1

Maszyna Alvaro ruszyła i nic już jej nie zatrzyma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Propozycja na dzisiaj: „Knockin' on Heaven's Door” od Boba Dylana. Piosenka została stworzona do soundtracku filmu „Patt Garrett and Billy the King z 1973 roku.

Wolicie oryginał czy może cover w wykonaniu Gunsów?



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

3

@Kgorecki2500 ewentualnie rakiety mogą polecieć w Monako i Indonezję

13

Niech oni kupią porządnego obrońcę a nie kolejnego ofensywnego piłkarza, bo obrona to leży i kwiczy.

1

@blakkudium Lazio to taki włoski Tottenham, niby duży klub, niby duże ambicje, a kończy się jak zwykle.

2

Nawet przegrany mecz z RM mnie tak nie zdenerwował jak ten wczorajszy. Bramkarz gra meczy życia przeciwko nam? To akurat już znam, ale te słupki, poprzeczki, spalone jednomilimetrowe. Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby jakakolwiek drużyna miała takiego pecha jak my wczoraj.

Znając życie real zagra z Sociedad to Remiro wpuści strzał w środek, będzie karny wyjęty z kapelusza i kij wie co jeszcze.

1

@fcbarcafan19 niesamowite, że takiego debila wybrali na prezydenta

1

@Rastafarnianin no tak, po co komuś jakiś poradnik jak się zachować, na chłopski rozum to rozkminisz.

0

Co się odwaliło że sędzia w meczu Senegalu z Marokiem 25 minut doliczył?

0

@Chimera skoro często to robię to powiedz mi kiedy ostatnio wrzuciłem tutaj polityczny post, zresztą byle kiedy lajkuje komentarze krytykujące Tuska. Ty widzisz tylko to co chcesz widzieć.

0

@PatrychoO piękne odwaracnie kota ogonem, nawet w pierwszej turze na niego nie głosowałem. Być może wiedział, być może nie, Karolek na pewno wiedział z kim się zadaje.

9

@Lanosss co roku jest w tej sprawie jakiś przełom, a ciała dalej nikt od 16 lat nie znalazł

0

@Chimera to nie można wrzucać? Nie widziałem, że było z prostego powodu, nie przesiaduje tutaj 24h na dobę. Czyli każdy kto wrzuci tutaj post polityczny robi to dla laików?

0

@PatrychoO w sumie to wolałby „Patrysiu” prezydenta, który chodzi na takie marsze niż kumpluje się z przestępcami.

4

Niesamowite jest to robienie przez prawice jakiś porządnych ludzi, patriotów, katolików z kiboli, a na czele tej propagandy stoi Karolek.

Ale założę się, że Karolek nie wiedział kim jest ten gość z którym się tak miło przywitał, to samo nie miał pewnie pojęcia z jakimi ludźmi bił się w ustawkach.


0

@Vegeta88 faktycznie xddddd Sorry XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Dzisiaj będę dwie propozycje, moim zdaniem bardzo ciekawe. Polska Metallica i polski Black Sabbath, a to wszystko w jednym zespole - Kazik Na Żywo.

„Kalifornia Ponad Wszytko” i „Spalaj Sie!” to utwory, które znalazły się na albumie „Na Żywo Ale W Studio” z 1994 roku wydanym przez S.P. Records.

Polski Black Sabbath:



Polska Metallica:


@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@Zelazny_Mike @Vegeta88 dawaj, masz świetną okazję ;)

1

@Kinginiesta właśnie najlepsze w Filicku jest to, że gra fajną piłkę dla oka i wygrywa :)

1

@BorzyKrzys mecz rodem z Fify XD

5

@AduŚ07 śnieg: spada w styczniu
niektórzy prawicowcy: hehe gdzie to wasze globalne ocieplenie uga buga

4

@AduŚ07 stroje petarda, byłyby od razu kupowane

1

@FcPortoFan1999 no byłoby lepiej, ale niestety. Puchary europejskie by też miał.

3

@blakkudium @kanver_ @FcPortoFan1999 szkoda ze nawet do tego OL nie trafił, bo też sporo plotek było o tym

2

@kubix05 z tej okazj tylko przypomnę: jeb@ć hawajską

1

@Bernard777 YT to tragedia już jest, gorzej niż na Polsacie.

4

@KamQiX czyli pajacem, dzbanem i łajzą?

3

Propozycja na dzisiaj: „7” od jednego z moich ulubionych zespołów czyli Catfish and the Bottlemen. Utwór pochodzi z albumu „The Ride” z 2016 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?