2

@turhiay jemu dawanie kartek niedobre jest, bo to rasistowskie wtedy będzie

5

Zajebał jak Biedroń matce.

0

@BezglutenowyPedri oni to są co najwyżej pośmiewiskiem

1

Już się zaczyna przekręcanie nas

1

Męczennik kapitanem xdddddddd

0

Rozkład jazdy znany

2

Jaka szkoda, że Espanyol miał taki dobry początek sezonu.

4

@Giwera cała ta liga jest absurdalna

3

Blues z rana jak śmietana, dawno nie było nic w tym gatunku, więc proszę bardzo: „Midnight Blues” od Snowy’ego. Może już jest kilka godzin po północy, ale i tak o tej porze fajnie to posłuchać.



@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq

5

@LAMC_10 Władek to ładnie obsrany jest, że na te paradę jakiś nieproszony dron przyleci

1

@John_Doe tak, nic nie robię tylko myślę o tym jak Ciebie zaczepić.

26

@John_Doe no tak, Ty to byś wolał, żeby u pomarańczowego kredyt zaciągnęli, wtedy byłbyś przeszczęśliwy.

5

@John_Doe o jest i wielki katolik z la bamby, który nie ma skrupułów rzucać kłamstwami, gdy mu coś pasuje do światopoglądu.

2

@kubix05 ja idę to po nuty jakieś, dosyć szeroki wybór mają.

2

Propozycja na dzisiaj: „Who Will Fix Me Now” Slow Degrade. Pochodzi z albumu „Who Will Fix Me Now” wydanym w czerwcu 2024 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

6

Z ostatniej chwili!

Bojówki pod przywódctwem dyktatora Mbappeliniego przeprowadziły zamach stanu, na razie wiadomo o jednej rannej osobie (dostała lepca i leży w szpitalu). Mówi się o tym, że Fiorentino Perez zabarykadował się w swoim gabinecie po tym, gdy Mbappelini ogłosił się najwyższym przywódcom, kapitanem i prezesem Realu Madryt. Więcej informacji już wkrótce.

3

@norbi77 Mbazelski

2

@Marusek Druga solówka to takie cudo, moja ulubiona

4

Lekko ponad 63 dni do nowego albumu The Rolling Stones „Foreign Tongues”.

A przy okazji propozycja na dzisiaj: „Some Girls” pochodzi z albumu o tej samej nazwie, a premierę miał w 1978 roku, promują go takie hity jak „Miss You” czy „Beast Of Burden”.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

3

Nie wierzę, że Cwelandez Cwelandez będzie znowu sędziował el classico. Jak dobrze, że mamy sporo przewagę, bo gdyby to był mecz na wagę mistrzostwa to chłop by robił wszytko, żeby rządowi wygrali.

0

@Luciano99 czyżbyś nie wierzył w maszynę señor Artrety

0

@gumaz na pole? O j*pierdole!

4

Propozycja na dzisiaj pochodzi z nowego albumu Foo Fighters „Your Favorite Toy”, który swoją premierę na Spotify miał 24 kwietnia tego roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@pluszek a jakim on niby artysta jest xd

1

@Bolton i zajebiście

1

@PawkoFCB te ich mecze z Realem w LM to w ogóle jakiś cyrk jest. Rok temu też po karnych odpadli, w 2015 bodajże to też Real ledwo przepchnął.

1

@jacobFCB a gdzie takie rarytasy można kupić?

12

Wypisujesz się z walki o mistrza już w styczniu

Przegrywasz finał PK z pogrążonym w kryzysie Sociedad

Oszczędzasz siły na ligę mistrzów i dostajesz na dziurę od Artrety

Trzeba Simeone oddać to, że uczynił z Atletico wielką drużynę, ale jednak gość od 5 lat nie wygrał nic. Jeszcze lata powiedzmy 2014-2021 się bronią, ale teraz? Wydawane setki milionów ojro, lokalny rywal pogrążony w kryzysie, więc na krajowym podwórku zostaje tylko Barca, a i tak chłop nie potrafi nic ugrać. Podziwiam to Atletico, że mają jeszcze nerwy do niego.

2

@jacobFCB ja to najbardziej jakieś jasne lubię, chociaż ciemne też całkiem dobre sa. Szczęście mam, bo z 15 minut rowerem ode mnie jest świetne piwo rzemieślnicze, prosto z klasztoru :D

2

@jacobFCB prawdziwy smakosz widzę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?