Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 o kurde, UFO chyba uciekło ze strefy 51
1
@Kozinho. Ja to bardziej bym obstawiał, że on zagra w tej drugiej lidze niż odejdzie stamtąd.
0
@tbas dla mnie największym nieporozumieniem i debilnym transferem był ten Griezmann, cieszyłem się, że przyszedł, bo go mega lubię, ale jednak był to błąd. Dembele był swego czasu największym talentem świata, Coutinho to miał wszystko, żeby pasować do Barcy.
3
Komentarz usunięty
0
@LAMC_10 niech gruby odpala streama i wpłacamy
1
@TR3YWAY bic się nie umiem to trzeba sobie jakoś radzić, a ostatnio miałem taką sytuację, że ręka na gazie już była XD
1
@TR3YWAY ja jak idę na Kraków to też gaz ze soba biorę xd
0
@FcPortoFan1999 eliminacje do LKE wtedy grali za wygranie pucharu.
3
@Bolton a co dopiero jak ma tak samo na imię jak twoja mama.
2
@FcPortoFan1999 Takie rarytasy tylko za wygranie Fortuna 1 Liga.
1
@MessiForeverTheBest takiego świętowania to nie było nawet jak wygrali PP w 2024 r.
2
@cchesterr43 @draxidox chora kobieta mająca dziecko to niepodważalna przepustka do łamania prawa
4
@draxidox ja mam Wielkanoc i mnie tu nie wk*rwiaj XD
7
@semafor my już jesteśmy 2:1
0
@Derpowsky Dimarco się jeszcze imo jakoś broni, bo mvp sezonu serie A.
1
@KrychaFCB dlaczego George Floyd nie może zjeść hamburgera?
0
@chavez tak jak kolega wyżej napisał, jeśli jest to 11-stka z meczów transmitowanych w eleven to ten wybór jeszcze sens.
0
@Derpowsky ale PSG transmitują, a brak jakiegokolwiek piłkarza stamtąd to żart.
3
@DragonxNF brak kogokolwiek z PSG i Arsenalu, Vinicius, który kopał się ponad połowę sezonu po czole, Vuskovic z Hamburgera to juz w ogóle hit.
6
@MessiForeverTheBest Yamal to w siatkówkę gra?
4
@gumaz Bakiewicz to zaraz odpali zbiórkę na potrzebny mu sprzęt, a potem znowu magicznie zniknie.
2
Ale frajerstwo Milanu.
1
@mordini123 a gdyby Sportong wygrał to z kim by polskie kluby grały?
3
Propozycja na dzisiaj: „Planet Caravan” od Black Sabbath. Piosenka znalazła się na albumie „Paranoid” z 1970 roku. Lubicie ten numer?
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
1
@TaughtMule w sumie cała taka wyjazdowka w te barwy Katalonii byłaby fajna.
0
@Criss18Barca bardzo fajna
1
@qbsonFCBarca cudowna to jest piosenka.
1
@MessiForeverTheBest niestety za brzydkie słowa tutaj idzie się do więzienia na tydzień.
1
@Kgorecki2500 no i elegancko
3
Czytam sobie dyskusję o artystach w gorących i mam takie pytanie, mogę nazwać siebie artystą jeśli namalowałem koledze w zeszycie susiaka? To nie byle jaki susiak tylko taki dorodny na całą stronę, oczywiście o detalach takich jak owłosienie nie zapomniałem. Tak patrzę na to arcydzieło i sobie myślę, że takiego malowidła to Van Gogh by się nie powstydził.