Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 a to jakoś mi to uciekło, bardziej pamiętam jak dziennikarze go atakowali.
0
@Kgorecki2500 szybko poszło xd
0
@RosjaninBut daje 2 zł
0
@matador Ernesto był dla mnie dobrym trenerem. Niestety gościa skreśliły dwa mecze, co bardziej bym powiedział było wina piłkarzy którzy się zesrali i mieli nogi z gumy (Liverpool i Roma) na krajowym podwórku nie miał sobie równych i już na wiosnę liga była praktycznie rozstrzygnięta.
0
@partymaker @FcPortoFan1999 aferę jakąś mieli? Ja bym bardziej powiedział, że media, mocno był krytykowany za styl wówczas.
3
@FcPortoFan1999 @matador Brzeczek to był ofiarą Nawałki, gdyby teraz został trenerem i Polska grałaby jak grała wtedy to byłby dobrze oceniany. Objął kadrę po kompromitacji w Rosji, więc zadania łatwego nie miał. Tylko wtedy to wszyscy oczekiwali, że Polska będzie grać ja za Nawałki, albo i lepiej. Styl musiał być na poziomie tych najlepszych reprezentacji.
A teraz to ciężko powiedzieć co by było gdyby, być może wyszedłby z grupy, być może nie.
4
@Kgorecki2500 on jakoś po angielsku źle nie mówi to aż dziwne, że taki błąd walnął
3
@matador z biegiem lat to można powiedzieć, że on zły wcale nie byl jak selekcjoner kadry, na pewno był o niebo lepszy niż Santos i Probierz i nawet styl był troszkę lepszy niż za Michniewicza. Ciekawe jakby się to potoczyło, gdyby poprowadził kadrę na Euro.
7
Na zmiennika spoko, jeszcze tylko niech plotka odejdzie i będzie super.
1
@Kapitan hawk najlepszy jest ten z Viniciusem ;)
0
@Transu96 nie no, od 22 się nie zmieniło, wcześniej to FIFA co roku się różniła znacząco, między taką 16 a 17, 17 a 18 to była przepaść.
1
@DragonxNF oglądałem właśnie dzisiaj, trudno się nie zgodzić. Pamiętam jak PLKD odpalił pierwszy stream z 26 to nie wiedziałem czy gra w nową edycję czy w 25 czy w 24, bo każda gra wyglądała tak samo xD
2
@Luciano99 pierwsze 4 tygodnie były spoko, potem wleciała łatka i rozjeb*ła tę grę
1
@Safrani i co z tego, że zabiorą, ile osób bez prawka śmiga.
0
@Kazragore obczaj na Chat GPT, pewnie ci pomoże
9
@Laminedependencia wow piłkarz warty z 250kk potrafi biegać, normalnie szok xD
0
@FcPortoFan1999 aż tak źle życzysz Porto?
0
Idealny na półeczkę :)
https://zapodaj.net/plik-tfF3SRRh76
@Kgorecki2500
1
@Faro boże miej nas w opiece
1
@pt9 takie średnie dla mnie
0
@APTAPT z 10 lat temu pamiętam że to jeszcze solidna reprezentacja była
10
@Luciano99 To zdjęcie @Comentateiro to chyba z młodości
6
Polski Araujo w akcji, zawsze się zesra w ważnym meczu
0
@ProMILs Polski Araujo
0
Jezus Maria co myśmy zrobili
1
@AmigoBlancos to nie była nawałnica tylko jakiś lekki wiaterek z mżawka
0
Ależ meczycho, Szwecja/Ukraina w strachu.
1
To niezły sędzia
2
Rozkład jazdy znany
5
@Safrani ja bym jej nie odkuł, niech sobie tam stoi nawet miesiąc.