0

@FcPortoFan1999 a to jakoś mi to uciekło, bardziej pamiętam jak dziennikarze go atakowali.

0

@Kgorecki2500 szybko poszło xd

0

@RosjaninBut daje 2 zł

0

@matador Ernesto był dla mnie dobrym trenerem. Niestety gościa skreśliły dwa mecze, co bardziej bym powiedział było wina piłkarzy którzy się zesrali i mieli nogi z gumy (Liverpool i Roma) na krajowym podwórku nie miał sobie równych i już na wiosnę liga była praktycznie rozstrzygnięta.

0

@partymaker @FcPortoFan1999 aferę jakąś mieli? Ja bym bardziej powiedział, że media, mocno był krytykowany za styl wówczas.

3

@FcPortoFan1999 @matador Brzeczek to był ofiarą Nawałki, gdyby teraz został trenerem i Polska grałaby jak grała wtedy to byłby dobrze oceniany. Objął kadrę po kompromitacji w Rosji, więc zadania łatwego nie miał. Tylko wtedy to wszyscy oczekiwali, że Polska będzie grać ja za Nawałki, albo i lepiej. Styl musiał być na poziomie tych najlepszych reprezentacji.

A teraz to ciężko powiedzieć co by było gdyby, być może wyszedłby z grupy, być może nie.

4

@Kgorecki2500 on jakoś po angielsku źle nie mówi to aż dziwne, że taki błąd walnął

3

@matador z biegiem lat to można powiedzieć, że on zły wcale nie byl jak selekcjoner kadry, na pewno był o niebo lepszy niż Santos i Probierz i nawet styl był troszkę lepszy niż za Michniewicza. Ciekawe jakby się to potoczyło, gdyby poprowadził kadrę na Euro.

7

Na zmiennika spoko, jeszcze tylko niech plotka odejdzie i będzie super.

1

@Kapitan hawk najlepszy jest ten z Viniciusem ;)

0

@Transu96 nie no, od 22 się nie zmieniło, wcześniej to FIFA co roku się różniła znacząco, między taką 16 a 17, 17 a 18 to była przepaść.

1

@DragonxNF oglądałem właśnie dzisiaj, trudno się nie zgodzić. Pamiętam jak PLKD odpalił pierwszy stream z 26 to nie wiedziałem czy gra w nową edycję czy w 25 czy w 24, bo każda gra wyglądała tak samo xD

2

@Luciano99 pierwsze 4 tygodnie były spoko, potem wleciała łatka i rozjeb*ła tę grę

1

@Safrani i co z tego, że zabiorą, ile osób bez prawka śmiga.

0

@Kazragore obczaj na Chat GPT, pewnie ci pomoże

9

@Laminedependencia wow piłkarz warty z 250kk potrafi biegać, normalnie szok xD

0

@FcPortoFan1999 aż tak źle życzysz Porto?

0

1

@Faro boże miej nas w opiece

1

@pt9 takie średnie dla mnie

0

@APTAPT z 10 lat temu pamiętam że to jeszcze solidna reprezentacja była

10

@Luciano99 To zdjęcie @Comentateiro to chyba z młodości

6

Polski Araujo w akcji, zawsze się zesra w ważnym meczu

0

@ProMILs Polski Araujo

0

Jezus Maria co myśmy zrobili

1

@AmigoBlancos to nie była nawałnica tylko jakiś lekki wiaterek z mżawka

0

Ależ meczycho, Szwecja/Ukraina w strachu.

1

To niezły sędzia

2

Rozkład jazdy znany

5

@Safrani ja bym jej nie odkuł, niech sobie tam stoi nawet miesiąc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?