3

@Jakchcesz Polska dla Polaków i Hindusów.

Swoją drogą, Indie wielkim narodem, narodem bez kanalizacji, z gownem pływającym w rzekach.

1

@Jakchcesz homo nie wiadomo

2

@JacekM @kubinho1032 kwota pieniędzy pomnożona przez ilość debilnych wpisów Berkowicza na X, a potem to wszystko dzielimy przez iq viniciusa.

1

@Frimpong Vinicius to małpa?

1

@Borry myślę, że tak z 21,37 zł, chyba, że masz aplikację Lidl Plus wtedy trochę taniej.

2

@MessiForeverTheBest jak matka się też przekręci podczas aborcji wtedy masz zestaw 2for1

1

@Karol145 u nas normalnego prezydenta nie może być, czy Gibała będzie lepszy? Nwm ale się domyślam.

1

@Safrani alkohol kupuje dlatego, bo wiem że właściciel monopolowego też ma dzieci do wykarmienia. Moje chlanie to swego rodzaju działalność charytatywna.

5

@AlexDark00 tak skutecznie leczy, że raz nakłada cła a potem je znosi jednak. Super to leczenie.

3

@majkiii ja słucham i im nie kibicuje

0

@draxidox ehhh do końca wierzyłem, że odpali.

1

W Meksyku to widzę tak bardzo nie mogli się doczekać premiery GTA 6, że postanowili sobie je urządzić w prawdziwym życiu.

2

@lajcior impreza bez jakieś piosenki od kut@s records to nie impreza

0

1

@Kozinho. Chętnie udzielę jej azylu u siebie w domu.

0

@DragonxNF a skąd ta przerwa?

8

Bodo wygrywa ligę mistrzów w tym roku, róbcie screeny.

1

@Arkon to wiadomo, to było bardziej wprowadzenie do 3 sezonu, ale mi i tak się podobał.

3

@Arkon fallout 2 sezon

1

@Safrani to jeśli lubisz sobie pograć to polecam z całego serca. Ja dwa razy przechodziłem, takie to było dobre.

4

Propozycja na dzisiaj będzie trochę nietypowa, ale na tyle mi się spodobał ten utwór, że wstawię go tutaj. Piosenka znalazła się na soundtracku gry RDR2.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

4

@NeroTFP1 to ten samodzielnie myślący, potrafiący łączyć kropki, niezależny dziennikarz?

0

@Ojciec5tkidzieci to raczej zawsze tak było, że media piszą o tym najbardziej aktualnym (chyba dobre określenie) wydarzeniu. Każdy wtedy interesował się Ukrainą, więc o tym pisali.

0

@Kazragore czyli covid zniknął czy jak? W ogóle już go nie ma?

0

@FcPortoFan1999 no zawieszony na mecz z realem.

2

@FcPortoFan1999 tutaj jest wyjątkowa sytuacja, wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem :)

1

Prestanni zawieszony, do tego sędzia dorzuci coś ekstra od siebie, taki prezent w postaci karnego.

3

@blakkudium Dybala w prime to był świetny piłkarz, szkoda, że nie osiągnął więcej, bo papiery na to miał.

4

@LOPEZ16 cillessen - Dest - Umtiti - Lenglet - Douglas - Turan - pianic - puig - Fati - braithwaite - de jong

0

@nightwishygt serio w żadnym takim meczu nie wygrali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?