Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Jakchcesz Polska dla Polaków i Hindusów.
Swoją drogą, Indie wielkim narodem, narodem bez kanalizacji, z gownem pływającym w rzekach.
1
@Jakchcesz homo nie wiadomo
2
@JacekM @kubinho1032 kwota pieniędzy pomnożona przez ilość debilnych wpisów Berkowicza na X, a potem to wszystko dzielimy przez iq viniciusa.
1
@Frimpong Vinicius to małpa?
1
@Borry myślę, że tak z 21,37 zł, chyba, że masz aplikację Lidl Plus wtedy trochę taniej.
2
@MessiForeverTheBest jak matka się też przekręci podczas aborcji wtedy masz zestaw 2for1
1
@Karol145 u nas normalnego prezydenta nie może być, czy Gibała będzie lepszy? Nwm ale się domyślam.
1
@Safrani alkohol kupuje dlatego, bo wiem że właściciel monopolowego też ma dzieci do wykarmienia. Moje chlanie to swego rodzaju działalność charytatywna.
5
@AlexDark00 tak skutecznie leczy, że raz nakłada cła a potem je znosi jednak. Super to leczenie.
3
@majkiii ja słucham i im nie kibicuje
0
@draxidox ehhh do końca wierzyłem, że odpali.
1
W Meksyku to widzę tak bardzo nie mogli się doczekać premiery GTA 6, że postanowili sobie je urządzić w prawdziwym życiu.
2
@lajcior impreza bez jakieś piosenki od kut@s records to nie impreza
0
@MessiForeverTheBest @FcPortoFan1999 nie lubi tego
1
@Kozinho. Chętnie udzielę jej azylu u siebie w domu.
0
@DragonxNF a skąd ta przerwa?
8
Bodo wygrywa ligę mistrzów w tym roku, róbcie screeny.
1
@Arkon to wiadomo, to było bardziej wprowadzenie do 3 sezonu, ale mi i tak się podobał.
3
@Arkon fallout 2 sezon
1
@Safrani to jeśli lubisz sobie pograć to polecam z całego serca. Ja dwa razy przechodziłem, takie to było dobre.
4
Propozycja na dzisiaj będzie trochę nietypowa, ale na tyle mi się spodobał ten utwór, że wstawię go tutaj. Piosenka znalazła się na soundtracku gry RDR2.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
4
@NeroTFP1 to ten samodzielnie myślący, potrafiący łączyć kropki, niezależny dziennikarz?
0
@Ojciec5tkidzieci to raczej zawsze tak było, że media piszą o tym najbardziej aktualnym (chyba dobre określenie) wydarzeniu. Każdy wtedy interesował się Ukrainą, więc o tym pisali.
0
@Kazragore czyli covid zniknął czy jak? W ogóle już go nie ma?
0
@FcPortoFan1999 no zawieszony na mecz z realem.
2
@FcPortoFan1999 tutaj jest wyjątkowa sytuacja, wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem :)
1
Prestanni zawieszony, do tego sędzia dorzuci coś ekstra od siebie, taki prezent w postaci karnego.
3
@blakkudium Dybala w prime to był świetny piłkarz, szkoda, że nie osiągnął więcej, bo papiery na to miał.
4
@LOPEZ16 cillessen - Dest - Umtiti - Lenglet - Douglas - Turan - pianic - puig - Fati - braithwaite - de jong
0
@nightwishygt serio w żadnym takim meczu nie wygrali?