jeszcze sens.
0
@Derpowsky ale PSG transmitują, a brak jakiegokolwiek piłkarza stamtąd to żart.
3
@DragonxNF brak kogokolwiek z PSG i Arsenalu, Vinicius, który kopał się ponad połowę sezonu po czole, Vuskovic z Hamburgera to juz w ogóle hit.
6
@MessiForeverTheBest Yamal to w siatkówkę gra?
4
@gumaz Bakiewicz to zaraz odpali zbiórkę na potrzebny mu sprzęt, a potem znowu magicznie zniknie.
2
Ale frajerstwo Milanu.
1
@mordini123 a gdyby Sportong wygrał to z kim by polskie kluby grały?
3
Propozycja na dzisiaj: „Planet Caravan” od Black Sabbath. Piosenka znalazła się na albumie „Paranoid” z 1970 roku. Lubicie ten numer?
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@TaughtMule w sumie cała taka wyjazdowka w te barwy Katalonii byłaby fajna.
0
@Criss18Barca bardzo fajna
1
@qbsonFCBarca cudowna to jest piosenka.
1
@MessiForeverTheBest niestety za brzydkie słowa tutaj idzie się do więzienia na tydzień.
1
@Kgorecki2500 no i elegancko
3
Czytam sobie dyskusję o artystach w gorących i mam takie pytanie, mogę nazwać siebie artystą jeśli namalowałem koledze w zeszycie susiaka? To nie byle jaki susiak tylko taki dorodny na całą stronę, oczywiście o detalach takich jak owłosienie nie zapomniałem. Tak patrzę na to arcydzieło i sobie myślę, że takiego malowidła to Van Gogh by się nie powstydził.
0
@paweldunajecfcb Fender cd60. Mam i polecam.
2
Pep odchodzi, bo usłyszał, że w Arce Gdynia szukają nowego trenera.
0
@maroon wojska sojusznika to inna sprawa