Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@blakkudium chciał wydymac Freda, Fred wydymal jego xd
2
@misterio pierwsze połowa to pewnie będzie męczarnia i granie totalnej sraki, w drugiej połowie się rozkręci i wgramy. Czyli w sumie powtórka bedzie z meczu ze Sparta i Oviedo
1
@blakkudium zajeb@ł jak wiadomo kto wiadomo kogo
4
@Popitek12 jeszcze tylko piwka brakuje
8
@blakkudium ale się im trafiło, mecz z realem, teraz mecz z nami.
Ale mam nadzieję, że to ich ostatni mecz w tej edycji PK.
8
Oho, cholera tutaj my idziemy znowu.
A pamiętacie te kibolskie ugrupowania, które miałby niby bronić granic, ogłosiły zbiórki na sprzęt, a potem zniknęły? XD
https://www.donald.pl/artykuly/FinWL8Fi/matecki-murem-za-tarczynskim-trzeba-wprowadzic-sluzby-ice-w-polsce
5
@BillyButcher zaraz Ci ktoś napisze, że i tak to rozkradną.
2
Dzisiaj sporo polityki na LR, więc dorzucę coś od siebie:
„Know Your Enemy” pochodzi z albumu o tej samej nazwie co zespół, wydany w 1992 roku. Chyba żaden inny zespół nie wpisuje się w te klimaty tak dobrze jak RATM, stąd dzisiaj od nich taka propozycja.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
2
@qbsonFCBarca koszulka Argentyny Messiego albo mecz Barcy z Realem zakończony 5-0.
2
@LAMC_10 kurde chętnie się zamienię z Anką, ona będzie miała wtedy czas na spełnianie marzeń, a ja poświęcę swoją karierę na wychowywanie jego dzieci. Sytuacja win-win.
1
@Roobo aj ci biednie przedsiębiorcy, zawsze pod górkę mają
0
@StevenGastonMartin99 aaa bo Tobie o Villareal chodziło. Instynktownie pomyślałem, że o real xd
1
@NeroTFP1 a zginie pewnie bo spadnie ze schodów
https://www.tiktok.com/@koleszka_janek/video/7172839464727792902
3
@heniusss i jak tutaj podczas meczu skupić się na piłce skoro obok ciebie takie balony biegają xd
0
Ta tańsza alternatywa to pewnie jakiś random za 5 mln xD
11
@heniusss to ostanie zdjęcie wygląda jak wygenerowane w AI
4
@partymaker co ty Anka gadasz, walnij Harnasia i świat od razu lepszy będzie
1
@DragonxNF widać, że na La Rambli nie przesiaduje, śledziłby przez tydzień to by się dowiedział co to dobra muzyka :D
I przy okazji eksperci doradziliby mu jak grać
0
@Comentateiro idziesz do Lidla na dział z alkoholami, dalej podpowie Twoje serce co wybrać.
2
@Rifek boże Pedri co ty słuchasz XD
1
@FcPortoFan1999 myślisz że wygryzie ze składu Bednarka albo Kiwiora?
3
@Sawik_10 kto niby tak uważa xd
0
@Kgorecki2500 A to też swoją drogą xd
0
@Matheu12 u mnie w mieście to chłop ostatnio stanął mniejszym dostawczakiem na samym środku pasów, tak że zablokował jeden pas. Oczywiście jeśli odpalisz awaryjne to możesz parkować, gdzie ci się podoba :)
7
W sumie to szkoda, że policja i straż miejska tak olewa problem tego patologicznego parkowania „gdzie mi się podoba”, a już szczytem jest jak tacy samochodziarze trąbią na ludzi chodzących po chodnikach xd
Żaden filmik na jego kanale mnie tak nie zbulwersował jak ten.
1
@gumaz nie wiem co o tym myśleć, muszę chyba obejrzeć dzikiego trenera w takim razie.
1
@macio_944 dawajcie już te ge te a, ile można czekać.
1
@kubix05 Mmm st00pki
3
@Roobo nie no wcale poziom życia nie rośnie xdddd
Jest poniedziałek, a nic głupszego w tym tygodniu nie przeczytam na tym forum.
4
Ale Najman zmotywował chłopaków, prawdziwy talizman.