8

Rashford, Ferran, Ronny

Ależ trio, MSN to się chowa przy tym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gall przecież ile osób tutaj pisało, że czemu tak rzadko gra i powinien częściej wchodzić

1

@Jakchcesz Fort w tamtym sezonie xd

0

@Aragorn33 two retards fighting

Przynajmniej cel szczytny

0

@mekston Top 3 w tej lidze jest tak zabetonowane, że nieważne w jakiej formie jest Barca, Real czy Atletico i tak tam skończą. Wyjątek w tym sezonie to ten Villareal, ale co to z różnica w sumie być na miejscu 3 czy 4.

0

@Laminedependencia jeszcze by nie spadli i dopiero by było

1

Oby Getafe nie dostało się czasem do pucharów.

1

@Aragorn33 nie stracą, ale zabawne jest to, że oni to taktują ligę jak jakieś mecze towarzyskie, a i tak zakwalifikują się do LM.

3

@michaleu i będą pewnie jeszcze niżej, bo mecz więcej mają od drużyn za nimi

3

@Luciano99 ja to w ogóle nwm czemu on wyleciał, przyznam, że widziałem w tym sezonie tylko jeden mecz Chelsea i to z nami i tam wyglądali na poukładaną ekipę, zresztą za jego kadencji w tym sezonie kręcili sie bodajże w okolicy 4 miejsca. Teraz są na siódmym, ale tylko dlatego, że reszta drużyn za nimi ma mecz w tył, więc pewnie jeszcze niżej spadną.

10

Świetne to Chelsea, zlepek patalachow za Bóg wie ile miliardów ojro, a w ostatnich 7 meczach gole strzelali tylko w jednym meczu i to w FA Cup z 3-ligowcem będącym w strefie spadkowej. Pozostałe 6 meczów na zero z przodu.

1

@macio_944 potwierdzam, zaszczepiłem się na srovid i mi drugi pindol urósł.

4

Myślę, że dzień Ziemi to dobry moment, żeby wszystkich uświadomić, że tak naprawdę nasza planeta jest płaska.

8

Leicester spada z ligi. W 10 lat od mistrza Premier League do 3. ligi.

1

@DragonxNF bardzo proszę mnie pod takim syfem nie oznaczać xd

Niestety tego już nie odsłysze.

2

Propozycja na dzisiaj: „Moje Kilimandżaro” od Lady Pank. Utwór pochodzi z debiutanckiego albumu o tej samej nazwie co zespół, wydany 20 czerwca 1983 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

2

Ufff… a już myślałem po tytule, że Taylor Swift.

0

2

@Walker świetny utwór


0

@Filipem mi się bardziej podobała jego bramka z el classico z superpucharu 2015

0

@Konradowskyy swoją drogą to zajebiste brody mają xd

6

Propozycja na dzisiaj: „La Grange” od ZZ Top. Utwór znalazł się na albumie „Tres Hombress” z 1973 roku.



@Pedri16Future @misterio @Safrani @barteq

1

@michal26 Jak West Ham wygra to raczej zleca, szczególnie patrząc na to jaki terminarz mają

0

@Chimera dla mnie tak jak jest teraz jest dobrze.

1

@maroon bo to debilny pomysł, stąd ta krytyka. Dalej będą rysowane linie na milimetry i analiza czy jest na spalonym czy nie, to po pierwsze, po drugie obrońcy by się głębiej ustawiali, takie zespoły wysoko grającą linią obrony jak Barca to w ogóle byłyby w dupie.

3

@Kgorecki2500 Benedykt szesnasty, ale i tak przed Widzewem

27

@kanver_ japierd*le, przepisy ze spalonym są obecnie najlepsze, bo nie ma pola do interpretacji, są zero-jedynkowe, a ci zamiast zająć się zasadami kiedy jest ręka w polu karnym, a kiedy nie, będą zmieniać dobrze działające zasady.

2

@Vegeta88 zawsze i wszędzie karny podyktowany będzie

0

Sociedad teraz zagra w LE czy LKE?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?