Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon pewnie na stadionie Wisły
8
Kraków w ekstraklasie to teraz normalnie jak Londyn w Premier League.
0
@MagFCB argument na co, że Polska nie będzie druga Francja? Chcesz to masz: Polska nie była krajem kolonialnym jak Francja. UK, Niemcy czy Francja są o wiele bardziej rozwinięte, więc ludzie prędzej tam wyemigrują niż do nas, Francja ma bardziej rozbudowaną pomoc socjalną dla migrantów niż Polska, dodatkowo Francja przyjmowała tych ludzi w czasach, gdy nikt za bardzo nie wiedział czym to się może skończyć, teraz każdy wie jak kończy się sprowadzanie każdego. Dodatkowo zaostrzane były ostatnio przepisy migracyjne, przeciwstawianie się nawet Tuska w sprawie paktu migracyjnego. Tak Francja od dekad sprowadzała migrantów, do Polski dopiero teraz zaczęli zjeżdżać ludzie i możemy przez to się uczyć od zachodu jakich błędów nie popełniać. Przeczytać sobie jeszcze mój komentarz wyżej, bo nie chce mi się go przepisywać.
1
@Dari0G tylko, że problem Polski polega na tym, że kto tutaj będzie pracował za powiedzmy 20 lat? Polaków coraz mniej się rodzi, więc trzeba jakoś tę dziurę załatać. Powiem tak, bo może trochę wcześniej źle się określiłem, jestem za kontrolowana migracja, a najlepiej z krajów kulturowo nam podobnych, jakaś Ukraina czy coś w tym stylu, nie z Afryki. Tylko, że w Polsce to nie dają takiego socjalu jak w Niemczech, dlatego ich tyle tam się przeprowadziło, do tych najbardziej rozwiniętych krajów to wiadomo, że ludzie będą chcieli migrować.
0
@Dari0G i jak te dwa komentarze się łączą? Sama masz u góry nawet komentarz innego użytkownika, że „wystarczy jeszcze rok poczekać”. Do tego się to odnosiło, że co chwilę są takie komentarze w stylu „zaraz się zacznie”, „poczekajcie, po nasteonych wyborach się zacznie” i tak niezmiennie od ponad 10 lat. Polska to w ogóle inny przypadek niż Francja i straszenie czymś takim jest w ogóle śmieszne. Oni zaczynali przyjmować uchodźców w dawno temu i nikt wtedy nie wiedział jak to się może skończyć, my teraz już wiemy. Kolonializm zrobił swoje, wpuszczanie każdego kogo popadnie. Polska w ostatnich latach jeszcze mocniej zaostrzyła część przepisów migracyjnych, więc chyba to oznacza, że nikt nie chce tutaj skończyć jak Francja prawda?
0
@MagFCB i na podstawie jednego komentarza wywnioskowałeś, że jestem ignorantem xd
Widzę, że ładnie wybujałe ego o sobie masz, wszyscy zacofani, ignoranci, ciemnogród tylko ty najbardziej oświecony, najmądrzejszy i w ogóle the best.
0
@Dari0G no fajnie, tylko gdzie ja napisałem, że chce ich tutaj wpuszczać? Nigdy o polityce ze mną nie dyskutowałaś, ale już od razu wiesz co myślę i co wybieram, szczególnie, że tematu polityki migracyjnej tutaj raczej nie komentuje.
0
@MagFCB haha, Ty to w ogóle dobra jesteś, gdzie ja napisałem Ci, że wpuszczałbym ich? Bo wmawiasz mi słowa, których nie powiedziałem. Co roku wasze prawicowe partie straszą uchodźcami, a to w Polsce za ich rządów zaczął się największy przypływ, nie mówiąc o tych nawet kilkuset wizach, ktore nielegalnie rozdawali. Pokaż mi tutaj osobę, która mówiła, że chce sprowadzać tutaj sporo migrantów, bo jak nieraz czytałem komentarze to nawet osoby o lewicowych poglądach chcą zaostrzenia polityki migracyjnej. Więc jeszcze raz zapytam, gdzie ja napisałem, że chce ich wpuszczać? Zresztą wyzywanie od „ciemnogrodu” w innym komentarzu i próba przypisania mnie do tej grupy pokazuje, że dyskusja z Tobą jest bez sensu.
2
@Dari0G @Xaviball wy to będziecie co wybory straszyć tym samym? XD
Od 2015 słyszę, że zaraz to będziemy mieć tutaj drugi Paryż.
3
@Barcaa12 wciąż to lepsze niż Arsenal
1
Eze jak Zaza kiedys
6
Xavi-taka przy grze Arsenalu to piękny futbol dla oka.
6
Szkoda, że obydwie drużyny nie mogą tego przegrać xD
0
@Starrk aż mi się afera z Ishakiem sprzed roku przypomniała
3
@Votrox7 puta Real y puta Atletico
1
@Zoker wygrana ligi raz na 10 lat, faktycznie sukces. W lidze mistrzów to też osiągnęli pierwszy półfinał od kilku lat.
2
@Zoker oni to nie potrafią zagrać jednego bardzo dobrego sezonu na jednym froncie, a co dopiero na trzech.
1
@Derpowsky a to nawet nie wiedziałem xd
2
@Jakchcesz + truskawki
4
@Jakchcesz ten to już całkiem odleciał
2
@majkiii nie dość, że zajebisty artysta to jeszcze kibic Barcy :)
5
Media: FC Barcelona zainteresowana Michałem Pazdanem.
Według katalońskich mediów klub jest bliski pozyskania polskiego stoper. Po dobrych występach na Euro 2016 Pazdan budzi spore zainteresowanie, pojawiły się także podobno oferty z klubów z Bundesligi i Serie A. Sam Michał jest podobno bardzo chętny na przenosiny do FC Barcelony. Źródło: Z Piątnicy, no bo skąd.
5
@Karol145 dla mnie większym nierobem to jest taki Berkowicz co całe czasy siedzi w sejmie, nic pożytecznego nie robi, a kasę pobiera.
4
Gordon, Silva, Alvarez i Bastoni. Już się nie mogę doczekać sierpnia i kreatywnej księgowości szwagrów, żeby ich zarejestrować XD
2
@ProMILs zapomniałeś o Kiwiorze za 30 mln, Rashfordzie także za 30 i o wykupieniu Cancelo.
32
Widzę, że sporo osób tutaj jest zadowolonych z transferu kucharza. Też byłem zadowolony dopóki nie uświadomiłem sobie, że real madryt ma 15 lig mistrzów. Teraz nie widzę już sensu w tym transferze, a także w swoim dalszym życiu.
0
@FcPortoFan1999 czemu odchodzi?
0
@Faro a jego uj obchodzi co chce LR
3
Jeśli nasz niemiecki wódz Herr Hans-Dieter Flick chce Gordona Ramseya to trzeba mu go ściągnąć. W tamtym sezonie w kluczowym momencie zabrakło nam zastępcy Raphy, poza tym piękny Anglik w Newcastle często też grywał jako napastnik.
2
@EzioAuditoreDF dzień dobry panie Tusk