4

@blakkudium chciał wydymac Freda, Fred wydymal jego xd

2

@misterio pierwsze połowa to pewnie będzie męczarnia i granie totalnej sraki, w drugiej połowie się rozkręci i wgramy. Czyli w sumie powtórka bedzie z meczu ze Sparta i Oviedo

1

@blakkudium zajeb@ł jak wiadomo kto wiadomo kogo

4

@Popitek12 jeszcze tylko piwka brakuje

8

@blakkudium ale się im trafiło, mecz z realem, teraz mecz z nami.

Ale mam nadzieję, że to ich ostatni mecz w tej edycji PK.

8

Oho, cholera tutaj my idziemy znowu.

A pamiętacie te kibolskie ugrupowania, które miałby niby bronić granic, ogłosiły zbiórki na sprzęt, a potem zniknęły? XD

https://www.donald.pl/artykuly/FinWL8Fi/matecki-murem-za-tarczynskim-trzeba-wprowadzic-sluzby-ice-w-polsce

5

@BillyButcher zaraz Ci ktoś napisze, że i tak to rozkradną.

2

Dzisiaj sporo polityki na LR, więc dorzucę coś od siebie:

„Know Your Enemy” pochodzi z albumu o tej samej nazwie co zespół, wydany w 1992 roku. Chyba żaden inny zespół nie wpisuje się w te klimaty tak dobrze jak RATM, stąd dzisiaj od nich taka propozycja.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

2

@qbsonFCBarca koszulka Argentyny Messiego albo mecz Barcy z Realem zakończony 5-0.

2

@LAMC_10 kurde chętnie się zamienię z Anką, ona będzie miała wtedy czas na spełnianie marzeń, a ja poświęcę swoją karierę na wychowywanie jego dzieci. Sytuacja win-win.

1

@Roobo aj ci biednie przedsiębiorcy, zawsze pod górkę mają

0

@StevenGastonMartin99 aaa bo Tobie o Villareal chodziło. Instynktownie pomyślałem, że o real xd

1

3

@heniusss i jak tutaj podczas meczu skupić się na piłce skoro obok ciebie takie balony biegają xd

0

Ta tańsza alternatywa to pewnie jakiś random za 5 mln xD

11

@heniusss to ostanie zdjęcie wygląda jak wygenerowane w AI

4

@partymaker co ty Anka gadasz, walnij Harnasia i świat od razu lepszy będzie

1

@DragonxNF widać, że na La Rambli nie przesiaduje, śledziłby przez tydzień to by się dowiedział co to dobra muzyka :D

I przy okazji eksperci doradziliby mu jak grać

0

@Comentateiro idziesz do Lidla na dział z alkoholami, dalej podpowie Twoje serce co wybrać.

2

@Rifek boże Pedri co ty słuchasz XD

1

@FcPortoFan1999 myślisz że wygryzie ze składu Bednarka albo Kiwiora?

3

@Sawik_10 kto niby tak uważa xd

0

@Kgorecki2500 A to też swoją drogą xd

0

@Matheu12 u mnie w mieście to chłop ostatnio stanął mniejszym dostawczakiem na samym środku pasów, tak że zablokował jeden pas. Oczywiście jeśli odpalisz awaryjne to możesz parkować, gdzie ci się podoba :)

7

W sumie to szkoda, że policja i straż miejska tak olewa problem tego patologicznego parkowania „gdzie mi się podoba”, a już szczytem jest jak tacy samochodziarze trąbią na ludzi chodzących po chodnikach xd



Żaden filmik na jego kanale mnie tak nie zbulwersował jak ten.

1

@gumaz nie wiem co o tym myśleć, muszę chyba obejrzeć dzikiego trenera w takim razie.

1

@macio_944 dawajcie już te ge te a, ile można czekać.

1

@kubix05 Mmm st00pki

3

@Roobo nie no wcale poziom życia nie rośnie xdddd

Jest poniedziałek, a nic głupszego w tym tygodniu nie przeczytam na tym forum.

4

Ale Najman zmotywował chłopaków, prawdziwy talizman.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?