6

Propozycja na dzisiaj prosto od „Polskich Beatelsów”, faktycznie bardzo dużo podobieństw jest między tymi dwoma zespołami. „Kwiaty We Włosach” pochodzi z albumu „Czerwone Gitary 3” wydanego w 1968 roku.

Tutaj oryginał:



Osobiście podoba mi się jeszcze ta imprezowa wersja:


Jutrzejsza (o ile sobie nie zapomnę) propozycja także będzie od nich, będzie to piosenka w iście Beatelsowym stylu.

@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

8

@ZwyklyCuler48 17 dopiero a kolega już chyba pijany

2

Propozycja na dzisiaj: „The Chain” od Fletwood Mac. Piosenka pochodzi z albumu „Rumours” z 1977 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

6

@macio_944 w płaską ziemię wierzą tylko imbecyle i nieuki, prawdziwe sigmy wierzą w to, że ziemia jest ostrosłupem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MesQueUnClub_87 A ja w potwora Spaghetti :)

0

@JanuszKorwinMikke dużo ostatnio tutaj takich dyskusji xd

0

@Joe_Pesci ehh pamiętam jak się cieszyłem, gdy ogłaszali jego transfer. To samo było z Griezmannem. Szkoda, że nie wyszły te transfery.

4

Propozycja na dzisiaj: „Baba O’Riley” od angielskiego zespołu The Who. Utwór znalazł się na albumie „Who’s Next” z 1971 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

0

@maroon to tez fakt

3

@maroon ja jej jakoś nigdy nie lubiłem. Może gdyby lepię śpiewała to ludzie bardziej by ją doceniali

0

@NeroTFP1 była walka z jedzeniem z robaków, z przymocowanymi nakrętkami to teraz będą walczyć z flagą unii na rejstracji

0

@Czajka90 ile to od nich się nasłuchałem, że jesteśmy niepodległym państwem i żaden inny kraj nam się nie będzie wpieprzał w politykę. Teraz wypisują takie rzeczy, że najlepiej jaby obce państwo usnęło Tuska (którego wybrali Polacy przypominam). Tak w skrócie.

0

To są ci narodowcy? Hahahaha

https://zapodaj.net/plik-AIPqNWo4pw

1

@Comentateiro dla mnie dobrze zagrał, nie jego wina, że ding dong sobie ubzdurał jakiś strzał pietka, a Torres piłki nie potrafił przyjąć

1

@Safrani potwierdzam, byłem jednym z tych czterech facetów

3

Niestety ale my nie gramy w białych koszulkach więc nawet nie będą tego sprawdzać

1

Karny dla realu

3

Garcie pojebało
Silnie pojebany Garcia broni jak popierdolony

0

A mógł z przewrotki strzelać

0

Ten z Espanyolu to już się cieszył z bramki xd

23

Żoan usiądź mi na mordzie

4

@Kgorecki2500 jeszcze chyba po sylwestrze nie wytrzeźwieli

0

@Roobo nie wcale nie przeczytałem xd
Wasz ubóstwiany Trump jednak nie okazał się tak zajebisty jak to glosiliscie? No zdziwiony nie jestem, a pamietam jak prawica szału dostała, gdy wygrał.

1

@Roobo czyli jak zwykle prawica jest święta, a wszytko co złe pochodzi od lewicy

1

@Roobo pewnie tego nie pamięta już albo wyjęte z kontekstu


5

Propozycja na dzisiaj: „Girls & Boys” od Blur. Piosenka pochodzi z trzeciego studyjnego albumu „Parklife” z 1994 roku.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

3

@Aragorn33 to pewnie przez te kurła gry i bezstresowe wychowanie

1

@Rifek Ciasto rafaello robię właśnie teraz. Módlcie się żeby wyszło xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?