Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Propozycja na dzisiaj prosto od „Polskich Beatelsów”, faktycznie bardzo dużo podobieństw jest między tymi dwoma zespołami. „Kwiaty We Włosach” pochodzi z albumu „Czerwone Gitary 3” wydanego w 1968 roku.
Tutaj oryginał:
Osobiście podoba mi się jeszcze ta imprezowa wersja:
Jutrzejsza (o ile sobie nie zapomnę) propozycja także będzie od nich, będzie to piosenka w iście Beatelsowym stylu.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
8
@ZwyklyCuler48 17 dopiero a kolega już chyba pijany
2
Propozycja na dzisiaj: „The Chain” od Fletwood Mac. Piosenka pochodzi z albumu „Rumours” z 1977 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
6
@macio_944 w płaską ziemię wierzą tylko imbecyle i nieuki, prawdziwe sigmy wierzą w to, że ziemia jest ostrosłupem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MesQueUnClub_87 A ja w potwora Spaghetti :)
0
@JanuszKorwinMikke dużo ostatnio tutaj takich dyskusji xd
0
@Joe_Pesci ehh pamiętam jak się cieszyłem, gdy ogłaszali jego transfer. To samo było z Griezmannem. Szkoda, że nie wyszły te transfery.
4
Propozycja na dzisiaj: „Baba O’Riley” od angielskiego zespołu The Who. Utwór znalazł się na albumie „Who’s Next” z 1971 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
0
@maroon to tez fakt
3
@maroon ja jej jakoś nigdy nie lubiłem. Może gdyby lepię śpiewała to ludzie bardziej by ją doceniali
0
@NeroTFP1 była walka z jedzeniem z robaków, z przymocowanymi nakrętkami to teraz będą walczyć z flagą unii na rejstracji
0
@Czajka90 ile to od nich się nasłuchałem, że jesteśmy niepodległym państwem i żaden inny kraj nam się nie będzie wpieprzał w politykę. Teraz wypisują takie rzeczy, że najlepiej jaby obce państwo usnęło Tuska (którego wybrali Polacy przypominam). Tak w skrócie.
0
To są ci narodowcy? Hahahaha
https://zapodaj.net/plik-AIPqNWo4pw
1
@Comentateiro dla mnie dobrze zagrał, nie jego wina, że ding dong sobie ubzdurał jakiś strzał pietka, a Torres piłki nie potrafił przyjąć
1
@Safrani potwierdzam, byłem jednym z tych czterech facetów
0
@Popitek12 https://zapodaj.net/plik-wGDIW8KyIC
3
Niestety ale my nie gramy w białych koszulkach więc nawet nie będą tego sprawdzać
1
Karny dla realu
3
Garcie pojebało
Silnie pojebany Garcia broni jak popierdolony
0
A mógł z przewrotki strzelać
0
Ten z Espanyolu to już się cieszył z bramki xd
23
Żoan usiądź mi na mordzie
4
@Kgorecki2500 jeszcze chyba po sylwestrze nie wytrzeźwieli
0
@Roobo nie wcale nie przeczytałem xd
Wasz ubóstwiany Trump jednak nie okazał się tak zajebisty jak to glosiliscie? No zdziwiony nie jestem, a pamietam jak prawica szału dostała, gdy wygrał.
1
@Roobo czyli jak zwykle prawica jest święta, a wszytko co złe pochodzi od lewicy
1
@Roobo pewnie tego nie pamięta już albo wyjęte z kontekstu
5
Propozycja na dzisiaj: „Girls & Boys” od Blur. Piosenka pochodzi z trzeciego studyjnego albumu „Parklife” z 1994 roku.
@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq
3
@Aragorn33 to pewnie przez te kurła gry i bezstresowe wychowanie
1
@Rifek Ciasto rafaello robię właśnie teraz. Módlcie się żeby wyszło xd