0

Wszyscy o tym meczu z Atletico, ale ja mam nadzieję, że też klasę pokażą w sobotę. Trzeba wypracować sobie jak największą przewagę przed mecze z realem, bo tam sedziowie znowu będą się starali nas okraść. Dodatkowo Espanyol w 2026 roku nie wygrał jeszcze meczu.

2

@Frimpong weź, teraz koszmary będę miał

1

Co roku to samo, Cubarsi ostatnio naprawdę dobrze grali i co? Znowu jakiś debilny błąd. Obrona jest tak elektryczna, że oni to sobie na takim poziomie mogą grać w jakimś Betisie, a nie w Barcelonie. Szkoda po prostu strzępić ryja. Niemniej wierzę w wygraną za tydzień, ale szanse są bardzo małe.

4

Madrycioki jakie zadowolone xd

Przez dwa lata wydali tyle kasy na transfery i ich jedyny sukces to nasza porażka w lidze mistrzów xD

2

Nie podyktowano wczoraj karnego przeciwko realowi, nie podyktowano dzisiaj karnego dla barcy.

Równowaga zachowana.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Siedlec666 obrony nie ma przede wszystkim

0

@JimMorrisonFCB mi się wydaje, że dla niego Sporting to takie idealne miejsce, Barca za wysokie progi

8

Ci jedna akcji i kurwa prowadzą i grają w przewadze jednego zawodnika xddddd

Z tą obroną ćwierćfinał to i tak dobry wynik.

0

Jeszcze Araujo brakuje

4

Frajerstwo w fazie pucharowej odcinek 2137

0

@macio_944 z jakiej racji pochettino?

3

@JimMorrisonFCB a na prawe Trincao

1

@Karol145 śmiechy śmiechami, ale ostatnio na IG pod wystąpieniem tego gościa z KO, który mówił o pracodawcach, że siedzą po nocach i rozliczają faktury (nwm czy widziałeś) były takie komentarz typu „pracodawca siedzi po nocach a idioci tylko nowe prawa pracowników chcą”. I dużo like’ów mial.

1

@Karol145 daj spokój nawet kto to widział. Kiedyś to niewolnicy za miskę ryżu robili i nieważne czy deszcz, śnieg czy upał, a teraz jakieś 5 stopni w sklepie im przeszkadza. Strach pomyśleć co potem będzie, może od razu zaczną się domagać płatnego urlopu?

2

@Karol145 a ci pracownicy to co, znowu się domagają jakiś swoich praw? Świat ładnie popi*rdoliło, kiedyś to pracownik wypłaty nie dostawał jak wielki pan władca przedsiębiorca miał zły dzień, a teraz jakieś strajki, bo im w dupę zimno.

0

@clyde @Hektor16 czyli Cuphead jednak odpada, bo przy It Takes 2 czasem juz miałem dość grania z nią XD

1

@BorzyKrzys to może chociaż Dar Pomorza wyślijmy

1

@Rupert_Haubica już widze oczami wyobraźni jak śledź po takim podbiciu sobie piłki wystrzeliwuje ją poza stadion.

0

Jaka grę na dwie osoby polecacie na ps5? It takes 2 przeszedłem, może jakieś lego? Jesli tak to która część, byle nie kosztowała 300 zł XD
Albo Cuphead?

@Kgorecki2500 @DragonxNF

0

@Bilon87 wiesz, że to żart co nie?

9

@tbas później to by się okazało, że lotniskowca nie ma, ale za to Vateusz ma 30 nowych działek.

8

@Aragorn33 ja mam lepszy pomysł, pisiorow wyślijmy, a ich majątek sprzedajmy i kasę dajmy pomarańczowemu.

0

@lithotripter nie tylko za dupę się z kolegami łapiemy

29

Pomarańczowy bajerant. Chłopie ty się zastanów, oszukałeś 8 miliardów ludzi. Już liczyłem, że jak pójdę spać to się obudzę po drugiej stronie, wyspany, wypoczęty, a tu dupa i o 5:00 budzik dzwonił.

0

@Karol145 cho na solo w takim razie

0

@TR3YWAY po prostu przeszedł się po herbie realu

0

0

Jestem kibicem Bayernu od 5 minut, a już mnie to BVB wkur*ia.

1

@DragonxNF a jakby zacząć serię z innej wytwórni? Chyba, że śledzisz NCS tylko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?