Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Rashford, Ferran, Ronny
Ależ trio, MSN to się chowa przy tym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gall przecież ile osób tutaj pisało, że czemu tak rzadko gra i powinien częściej wchodzić
1
@Jakchcesz Fort w tamtym sezonie xd
0
@Aragorn33 two retards fighting
Przynajmniej cel szczytny
0
@mekston Top 3 w tej lidze jest tak zabetonowane, że nieważne w jakiej formie jest Barca, Real czy Atletico i tak tam skończą. Wyjątek w tym sezonie to ten Villareal, ale co to z różnica w sumie być na miejscu 3 czy 4.
0
@Laminedependencia jeszcze by nie spadli i dopiero by było
1
Oby Getafe nie dostało się czasem do pucharów.
1
@Aragorn33 nie stracą, ale zabawne jest to, że oni to taktują ligę jak jakieś mecze towarzyskie, a i tak zakwalifikują się do LM.
3
@michaleu i będą pewnie jeszcze niżej, bo mecz więcej mają od drużyn za nimi
3
@Luciano99 ja to w ogóle nwm czemu on wyleciał, przyznam, że widziałem w tym sezonie tylko jeden mecz Chelsea i to z nami i tam wyglądali na poukładaną ekipę, zresztą za jego kadencji w tym sezonie kręcili sie bodajże w okolicy 4 miejsca. Teraz są na siódmym, ale tylko dlatego, że reszta drużyn za nimi ma mecz w tył, więc pewnie jeszcze niżej spadną.
10
Świetne to Chelsea, zlepek patalachow za Bóg wie ile miliardów ojro, a w ostatnich 7 meczach gole strzelali tylko w jednym meczu i to w FA Cup z 3-ligowcem będącym w strefie spadkowej. Pozostałe 6 meczów na zero z przodu.
1
@macio_944 potwierdzam, zaszczepiłem się na srovid i mi drugi pindol urósł.
4
Myślę, że dzień Ziemi to dobry moment, żeby wszystkich uświadomić, że tak naprawdę nasza planeta jest płaska.
8
Leicester spada z ligi. W 10 lat od mistrza Premier League do 3. ligi.
1
@DragonxNF bardzo proszę mnie pod takim syfem nie oznaczać xd
Niestety tego już nie odsłysze.
2
Propozycja na dzisiaj: „Moje Kilimandżaro” od Lady Pank. Utwór pochodzi z debiutanckiego albumu o tej samej nazwie co zespół, wydany 20 czerwca 1983 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
2
Ufff… a już myślałem po tytule, że Taylor Swift.
0
@daniel32778 @Chimera z 2025*
2
@Walker świetny utwór
0
@Filipem mi się bardziej podobała jego bramka z el classico z superpucharu 2015
0
@Konradowskyy swoją drogą to zajebiste brody mają xd
6
Propozycja na dzisiaj: „La Grange” od ZZ Top. Utwór znalazł się na albumie „Tres Hombress” z 1973 roku.
@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq
1
@michal26 Jak West Ham wygra to raczej zleca, szczególnie patrząc na to jaki terminarz mają
0
@Chimera dla mnie tak jak jest teraz jest dobrze.
1
@maroon bo to debilny pomysł, stąd ta krytyka. Dalej będą rysowane linie na milimetry i analiza czy jest na spalonym czy nie, to po pierwsze, po drugie obrońcy by się głębiej ustawiali, takie zespoły wysoko grającą linią obrony jak Barca to w ogóle byłyby w dupie.
3
@Kgorecki2500 Benedykt szesnasty, ale i tak przed Widzewem
27
@kanver_ japierd*le, przepisy ze spalonym są obecnie najlepsze, bo nie ma pola do interpretacji, są zero-jedynkowe, a ci zamiast zająć się zasadami kiedy jest ręka w polu karnym, a kiedy nie, będą zmieniać dobrze działające zasady.
2
@Vegeta88 zawsze i wszędzie karny podyktowany będzie
0
Sociedad teraz zagra w LE czy LKE?